Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? fórum

Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2849. Mona..
2011. jan. 25. 10:51

Sziasztok!

Ismét túl egy foghúzáson, ráadásúl elől húztak, cefetül nézek ki. De nem tehetem meg, hogy nem lépek ki a lakásból mert nincs itthon a párom.

Kegyetlen éhes vagyok.

Nokli, Genia, gratulálok a fogyáshoz. Én meg reggel mindig elfelejtek méricskélni. No majd holnap.

Menike tök jó helyet néztél ki, bár jó messze van, legalábbis tőlünk :).

2848. Menike
2011. jan. 25. 09:10

Nokli!


Nem jó az e-mail cím. Nem megy át. De ha megkaptad, írj már légyszi, 14 e-mail-t küldtem.

2847. Menike
2011. jan. 25. 08:58

Nokli!!!


Küldöm a könyvet!!!

2846. Menike
2011. jan. 25. 08:57

Jó reggelt!


Na, most engem ért utol valami kórság. Nem érzem magam valami klasszul. A vérnyomásom az egekben, ráz a hideg, fáradt vagyok. :((((((((


De ezen kívül minden ok. Tegnap vacsira anyukám nagyon finomra csinálta a sajtos tejszínes csirkemellet. Nyami volt. Ma lencsefőzi lesz. Eddig lenyomtam egy banánt.

2845. genia
2011. jan. 25. 08:44

Sziasztok!!

Mindenki jol van??

2844. Nokli
2011. jan. 24. 19:29

:) ügyi vagy!


én délelőtt banánt ettem, ebédre cukorborsófőzit utána húslevest, vacsira cukorborsófőzit! :)

2843. Menike
2011. jan. 24. 16:39

Szerintem arra pont alkalmas, hogy kicsit kettecskén legyünk.


Jah, be sem számoltam. Délelőtt 2 db banán. Ebédre tojásrántotta, vacsi tejszínes sajtos csirkemell.

2842. Nokli (válaszként erre: 2841. - Menike)
2011. jan. 24. 15:45
Hm, jól hangzik! :)
2841. Menike (válaszként erre: 2837. - Genia)
2011. jan. 24. 15:36

Stop Panzió


A csomag az alábbiakat tartalmazza 19.900 Ft-ért. Bár licitálni lehet rá, úgyhogy mindig drágább, de általában 21.900 Ft-ért már el lehet vinni.


Ajánlat: 3 éjszaka, 2 felnőtt

Ellátás: Reggelivel

- Elhelyezés 2 ágyas furdőszobás,tv-s,hűtőszekrényes szobában

- korlátlan ingyenes internet használat

- reggeli

- ingyenes parkolás

- 2db ingyenes,egész napos belépő a debreceni Aquaticum Mediterrán élményfürdőbe korlátlan szaunahasználattal

- az élményfürdő éttermében az étel- és italfogyasztás árából 15 százalék kedvezmény

- értékmegőrző

- taxirendelés

- dohányzó és nemdohányzó szobák

- pénzváltás

2840. Nokli (válaszként erre: 2839. - Genia)
2011. jan. 24. 15:25

Hát igen, ennyi jár évente egyszer azért szerintem!

Tavaly pocakosan voltunk már. Idén kinéztem az alsópáhoki kolping hotelt, az teljesen bababarát, de még nem tudom, hogy nekivágjunk-e?. Még gondolkozunk rajta, nehogy fáradtabban jöjjünk haza, mintahogy elmentünk! :) Néztem babaúszásos hetet február végén, azt Zorka is élvezné, mi meg felváltva tudnánk élvezkedni. Majd meglátjuk, még nem döntöttük el, hogy belevágjunk-e!

2839. genia (válaszként erre: 2832. - Nokli)
2011. jan. 24. 14:47
Az nagyon jo lenne!!!!!!!!
2838. Nokli (válaszként erre: 2836. - Menike)
2011. jan. 24. 14:23
Jól teszed! így nem lustul el az agyad, edzésben marad! Azt meg sosem lehet tudni, mi mire lesz jó még egyszer! Franc se gondolta volna hogy egy kárszakértői képzésen ilyen drága könyvek vannak és főleg ennyi!
2837. genia (válaszként erre: 2834. - Menike)
2011. jan. 24. 13:37
Debrecenbe ,hova?
2836. Menike (válaszként erre: 2835. - Nokli)
2011. jan. 24. 12:14

Most éppen kutatok a neten, már találtam is valakit, aki 800 Ft-ért árulja az egyik könyvet.

Még, ha 2000-ért tudnám megvenni darabját, akkor is csak 18 ezer Ft, nem 57.

Kárszakértői suliba járok jelenleg.

Sajna ( vagy nem sajna) tanulási mániám van. Mindig muszáj valahova járnom, valamit tanulnom. Ha ezt megcsinálom, akkor már 7 szakmám lesz.

2835. Nokli (válaszként erre: 2834. - Menike)
2011. jan. 24. 11:51

Milyen suliba jársz?

Ha használtat veszek feljelent???? Mármint milyen alapon is??? Ha lefénymásolnád, akkor talán, de ha használtat vezsel mástól, na ahhoz semmi köze... Vagy ha könyvtárból veszed ki akkor se...


Egyébként nekem az a tapasztalatom, hogy azokat a könyveket, amiket megvettünk muszályból, nagyon drágán, általában nem is igen használtuk... Szívás!!!

Álljatok össze és mindnkei egyet vegyen csak meg, aztán sokszorosítjkátok ami kell belőle! Azt hogy otthon miből tanuész, úgysem látja a tanár...


Menjetek el valami jó kis Welness szállodába!!! Biztos találtok valami kis helyeset! Jót fog tenni Krisztiánnak is, meg nektek is! Ennyi járt az ember lányának! :)

2834. Menike (válaszként erre: 2832. - Nokli)
2011. jan. 24. 11:36

Igen, már gondoltam, hogy Debrecenbe elmegyünk egy hosszú hétvégére. Mindkettőnkre ránk férne. Főleg úgy, hogy telefont nem viszünk. Elegem van, állandóan csörög valamelyik.


A gond az, hogy amit összegyűjtöttem a pihire, hát kellene másra. Ugyanis pénteken közölték velünk a suliban hogy a 9 db tankönyv 57 ezer Ft. És sajnos ha nem rendeljük meg, hanem megvesszük használtan, akkor a tanár fel is jelenthet szerzői jogok megsértéséért, mert az összeset ő írta, és akkor neki nem folyik be a pénz.


Szép mi??? De lehet pont letojom majd és akkor is elmegyünk. Ennyi nekünk is jár.

2833. Menike
2011. jan. 24. 11:32

Na, most találtam a neten, ha valakit érdekel.



Felszaladt 2-3 kiló rád? Amennyiben ez a normál súlyodban, vagy afelett pár kilóval történt, akkor a következő egy hét alatt akár sikerülhet leadni.


Ami fontos, hogy mindennap legalább 30 perc intenzív mozgást is kell hozzá végezni, amennyiben az orvos ezt megengedi, illetve nincs sportot kizáró betegséged! Figyelj arra is, hogy mennyi zsiradékot használsz, azaz light margarint, vagy vajkrémet kenj a teljes kiőrlésű kenyérre vagy péksüteményre, de akár el is hagyhatod!


Amennyiben sült húst-, halat készítettek inkább teflon edényben, vagy speciális pároló edényben készítsétek, hogy ne kelljen sem olajat, sem zsírt alátenni. Bizony a salátákat sem szabad olajjal locsolgatni, és az éttermekben a grillezett ételeket sokszor olajban sütik meg!


Természetesen zsiradékra szükség van a zsírban oldódó vitaminok felszívódásához, de az ehhez szükséges mennyiség benne van az elfogyasztott tejben, sajtban, joghurtban, kefirben, túróban, húsokban, halakban!


Az étkezés nyugodt körülmények között teljen, és alaposan rágd meg az ételt.


Ezt a mintaétrendet kizárólag egészséges felnőttek próbálhatják ki, vagy a dietetikusukkal betegségükhöz szabhatják!


1. nap + 2 l víz


Reggeli:

3 dl tetszés szerinti üres gyógynövény tea (kamilla, menta, csipke, stb.)

2 szelet Wasa kenyér, 2 db joghurtos Medve sajt, fél kígyóuborka


Tízórai:

20 dkg fagyasztott szeder 1 dl tejjel turmixolva


Ebéd:

rizses lecsó: 1 fej hagyma reszelve, egy üveg konzervlecsóval összepárolva, és 5 evőkanál főtt rizzsel keverve


Uzsonna:

2 dl kefir


Vacsora:

2 szelet Wasa kenyér, 1 db keményre főtt tojás reszelve a kenyérkékre pakolva, fél kígyóuborka


2. nap + 2 l víz


Reggeli:

3 dl tetszés szerinti üres gyógynövény tea (kamilla, menta, csipke, stb.)

1 db fitness kifli, 1 kis konzerv szardínia lecsepegtetve, 2 nagy paradicsom


Tízórai:

1 db érett banán


Ebéd:

egy nagy tányér zöldséges tárkonyos pulykaragu leves


Uzsonna:

5 dkg natúr gesztenyepüré


Vacsora:

1 db fitness kifli, paradicsomsaláta joghurttal, 2 nagy paradicsom felkockázva, őrölt borssal, apróra vágott petrezselyemzölddel megszórva, és kis doboz sovány joghurttal átkeverve


3. nap + 2 l víz


Reggeli:

3 dl tetszés szerinti üres gyógynövény tea(kamilla, menta, csipke, stb.)

2 szelet omega-3 szeletelt kenyér, 10 dkg pulykamell sonka, jégcsap retek


Tízórai:

fél pomelo


Ebéd:

20 dkg grillezett tonhal filé, 30 dkg párolt kapros zöldbabbal


Uzsonna:

2 dl kakaó


Vacsora:

2 szelet omega-3 szeletelt kenyér, 1 pár sajtos füstli vékonyan felkarikázva, 25 dkg savanyú káposztával keverve


4. nap+ 2 l víz


Reggeli:

3 dl tetszés szerinti üres gyógynövény tea(kamilla, menta, csipke, stb…)

Almás turmix

Hozzávalók:

10 dkg alma felkockázva

1,5 dl tej

1 dl víz

1 teáskanál méz

Elkészítés:

A hozzávalókat összeturmixoljuk, pohárba töltve lassan kanalazzuk.


Tízórai:

Paradicsomos turmix

Hozzávalók:

10 dkg paradicsom felkockázva

1,5 dl író

1 dl víz

1 evőkanál reszelt sajt

Elkészítés:

A hozzávalókat összeturmixoljuk, pohárba töltve lassan kanalazzuk.


Ebéd:

Ananász turmix

Hozzávalók:

15 dkg friss ananász felkockázva

1,5 dl natúr joghurt

1 dl víz

1 teáskanál méz

1 evőkanál natúr búzapehely

Elkészítés:

A hozzávalókat összeturmixoljuk, pohárba töltve lassan kanalazzuk.


Uzsonna:

Túró turmix

Hozzávalók:

5 dkg túró

1,5 dl tej

1 dl víz

1 teáskanál méz

Elkészítés:

A hozzávalókat összeturmixoljuk, pohárba töltve lassan kanalazzuk.


Vacsora:

Kapros turmix

Hozzávalók:

15 dkg uborka felkockázva

1,5 dl kefir

1 dl víz

1 evőkanál reszelt sajt

1 evőkanál natúr zabpehely

Vágott kapor

Elkészítés:

A hozzávalókat összeturmixoljuk, pohárba töltve lassan kanalazzuk.


5. nap+ 2 l víz


Reggeli:

3 dl tetszés szerinti üres gyógynövény tea(kamilla, menta, csipke, stb.)

1 nagy körte leszelve, összekeverve 3 evőkanál natúr kukoricapehellyel, 1 evőkanál mazsolával megszórva, 1 dl natúr joghurttal


Tízórai:

2 db mandarin


Ebéd:

Egy nagy tányér zöldséges burgonyaleves


Uzsonna:

5 db paradió


Vacsora:

30 dkg szeletelt főtt cékla, 10 dkg reszelt mozzarella sajttal összesütve


6. nap+ 2 l víz


Reggeli:

3 dl tetszés szerinti üres gyógynövény tea(kamilla, menta, csipke, stb.)

2 dl kefír, 5 dkg buláta


Tízórai:

20 dkg fagyasztott málna 1 dl tejjel turmixolva


Ebéd:

almás párolt csirkemáj, kis tálka főtt lencse


Uzsonna:

reszelt sárgarépa mazsolával és mézzel


Vacsora:

Tésztasaláta: 5 dkg tésztából főtt tészta, ízlés szerint mustár, fél dl natúrjoghurt, 10-10 dkg uborka, retek, póréhagyma, fél fej jégsaláta


7. nap+ 2 l víz


Reggeli:

3 dl tetszés szerinti üres gyógynövény tea (kamilla, menta, csipke, stb.)

2 db puffasztott rizsszelet, 1-1 teáskanál mézzel, 2 dl író


Tízórai:

1 nagy grépfrut


Ebéd:

hagymás tojásrántotta (1 tojásból), párolt petrezselymes karfiollal


Uzsonna:

1 db Bounty szelet


Vacsora:

2 db puffasztott rizs szelet, sajttal töltött gomba 6 db tenyérnyi gombafej, közepét kiszedjük, összevágjuk, összekeverjük 10 dkg lereszelt mozzarella light sajttal és betöltjük a gombafejekbe, és 3 percre betesszük a mikróba

2832. Nokli (válaszként erre: 2831. - Menike)
2011. jan. 24. 11:28
Amíg dolgoztam, mi február környékén elmentünk hosszúhétvégézni, welnesselni! Az nagyon kellett és nagyon jót is tett mindig! Lépjetek le Krisztiánnal ázni, maszíroztatni, szaunázni, pihenni!!! Jót tenne és a fogyid is jobban menne feltöltődve, kipihenve! Nem az édességben keresnéd az energiát! :)
2831. Menike
2011. jan. 24. 10:03

Na, aki fogyott, annak nagy nagy gratula. Ügyesek vagytok.


Igazából nem hagytam abba, csak nem mindent tartottam be, és persze így nem segített.

Na, de majd most.


Cigi?? Na igen, néha elszívok egy egy szálat, de korántsem annyit, mint régen.

Sajnos azt érzem, hogy ki vagyok merülve, de nem kicsit, és sosincs időm kipihenni magam. El kellene mennem szabira, de nem tudom, mikor, mert állandóan oktatásokra, meg továbbképzésekre járok.


Na, meg hát itt vannak az Ügyfeleim is. Már reggel 8kor hívogatnak, de volt olyan hogy vasárnap reggel 7-kor. Na, mondjuk akkor nem volt őszinte a mosoly az arcomon. Hihihihi.


Most nagyon kemény leszek magammal. Megmondtam anyukámnak, hogy tüntessen el minden édességet, nasit otthonról.

2830. Nokli
2011. jan. 24. 09:29

Szia Csajok!


Nálunk is esett a hó éjjel és a npocska sem süt... :(

Jó buli lehetett Menike!!! :) Örülök hogy jól éreztétek magatokat! Hogy állsz a cigivel? Arról nem is szoktál beszélni!? Én lemaradtam arról hogy abbahgytad a diétát!?! :) De örülök hogy folytatod! :) Menni fog hidd el és meg lesz az eredménye is tuti!!!!

2829. genia (válaszként erre: 2827. - Nokli)
2011. jan. 24. 09:27
Ugyes vagy!!!Megy ez nekunk!!!
2828. genia (válaszként erre: 2826. - Menike)
2011. jan. 24. 09:27

Hihihi..ez jo!!!!!!!!!

Szoritok ,hogy vegig csinald!!!!!!!!!

2827. Nokli (válaszként erre: 2824. - Genia)
2011. jan. 24. 09:25
szuuupeeer!!! Látod?:) Nekerm is ment le ám" 72, 3-at mutatott a mérleg nyelve reggel! :) 70 dkg úgyszintén! :)
2826. Menike
2011. jan. 24. 09:21

Jó reggelt!!


Nálunk is süt a napocska, igaz éjjel leesett 5 cm hó.

De én örülök neki, mert szeretem a havat. Igaz majdnem gatyaféken jöttem dolgozni, de itt vagyok.


Ma újra elkezdtem a 90 naposat, kitartok és megcsinálom.


A buli jó volt, csak még előtte a Krisz leesett a pince feljárón, összetörte a lábát rendesen. De a későbbiekben nem zavarta, egész este táncolt, mulatott. Persze nem bírták ki a fiúkkal, hogy ne igyanak, így megint én lettem a sofőr. Úgyhogy jelentem, nem ittam. Hihihi. Felvonultak a szépségversenyen is, hát jókat röhögtünk.

A chippendale show nekem nem tetszett, láttam már sokkal jobbat.

A fiúk annyira élvezték, hogy mindenki dicséri őket, hogy át sem öltöztek éjfélkor.

Na, hazafelé majd megfagyott szoknyában. -4 fok volt!!!!

Ott volt a főnöke felesége is, csináltak rengeteg képet. Tegnap felhívta a főnöke, hogy nem is tudta, hogy ilyen jó csajok dolgoznak nála. Muris volt.

2825. genia
2011. jan. 24. 07:56

Hetalvok ebresztoooooooooo!!!!!!!!!!!!

Sut kint a napocska!!!!!!!!!!!!

2824. genia
2011. jan. 24. 05:48

Igazad volt Nokli !!!!!!!!!!

Lement megint 70 dkg nagyon orulok neki!!!!!!!!!!!!

2823. genia (válaszként erre: 2821. - Mona..)
2011. jan. 23. 14:36

koszonom Mona ,azota mar sokat nottek benne a novenyek!A to nincs nem lehet ..a Goldink kileftyelne,,,o a kertem disze annyira szeretem ot olyan mint egy gyerek...

En is szeretem a muskatlikat ,nagyon halas novenyek,,,majd megnezem a tiedet !!!

Torta ,,,juj nekem mar nagyon hianyzik az edesseg..de nem ehetek.

BOLDOG SZULINAPOT a PARODNAK!!

2822. genia (válaszként erre: 2820. - Nokli)
2011. jan. 23. 14:31
Majd teszek!!nekemis van racsosivem es a futorozsa piros es rozsaszin.
2821. Mona..
2011. jan. 23. 14:28

genia, már én is többször akartam dicsérni a kertedet de mindig elmaradt. Csudaszép. Csak azt ne mond, hogy még a tó is hozzá tartozik.:)

Én muskátli bolond vagyok, nyáron ahová csak tudok muskátlit teszek, imádom őket, majd megmutizom.

Mi ma tortát eszünk, párom szülinapja van. Jönnek a szüleim aztám a szomszédok, de ugy nincs kedvem hozzájuk, inkább pihiznék.Holnap azért mérlegelek, bár nem mintha sok reményt fűznék hozzá.

2820. Nokli (válaszként erre: 2819. - Genia)
2011. jan. 23. 14:15
Gyönyörű lehet! Majd tegyél fel róla képet! :) Hadd vegyek példát! Én is szeretnék egy rózsasarkot csinálni majd. Fehér apácarácsos ívre futtatni, alá kispadot, köré meg bokros rózsákat! Tiszta romantika! :)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook