Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van-e valaki aki a Bem rakparton lakik? fórum

Van-e valaki aki a Bem rakparton lakik? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 15. 11:45
Elmeséltem a tesómnak is nagyon örült, hétvégén megyünk is megkeresni.
2009. máj. 14. 21:57
igazán nincs mit
2009. máj. 14. 21:54

SZUPI VAGY!!!!!


Köszönöm.

2009. máj. 14. 21:52

Welker Arisztid nagybetűkkel

alatta meg hogy itt élt nemtommettől nemtommeddig.

Egy sima réztábla, semmi arcképre vagy ilyesmire nem emlékszem, de arra jártam futni, szóval a név beugrott.

Sajnálom, de többre nem emlékszem!!!!

A batthyányi ahol van, a buszállomás, ugye onnan elindulsz a Csalogányon, és pont az utcasarkon van a tábla asszem ha mész felfeé a bal oldalon.

6. Welker Melinda (válaszként erre: 5. - 54246605c4)
2009. máj. 14. 21:49

ÚRISTEN!!!!!!!!!!!!!!


De király vagy!!

Nem tudod véletlenül mi van a táblán?

5. 54246605c4 (válaszként erre: 4. - Welker Melinda)
2009. máj. 14. 21:47

Tudom, hol az a tábla!!!!!

A BEm rakparttól ahol felmész a Csalogány utca felé, majdnem a térnél:)

Pont az utca sarkán:))))))

2009. máj. 14. 21:42

Sziasztok.

A történetünk hosszú és macerás. Megpróbálom érthetően leírni. Keresnék olyan embert/embereket akik esetleg regisztrálva vannak itt és a Bem rakparton laknak, pontosabban annak is a Clark Ádám tértől a Batthyányiig terjedő részén.

Apai részről sajnos meghalt mindenkink csak ketten maradtunk a nővéremmel. Az apai nagyapánknak volt egy unokatestvére (Welker Arisztid)aki itt élt. A nagynénénk nagyon szerette (mi nem ismertük) és minden áron megakarta keresni a házat ahol gyermekkorában oly sok szép időt töltött, sajnos hirtelen halála ezt meghiúsította. Mi a tesómmal eldöntöttük hogy megkeressük, de a nevén kívül mi mást nem tudunk.

Annyi információnk van, hogy a Bem rakparton élt és egy bérház tulajdonosa volt állítólag egy márványtábla is volt a házon Arisztid nevével.

Tehát az lenne a kérdésem ha lenne ott élő, hogy nem-e találkozott esetleg ilyen táblával?


Természetesen mindenhol próbálkozunk a kutakodással és ha itt nem lesz érdemi segítség akkor nyakunkba vesszük a rakpartot és végig nézzük a házakat, csak gondoltam megpróbálom itt is.

2009. máj. 14. 21:36
Én laktam arrafelé, de nem pontosan ott.
2009. máj. 14. 21:34
Írom hosszabban.
2009. máj. 14. 21:33
Van-e valaki aki a Bem rakparton lakik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook