Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van, akinek szimpatikus Doktor House? fórum

Van, akinek szimpatikus Doktor House? (beszélgetős fórum)


2007. máj. 3. 13:15
jelentem nekem és magát a filmet is imádom! :-))
11. Manhattan22 (válaszként erre: 9. - Gpetra)
2007. máj. 3. 12:49
Ebben tökéletesen igazad van!! :)
2007. máj. 3. 12:44
Nálunk a férjem nézi, és nagyon kedveli! Nála ez nagy szó, mert elég mizantróp úgy alapból. lehet, rokon lelkek ;)))
2007. máj. 3. 12:43
A karakter maga rémes. De ha választanom kellene közötte és egy olyan orvos között, aki nagyon kedves, egy igazi tünmény, viszont nem tudna meggyógyítani, akkor nem kérdés, hogy kit választanék.
2007. máj. 3. 12:41
Nekem szimpatikus!Szeretem az ilyen egyenes ,jó humorú,őszinte,mindenkin átlátó embereket....mert ez csak egyet jelenthet.Csak akkor tud valaki ilyen ember lenni,ha figyel rájuk,és , ha nem ez a valódi törődés, akkor mi?
2007. máj. 3. 12:05
Tény hogy a modora nem egy hétköznapi, de éppen ez a siker oka. Nagyon szeretem a sorozatot ha csak tehetem megnézem, (külön dijjazom hogy értem a szakmai oldalát is)
2007. máj. 3. 12:05
Szeretem a sorozatot, de ha engem így kezelne egy orvos lehet, hogy bemosnék neki egyet. :))))
2007. máj. 3. 12:02
Én a sorozatot nagyon csípem, nem bánnám, ha mások is ilyen lelkiismeretesek lennének! Még, ha a modora csapnivaló is...:) Én nagyon bírom!!!:)))
2007. máj. 3. 12:01
Én nagyon birom!Nem nagyon nézek sorozatokat de ezt soha nem hagyom ki!:-)))
2007. máj. 3. 11:59
A filemt én is nagyon szeretem. :)) Jókat szoktam derülni rajta. Nagy szemét a doki, az tény, de legalább addig hajtja, amíg megtalálja a valódi gondot...ez azért elég ritka a valóságban. :))
2007. máj. 3. 11:56
Nekem tetszik a film, viszont nem járnék ilyen dokihoz az tuti :)))
2007. máj. 3. 11:55

Aki nézi a sorozatot, tudja kiről beszélek.

A karakter egy szemétláda, minden, amit tesz, mégis vannak, akiket megfog a jelleme, rajonganak érte.

Lehet egy ilyen emberért rajongani?


Gondoljatok arra, hogy ha személyesen találkoznátok vele, hozzátok sem lenne egy jó szava sem.


Mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook