Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van aki tud látót? Aki nem csaló? fórum

Van aki tud látót? Aki nem csaló? (tudásbázis kérdés)


1 2
24. 86d0584f0e (válaszként erre: 1. - White dragon)
2018. ápr. 3. 10:08

Olyan nem létezik. :))


Csak a sok hülye nem gondol bele, hogy a testbeszéd mennyit számít ... A tekintet, a lélegzetvétel, kitágult pupilla, önkéntelen bólintás ...


Két "igazi", mint tudó, nem csaló, mindenkiben olvasó ilyen varázslót vezettem félre: az egyik megjósolta, hogy hamarosan elmúlik a meddőségem és végre lehet egy gyerekem (akkor már 4 volt).


A másik pedig össze vissza hablatyolt mindenről, amire a metakommunikációmmal vezettem.


Emberek, én tudom, hogy jó lenne valami kapaszkodó a világban, és könnyebb ilyeneknek "hinni", mint magadban bízni, de inkább maradjatok az utóbbinál.

2018. ápr. 3. 07:56

Sziasztok. En ismerek latot, Bp-tol kb egy oranyira, ha kell privatban megadom az elerhetoseget.

Nekem is vannak kepessegeim, amik hirtelen jottek elo egyik naprol a masikra. Nem en kertem, egyaltalan nem akartam magamnak ezt.

De lett. Ahhoz hogy ezt kezelni tudjam, es tudjam hova tenni, jutottam el ehhez az emberhez.

Leszogeznem,nem vagyok orult es nem szedek semmit. Ezt csak a rend kedveert irom le. Bar,eloszor meg zavart ha bolondnak titulaltak, most mar nem erdekel.Ja, es egyaltalan nem szoktam ezzel kerkedni vagy hirdetni magamrol.

22. Cszsuka (válaszként erre: 18. - 35341ab13d)
2018. ápr. 2. 22:28
Igen, így kellett volna, de azért meséltem el, mert ilyen is van.
21. 35341ab13d (válaszként erre: 20. - 35341ab13d)
2018. ápr. 2. 20:39
na szóval aki belekattan az nemmegy látóhoz, ezt akartam, plussz 1 normális látó nem mondhat eleve olyat amibe bele lehet őrülni.
20. 35341ab13d (válaszként erre: 19. - Papája)
2018. ápr. 2. 20:29
Az nem megy látóhoz aki nem bele őrülne... akik maguktól látják az mástészta
19. papája (válaszként erre: 6. - 35341ab13d)
2018. ápr. 2. 20:27
Tudod Tomika, attól hogy másként látjuk a világot még nem vergődünk. A reális gondolkodást pedig semmiképpen nem nevezném beszűkültnek. Természetesen mindenki higgye azt, amit akar, de tény, hogy tudni a jövőt, az nem mindég jó ! Abba akár bele lehet őrülni. Kinek jó az ?
18. 35341ab13d (válaszként erre: 12. - White dragon)
2018. ápr. 2. 20:25
lásd a 16-os hosszázólásomat, nagyon mayimum ha vanvalakinek beteg rokona vagy barátja esetleg nagyon tágan körbe írhatja, hogy meddig él, de konkrét halálról tudtommal sohasem (!!) beszélhet 1 tisztességes a dolgát értő a képességeit "fentről" kapott látó...
17. 35341ab13d (válaszként erre: 11. - Cszsuka)
2018. ápr. 2. 20:23

Részvfétem


de erről nem a látó tehet, hosszú és nagyon bonyolult dolog a sors.

16. 35341ab13d (válaszként erre: 9. - Cszsuka)
2018. ápr. 2. 20:20
a profik megkérdezik mit akarsz tudni, amit nem AZT NEM MONDJA, (halált stb semmilyen esetben nem mondhat!)
15. 35341ab13d (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2018. ápr. 2. 20:12
Akiket én ismerek úgy mentek, hogy azt se tudta ki az mi az, és elmondott mindent amit kellett. (utánna jött a hüledezés mi mindent pontosan mondott)
14. white dragon (válaszként erre: 13. - Cszsuka)
2018. ápr. 2. 18:49
részvétem.
13. Cszsuka (válaszként erre: 12. - White dragon)
2018. ápr. 2. 18:48
Hát, igen!
12. white dragon (válaszként erre: 11. - Cszsuka)
2018. ápr. 2. 18:42
ezt nem kellett volna mondani hogy meg fog halni,kegyesebb lett volna hallgatni.
11. Cszsuka (válaszként erre: 10. - White dragon)
2018. ápr. 2. 18:39

Tudod, azért is veszélyes, mert beprogramozhat valamit, ami talán meg sem történt volna.

Volt egy nagyon kedves falubeli barátom 25 évvel ezelőttig. Még a klubbajárós időben elmesélte, hogy elment Pécsett egy látóhoz. Azt mondta neki, ha megnősül meg fog halni. Jót nevettünk rajta, mert ő már akkor 35 éves agglegény volt és nem nagyon láttunk rá esélyt, hogy megnősül. Aztán, amikor hamarosan előkerült egy barátnő, akiből menyasszony lett, kis idő múlva el is vette feleségül. Verset mondtam az esküvőn. Egy hét múlva én kézbesítettem az anyukájának a táviratot. A nászúton frontálisan ütköztek egy kamionnal.

Butaság konkrét dolgokat mondani, mert ott fog lebegni a fejed fölött, mint egy Damoklész kard.

10. white dragon (válaszként erre: 9. - Cszsuka)
2018. ápr. 2. 18:30
tudom hogy nem mind igazi,van hogy csalót fogsz ki,de van valami ami nagyon érdekel,anyám mesélte régen mikor fiatal volt,neki cigány vajda felesége jósolt valamit,minden úgy is lett.
2018. ápr. 2. 18:23

Én voltam látónál az Everness fesztiválon, 2016-ban, kíváncsiságból. Egymást váltottuk a nyitott sátor alatt, csak a nevemet kellett megmondani és elmondta az életemet. Nem hinném, hogy fel tudott belőlem készülni. Közölte velem, hogy én is látó vagyok, csak nem használom ki a képességem. Sajnos nem jegyeztem meg a nevét, valamilyen Róbert volt, az biztos.

Egyébként valóban nagy lutri, hogy kidobott pénz lesz-e, mert amikor már ott vagy, akkor tudsz róla megbizonyosodni, hogy neked megérte-e. Van, amikor olyasmit mond, amire te még nem vagy felkészülve, ezért nulla értékűnek ítéled meg az információt, aztán lehet, hogy évek múlva esik le, hogy mit is akart jelenteni. Én éppen ezért nem hinném, hogy érdemes látóhoz menni, hacsak nem a kíváncsiság visz oda. A válaszokat önmagadban kell keresni. Hidd el, ott van!

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - 35341ab13d)
2018. ápr. 2. 18:03
Az igazság az, hogy tényleg vannak rossz tapasztalatok és ismerősön keresztül, vagy kis településen simán felkészülhet az "ügyfélből". Volt már rá példa, ilyenre is.
7. 35341ab13d (válaszként erre: 2. - Papája)
2018. ápr. 2. 17:41
Nem tud felkészülni, mivel a beszélgetés előtt nem is tudja kiről van szó... szóval a kis briliánsnak gondolt elmélketed megdőlt.
6. 35341ab13d (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2018. ápr. 2. 17:39
Maga az FBI is ALKALMAZ látókat, szóval, erről ennyit, de máris vergődnek itt ketten is, hogy éljen a 21-edikszázad.... mindeggy az összes ilyen ember beszűkült gondolkodásterű ember aki csak azt hiszi el amit érzékel...
5. 35341ab13d (válaszként erre: 1. - White dragon)
2018. ápr. 2. 17:37
Miért keresnéd fel mit szeretnél tudni?
2018. ápr. 2. 17:26

Én sem igazán hiszek az ilyesmiben, de amennyiben ez valakinek segít feldolgozni egy traumát, ám legyen.

Igaz, látókat szokott a rendőrség is alkalmazni, és állítólag időnként sikerrel.

A már említett tudományos csatornákon is szoktak látókkal lenni dok.filmek.

3. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - White dragon)
2018. ápr. 2. 16:14

Éljen a XXI. század, és a tudomány!

Vissza a boszorkányégetést!!!!!!!!!!!!!

2018. ápr. 2. 15:17

Minden "látó" csaló ! Hogy hiheted a XXI. században, hogy vannak még ilyenek. Ezek a csalók most és régen is jó pszihológiai érzékkel rendelkező emberek. Kihasználják mások baját, hiszékenységét és jól kifosztják anyagilag. Jól tudják forgatni a szót, felkészülnek a páciensből és a témából is, így hihetőnek tűnik az, amit mondanak. Persze mindég azt mondják, amit a balek hallani akar. Ez van ! Hajrá....

A TV tudományos csatornáin már többször bebizonyították, hogy csalók.

2018. ápr. 2. 15:08
Van aki tud látót? aki nem csaló?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook