Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van-e élet a halál után? Lélekvándorlás fórum

Van-e élet a halál után? Lélekvándorlás (beszélgetős fórum)

1 2
2008. ápr. 4. 18:22
Én sokszor elgondolkodom rajta,föleg olyankor,amikor tudom hogy valahol ahol még sose jártam tudom,hogy merrefelé kell mennem ahhoz amit keresek.És nagyon ismerős az egész hely.A múltkorában az egyik ismerösnél voltam aki természetgyógyászattal foglalkozik.Na kicsit belement a múltamba,igen érdekes dolgok derültek ki számomra,és nekem az egész olyan volt,mintha bebizonyitotta volna valaki azt amit sejtettem.
10. o.andi
2008. ápr. 4. 14:02

Bizom benne hogy van..és utánna csak jó lesz.nincs munka,csak HAPPY minden!!

boldogság...öröm...pasik:-))))))))))))))))))))

9. 416c7ed97f (válaszként erre: 7. - Mamoca1234)
2008. ápr. 2. 14:57

Klinikai halál állapotából "jöttek" vissza olyanok, akik meggyőződésévé vált, hogy bepillantottak a túlvilágra és az általában kellemes, sőt nagyon szép hely.

Én nem azt mondom, h. van én hiszek benne...amúgy hit és tudás közt a határvonal sokszor nem éles...

2008. márc. 11. 20:19
Remélem hogy van. Rossz belegondolni, hogy egyszer vége bármit is teszel, és hogy ezt mindenkinek egyedül kell végigcsinálni.
2008. márc. 7. 11:09
ERRE NAGYON KÍVÁNCSI VAGYOK, DE MÉG SENKI NEM JÖTT VISSZA ELMONDANI, HOGY VAN-E, NEM TUDOM, AKI AZT MONDJA, VAN, AZ HONNAN TUDJA?
2008. márc. 2. 17:33
Szerintem biztosan van élet a halál után.
2008. márc. 2. 17:32

Thorwald Dethlefsen: Élet az élet után (reinkarnációs esetek)

hm... érdekes...

2008. márc. 2. 17:24
Igen, én hiszek a halál utáni létben és bizonyos értelemben a lélek vándorlásában is.Volt egy időszakom, amikor rengeteget "kutattam" a témában, olvastam utána főleg.Úgy éreztem, hogy egyszerűen tudnom kell, van e több értelme az életnek, mint maga ez az egyszeri földi élet a maga örömeivel, fájdalmaival.Ez mind szép és jó, és sokszor nehéz,de ha mindez egy nagyobb összefüggésbe ágyazódik -akár értem e nagyobb összefüggést, akár nem-az értelmet ad nemcsak életem örömeinek, de főleg fájdalmainak. Lehet, ez zavarosan hangzik? :-)Pedig tök jól meg akartam fogalmazni:-)A Lelkünk útja fórumtémában pedig beszélgettünk a meghalt szerettekkel való "kapcsolatról", akit érdekel, kukkantson oda!
2008. febr. 27. 11:02
Személy szerint a lélekvándorlásban nem hiszek,és konkrétan egy ember sem tudhatja,mi vár odaát,de én nem is szeretnék ezzel foglalkozni,hisz míg élhetek,addig élek,utána meg majd kerülök valahova:)
2008. febr. 27. 00:11

Én az életben hiszek és nem igazán érint meg ,hogy a halálom után mi történik velem.

Persze úgy érzem ,nincs is halál,csak a test nem bírja a gyűrődést,de ,hogy mi lesz azután ,azt csak azután tudhatjuk meg:)

2008. febr. 27. 00:04
Mi lesz utána ha meghalunk? Találkozzunk még a szeretteinkkel? Hisztek a lélekvándorlásban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook