Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van-e tapasztalatotok a Mirena hormont tartalmazó méhen belüli fogamzásgátló eszközről ? fórum

Van-e tapasztalatotok a Mirena hormont tartalmazó méhen belüli fogamzásgátló eszközről ? (tudásbázis kérdés)


7. manitu21 (válaszként erre: 5. - 67abfe0dd3)
2009. okt. 31. 19:48
Mi újság? Remélem jó híreid lesznek...
6. manitu21 (válaszként erre: 5. - 67abfe0dd3)
2009. okt. 26. 16:29
Szerintem nem valószínű hogy a spiráltól van. A spirál a méhüregben helyezkedik el, jó esetben még a jelzőzsinór sem tapintható és a hormontartalmánál fogva a nyakcsatorna váladékát is sűrűbbé teszi a nehezebb átjárhatóság érdekében. Nem lehet, hogy valamilyen hüvelyi fertőzést szedtél össze? Néha nekem is felborul kicsit a hüvelyflórám, olyankor gyorsan megcsinálok egy hüvelyöblítést Colpo-Cleaner Laktóz tablettával és már rendbe is jön minden. (Mondjuk erre sem az orvos jött rá....)
2008. nov. 28. 10:18
most készülök a kórházba.1 éve rakták fel a Mirenát.Voltak már gondjaim vele,de ez a csúcs.1 hete sárgás váladék folyik szinte folyamatosan a hüvelyemből éjjel nappal.Lehet a spiráltól?Az orvos vonakodik a vizsgálattól!Ez normális?
2007. okt. 11. 19:55
lécci privátba írjatok ha tudtok nekem segíteni.Köszike mindenkinek előre is
2006. okt. 22. 00:06

1éve használom,nálam bevált!az árát tekintve 1,5évi tablettám ára,tehát jóval kedvezőbb!

Úgy tudom,h van vmennyi türelmi idő,ami alatt ha kiderül,h nem fogadja el a szrevezet,akkor az árát(vagy csak egy részét???)visszatérítik!

2006. szept. 14. 06:59
Bocsánat, de az nem MINERVA, hanem MIRENA. Nekem( bennem) kettő is volt,-na nem egyszerre-de nem vált be,az elsőt kikaparták belőlem, a másikat pedig "megszültem" a húsboltban sorbaállás közben...egyébként sokan dícsérik. A nagy előnye a többi spirállal szemben annyi, hogy progeszteron hormon szabadul fel belőle, ami vékonyítja a nyálkahártyát és védi a méhet a mioma kialakulásától. Elvileg többeknél a mensest is minimálisra csökkenti,vagy teljesen leállítja, és 5 évig fenn hagyható. Ami hátránya: nagyon borsos az ára, most kb.35 000 ft, és ha nem válik be, elbuktál ennyi lóvét.
1. ilda
2006. aug. 20. 14:26
Van-e tapasztalatotok a Minerva hormont tartakmazó méhen belüli fogamzásgátló eszközről ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook