Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van-e köztetek orvos? Nagyon sűrű vizelés probléma fórum

Van-e köztetek orvos? Nagyon sűrű vizelés probléma (beszélgetős fórum)


2012. máj. 5. 20:23
Voltam dokinál: prostatocitisys, ami nekem van, gennyes vizelet, adott rá gyógyszert: Nolicint. Tegnap óta nagyjából rendbe is jöttem, visszatért a vizelési inger, de még nem tökéletes.
15. kovacsjozsef19710606 (válaszként erre: 14. - Mazsinka)
2012. máj. 2. 12:27
Akkor Neked van rendes vizelési inger, csak jóval gyakoribb, nálam pedig épp ez a baj, hogy nincs, pár napja megszűnt. Csak azt nem tudom, hogy mi az oka, idegi és/vagy valami elváltozás is van...
2012. máj. 2. 12:18

Nálam is ez a helyzet, csak nálam nem éjszaka, hanem nappal is. Már gyerekkorom óra így megy, ezért azt gondoltam mindig, hogy ez normális. Múltkor láttam, hogy a napi normál sűrűség az kb. hat-nyolc alkalom. Én van, hogy hússzor is elmegyek. Nem kell sokat pisilnem ilyenkor. Próbálok sok folyadékot is inni, akkor még több van, ezért nekem képtelenség a napi ajánlott két liter víz.


A problémám oka szerintem főleg az, hogy akkor is elmegyek, ha csak kicsit kell. Ha már érzem az inegrt, megyek, nem várok addig, míg kiáramlik belőlem. Az egyetemen mindig azt mondták emiatt, hogy hercegnősen pisilek, mert nekem, akinek ki kellett mennem sürgősen, épp csak csordogált diszkréten, mások meg jó nagy hangzavart csapva végezték el a dolgukat a szomszédos fülkében. Ha ideges vagyok, pisilnem kell, mielőtt megyek valahova, utazok, mindig pisilek. A vérképem jó. Nem tudom, hogy mi baj velem, lehet, hogy csak gyorsabb a kiválasztásom, nem tudom, ez baj-e egyáltalán.


A fórumindítónak üzenem, hogy ne törődjön a beszólogatókkal, inkább azoknak a nőknek kellene beszólni, akik kétnaponta nyitnak olyan fórumot, hogy: ettől lehetek terhes? Szerintetek terhes vagyok? Én azoktól mászom falra, de nagyon!!!

2012. máj. 2. 11:53

Kedves Fórumtársak!


Nekem épp ellenkező problémám van, nem is találtam erre megfelelő fórumot sehol sem. Nekem épp az a bajom, hogy nem tudok vizelni, illetve nagyon nehezen, napok óta nincs vizelési ingerem, hanem csak úgy tudok nagy nehezen vizelni, ha ráülök a WC-re és mintha nagydolgot végeznék, valahogy kín-keservvel kinyomkodom magamból a vizelet egy nagy részét. Talán ennek három oka is lehet, az egyik, hogy már gyerekkoromban is pl. idegen helyen nehezen ment a vizelés, akkor is nyomkodtam, csak otthon tudtam teljesen elengedetten, nyugodtan vizelni, ez most rosszabbodott. A második ok pedig: jónéhány alkalommal bevettem Dragon II. szexuális vágyfokozó kapszulát, amely után észre vettem, hogy nehezebb a vizelés, ezt épp most hallottam egy ismerősömtől, hogy ez a szer ezt elő tudja idézni, de így még nem jártam, hogy most már sem otthon, sem máshol nem tudok rendesen vizelni. A haramdik ok pedig: sok az izgalom, az idegeskedés, mind a magánéletben és a munkahelyen... Tehát arra gondolok, hogy ez inkább idegi alapon lehet, egyáltalán mi ez, mi a neve ennek a betegségnek vagy tünetnek? Gyógyítható? Most már be is vagyok parázva, hogy talán sosem, sehol sem fogok tudni rendesen vizelni és már ezért sem megy... Kérek szépen valami segítséget. Köszönöm.

2011. júl. 17. 10:53

Remélem mihamarabb elmész orvoshoz, még mielőtt nagyobb baj lenne...

Mondja ezt egy volt ápolónő...

11. bucili (válaszként erre: 10. - Szulamit67)
2011. júl. 17. 09:59
:) De azért az orvost ne hagyd ki!
10. Szulamit67 (válaszként erre: 9. - Bucili)
2011. júl. 17. 09:57
Köszönöm, elolvastam. Talán az első verzió az, ami lehet.
9. bucili (válaszként erre: 4. - Szulamit67)
2011. júl. 17. 09:38

Első dolgod legyen urológushoz menni.

Addig is:

[link]

8. bnedora (válaszként erre: 4. - Szulamit67)
2011. júl. 17. 09:31
Nézd, te orvostól kértél segítséget itt a fórumon, és nem a "jóindulatú" fórumozóktól. Nem értem, miért kaptad fel a vizet.
2011. júl. 17. 09:29
Az egyik sogorm 2 lanya regebben bepisilt ejjelre.A regi rendszerbe nem volt futes a tombhazakba.Iskolas lanyok volttak mar. Ezzel kezeltek, eszembe jutot.
2011. júl. 17. 09:23
Köszi, de laktózérzékeny vagyok. De, a mézet megpróbálom. :)
2011. júl. 17. 09:06
A baj nem tudom mi lehet, de a mez segit. Este tejes mez.Gyerekeknek is szoktak adni , hogy ne pisiljenek be ejjel.Probald ki szerintem
2011. júl. 17. 09:02

Azért nem mentem orvoshoz, mert napközben nem jelentkezett. Nem vagyok felfázva, se megfázva. Légkondi nincs a környezetemben.

Azért vasárnap, mert gondoltam, esetleg van fenn egy jóindulatú fórumozó, aki tud segíteni. Azért a fórumon, mert ennél sokkal pitiánerebb problémákat is megkérdeznek, amire több tízen szoktak válaszolni. Köszönöm, hogy ilyen empatikus vagy, majd próbáld ki, milyen így eltölteni az éjszakákat. Kellemes napot neked.

2011. júl. 17. 08:43

Szia! Ne haragudj, de ha ez nálad már 1 hete fennáll, akkor miért nem mentél el orvoshoz. Miért vasárnap kérsz fórumon orvostól segítséget?

Jobbulást neked.

2. bucili (válaszként erre: 1. - Szulamit67)
2011. júl. 17. 08:43

Nem vagyok orvos, csak gyaníthatom, hogy veseprobléma állhat mögötte, esetleg felfázás (pl. légkondicionálótól).

Nappal is ilyen mértékű?

2011. júl. 17. 08:25

Sziasztok!

Azzal a gonddal küzdök, kb. 1 hete, hogy éjjelente 5x-6x fel kell kelnem pisilni és mindannyiszor sok a mennyisége. Megmértem, másfél, két liter a produktum úgy, hogy éjszaka nem iszok. Mindig gyors volt a vizelet kiválasztásom, de ilyesmit még nem tapasztaltam magamon. Nemrég sikerült új munkahelyen elhelyezkednem, laborasszisztens vagyok. Foghatnám arra is, hogy tudat alatt ideges vagyok, meg feszült, de ez nem igaz. Jól érzem magam, kedvesen fogadtak. Gondolhatnék cuorbetegségre is, de most készült éhgyomri VC vizsgálat, teljesen normális. Minden értékem normális volt, némi vashiánytól eltekintve. Mi okozhatja ezt a problémát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook