Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van aki szokott esténként felriadni úgy, hogy veri a víz és retteg? fórum

Van aki szokott esténként felriadni úgy, hogy veri a víz és retteg? (tudásbázis kérdés)


14. Kincsek (válaszként erre: 9. - Boriboo)
2010. okt. 19. 14:39
Ezzel így vagyok én is...
13. Kincsek (válaszként erre: 7. - Homern)
2010. okt. 19. 14:38
Jó Neked, hogy megnyugtatott!
12. Kincsek (válaszként erre: 11. - Kincsek)
2010. okt. 19. 14:37
tilos-jav.
11. Kincsek (válaszként erre: 6. - Csicsi25)
2010. okt. 19. 14:37
Nem szó szerint tiéos, csak nem viseli el. Inkább menekül.
2010. okt. 19. 12:18

A víz nálam is volt, én a szülés utáni hormonváltozásnak tudtam be. Azóta elmúlt.

De a fórumindító azt írja, hogy évek óta tart ez nála - tehát nem valószínű, hogy a szülés utáni dologról van szó.

2010. okt. 19. 12:17
Nekem is volt és vannak ilyen érzéseim. Nincs gyerekem, és még egy előre kilátásban sincs. Egyetemista vagyok, és éjjelente a lakótársammal a szobaajtót nyítva hagyjuk. Amikor megébredek, olyankor még az a gondolat sem tud megnyugtatni, hogy van valaki a másik szobában, és igazán nincs amitől féljek. Nagyon rossz érzés, és ha az előtt valami furát álmodok, olyankor még intenzívebb az érzés, és megmagyarázhatatlan.. talán a stressz miatt..
8. zsanci79 (válaszként erre: 7. - Homern)
2010. okt. 19. 11:57
Nahát, nekem is pont így volt. Azt hittem más nem járt így. Szerintem a stressz, hogy gondoskodj a babáról. Én pl. volt hogy felriadtam, hogy nem etettem meg a babát. Közben meg igen. És fordítva is volt. Mondjuk nálam rettegés nem volt csak csurom víz voltam, át is kellett öltözném. Szerencsére elmúlt
2010. okt. 19. 11:11

Nekem is volt ilyen, a szülés utáni 3-4 hónapban.Majd ritkulni kezdett és már jó ideje nem volt(korábban minden éjjel).

Olyankor beszélni nem akartam róla,csak jó szorosan összebújtunk a párommal,én hallgattam a kisfiam szuszogását,párom pedig álomba simogatott.

6. Csicsi25 (válaszként erre: 5. - Kincsek)
2010. okt. 19. 10:18

Ne haragudj, hogy ilyet kérdezek: rendben van a házasságotok? Mert ahogy a férjed reakcióját leírod, valami gond lehet.

A házastársnak az a dolga, hogy megvígasztalja a párját, ha valami baj van. És hogy nem megy oda a picihez, ha sír...? Hogy lehet tilos a sírás egy gyereknél???

5. Kincsek (válaszként erre: 4. - Csicsi25)
2010. okt. 19. 09:50

NEm biztos, hogy kell ahhoz híradó, hogy felérbedjenek a rossz érzések bennünk. Elég, ha látod a környezetedben lévő tragédiákat.

Vagy csak egyszerűen elmerengened a dolgokon...


Tegnap, mikor így reagálta le a dolgokat én 5 perc műúlva felálltam és azt mondtam neki, hogy minidg hátatfordít amikor szükségem van rá. Átmentem a másik szobába a két nagyobbhoz aludni, de a kicsi megérezte és keservesen sírni kezdett. Visszamentem a szobába és láttam, hogy csak sír és áll az ágyba kapaszkodva, az apja pedig felé se fordul. Gondolom mert sírni mert...

Az nálunk tilos. Miért válthat ki negatív viselkedést egy férfiből, ha egy nő elgyengül, sírni kezd? Sose fogom megérteni.

2010. okt. 19. 09:37

Nem vagy egyedül ezzel az érzéssel, hidd el. Szerintem nagyon sokan vagyunk így, csak némelyek bevallják, mások nem.

Annyi rosszat lát, hall az ember, hogy nem csoda, ha kezdünk beleőrülni.

Én száműztem az életemből a híreket, a híradót - és még így is elég az a néhány morzsa, ami eljut hozzám.

Mondjuk a férjed nem viselkedett szépen veled, meg kellett volna, hogy nyugtasson.

2010. okt. 19. 09:31

És tegnap este is megriadt a kicsi mellettem, én félálomban megszoptattam és akkor hirtelen jött ez a rossz érzés, meg a félelem...és megkértem a párom, hogy fogja meg a kezem, öleljen át, mert félek. Erre Ő kiakadt, higy mi a franctól félek! Elmondtam neki, higy attól, hogy elveszíthetjük egymást. Erre kiabálni kezdett, hogy túl sok hülyeséget nézek biztos és hátat fordított.


Akkor úgy éreztem, hogy semmi emberiség nem szorult belé.

2010. okt. 19. 09:27
Évek óta előfordul nálam, hogy felriadok, vagy félálomban vagyok és hatalmas félelem lesz úrrá rajtam. Olyankor sírok is és arra gondolok, hogy egyszer elveszítek minden embert magam körül. A családtagokat, vagy hogy elveszíthetem a gyermekeimet. És akkor nem bírok ezekkel a negatív érzésekkel, gondolatokkal. Nagyon nagy félelem uralkodik el rajtam...hogy egyszer mind meghalunk és mi van ha nincs tovább? Kérlek ne nevessetek ki érte...
2010. okt. 19. 09:24
Van aki szokott esténként felriadni úgy, hogy veri a víz és retteg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook