Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van-e tapasztalatotok az Ars Medica Lézerklinikával kapcsolatban? fórum

Van-e tapasztalatotok az Ars Medica Lézerklinikával kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 3. 10:42
Én sem javaslom! A páromat végül is ott műtötték, semmi tájékoztatás, a kontrollokon alig állt vele szóba az orvos, pedig nem gyógyult rendesen! Soha többet oda!!!
2010. nov. 25. 21:30

Mindenképp kerüljétek azt a helyet, ha jót akartok!

Nekem lézeres méhszájseb műtétem volt, amit egy vizsgálat előzött meg, ahol az orvos semmilyen más módszert nem javasolt, csak a műtétet. (Persze, mivel az pénzbe kerül, nem is kevésbe.)Mondta, hogy mennyire csúnya a sebem, gondoltam biztos jobb lesz utána, ezért belementem. (Mivel máshol is olvastam, hogy ez a viszonylag legkíméletesebb és leggyorsabban gyógyuló megoldás, ha már műtétre kell, hogy kerüljön a sor.)Ha altatásban végzik a műtétet, az rádob még egy igen tekintélyes összeget, az amúgy sem kevés alapdíjra. Ezért gondoltam jó lesz nekem a helyi érzéstelenítés is. A műtét napján 1 órára berendeltek, 3kor be is kerültem. Az orvos totál bunkó volt, az asszisztensek viszont normálisak. A helyi érzéstelenítés úgy elmaradt, ahogy kell. A műtét 10 perc helyett, kb 40 percig tartott. A fájdalom leírhatatlan volt, végig bőgtem. És a hab a tortán az volt, hogy annyira elkezdtem vérezni, hogy kis híján ott maradtam a műtőasztalon. Mikor végre végeztünk, az orvos kb 2 percben elmondta, hogy mik a műtét utáni teendőim, majd kiviharzott a műtőből, és utána se hírét, se hamvát nem láttam. Gondolom csak felvette a pénzét, és ment a dolgára. Szánalom ez a hely. Szerintem egyébként a műtő körülményei sem felelnek meg az előírtaknak. Én biztos többet a környékére sem megyek, szerintem ti is kerüljétek a saját érdeketekben!

2010. ápr. 22. 08:07
Az a baj, hogy rosszat is hallottam.
2010. ápr. 21. 09:37
Ezek szerint nem jártatok ott...kár.
2010. ápr. 20. 11:43
Köszi!
5. a6d5a14c21 (válaszként erre: 4. - Gyöngyi)
2010. ápr. 20. 10:34
Igen fizettem.Sajnos azt nem tudom,hogy a Tb-s alapon működő dolgok hogy mennek ott...egyébként láttam bent fekvővket,tehát hely az van,lehet,hogy csak kérnetek kell,ha úgy biztonságosabbnak ítélitek a dolgot!
2010. ápr. 20. 07:45
Gondolom ezért fizettél, nem tudom a Tb-s műtétek hogy mennek? Az állami kórházakban 2-3 napig ott kell maradni, ők még aznap hazaengednek...
3. a6d5a14c21 (válaszként erre: 2. - Gyöngyi)
2010. ápr. 19. 16:52

Szia!


Én nem visszérrel kapcsolatosan jártam náluk,hanem anyajegy leszedés kapcsán,de nekem pozitív a benyomásom.

Illetve ez így teljesen nem igaz,mert nagyon gépszíj jelleggel megy a dolog,az orvos 2perc alatt nézett meg és már dugták is az orrom alá a papírokat,hogy írjam alá...itt azért bevallom némi kétely merült fel bennem,hogy elég alaposak tudnak e lenni így is,de végül is,minden nagyon profi volt(Az asszisztensek abszolút türelmesek és kedvesek voltak)és szépen begyógyult a sebem gond nélkül...

2010. ápr. 19. 16:49
Férjem visszerét műttetné ott, de jót is és nagyon rosszat is hallottunk róluk.A műtétet az egészségbiztosító támogatja, fizetni csak a konzultációért kell.
2010. ápr. 19. 16:48
Van-e tapasztalatotok az Ars Medica Lézerklinikával kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook