Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? fórum

Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2909. Menike (válaszként erre: 2908. - Genia)
2011. jan. 31. 09:56

1 hónap alatt négy kiló?? Az nagyon jó, pont az ideális heti 1 kg. Klassz. És még jól is érzed magad mellette.

Örülök, ügyes vagy. Nem hiába mondják, hogy mindenkinek más jön be. Hihihihi.

a lényeg, hogy Te jól érzed magad és ez a legfontosabb.

2908. genia
2011. jan. 31. 09:40
Igen megyeget,orulok is neki nagyon!! 10en lessz 1honapja hogy csinalom,ha ugy haladok meg lessz a 4kilo minuszom ...a 90 napssal tudod..osszesen 5 kg ment le!!
2907. Menike (válaszként erre: 2905. - Genia)
2011. jan. 31. 09:24

Meglesz, a héten sort kerítek rá!!

Muszáj, mert eléggé sok mindenhez kell. Hihihihii.


Te hogy állsz?? Látom megyeget neked is a dolog. Én is most lendületet kaptam. Azért nem rossz az a 2,2 kg. Tudom, nagyrészt a betegségnek köszönhető, de legalább minit szűkült a gyomrom.


Tudod mit vettem észre és ez röhej. Szombaton keményítő napon majd meghaltam egy kis szilvás gombócért. Persze tegnap, mikor ott volt, nem kellett. Ma meg a sült halért tudnék ölni. Persze holnap az lesz. hát kíváncsian várom, hogy hogyan fog tetszeni. :)))

Már tiszta hülye vagyok. Kívánok mindent, de mikor már előttem van, akkor meg nem kell.


Most érzek magamban annyi erőt, hogy nem adom fel. Tényleg jól jött ez a betegség, mert mindig az első héten bukom el. Mivel még most sem vagyok 100 %-os, így a második hét sem lesz nehéz. Hihihi.

2906. Menike (válaszként erre: 2894. - Mona..)
2011. jan. 31. 09:19

Szia!


Nagyon kemény dolgokon mész át, de hidd el semmi nem történik ok nélkül. Gondolj csak bele, nemhogy lefogysz, de a mosolyod is tökéletes lesz. És a könyöködet is rendbe hozzák. Ha ezeken túl leszel, már pedig túl leszel, akkor mindent el fogsz felejteni, és csak élvezed az eredményét.


Sajnos a nem kívánatos vendégek mindig jönnek, ha kell, ha nem. Nálam is vannak ilyenek és utálok jópofizni. De egyszer elmennek, és akkor olyan jó, hogy tudod, egy ideig nem jönnek. :))))))

2905. genia
2011. jan. 31. 09:17

Szia!!

Mar vartalak!!! Orulok ,hogy jobban vagy....es hogy beindult a fogyasod!!!

Tenyleg jo lenne az a nett othon....

2904. Menike
2011. jan. 31. 08:57

Jó reggelt Lányok!


Újra itt a köreitekben. Nagyon nagyon sokat gondoltam RÁTOK!!!

Komolyan be kell vallanom, hogy hiányoztok.

Most már tényleg kihívom a netes csávót. Hihihihi.


Na a helyzet a következő.

Pénteken nem voltam suliban, egész nap csak pihentem, meg feküdtem, meg rongyosra néztem a mese DVD-ket. Függő vagyok!

Délután már felkeltem kicsit, tanultam, na de nem vittem ám túlzásba. Szombaton már nem volt lázam se, de köhögök rendesen.

Tegnap pedig már voltam picit sétálni is.


Viszont volt egy nagyon nagy előnye ennek a betegségnek.

Egy hete pontosan 97 kg-mal kezdtem ismét a 90 napos kúrát. Szombaton már 94,8 kg voltam. Sokat segített a betegség, egy csöppet sem voltam éhes. Így csak azért kellett eszegetnem, hogy a gyógyszereket bevehessem.

A gyümi nap az egy banán volt. :((((( Nem kellett semmi, csak a teát ittam literszámra.

Na, de ma ismét gyümi napom van, vettem banánt, meg mandarint. Jót tesz a vitamin.


Jah, azért egyetlenegy mellékhatása van ennek a rohadt náthának, és az nem más, minthogy ráment a fülemre. Ne ijedjetek meg, nem fáj, meg semmi, csak olyan, mintha bura lenne a fejemen. Olyan tompán hallok. Mint amikor a víz alatt vagy és hallod a hangokat. Eléggé kellemetlen érzés ám, de nem halálos. Vettem fülcseppet, majd ez helyretesz.


Nokli!

Nagyon örülök, hogy ilyen jól sikerült a buli. Az hogy minit ittas voltál, hát Istenem, nem minden nap van ilyen. Hogy másnap hogy tudtál enni, azt nem tudom, én olyankor csak iszom a vizet, mint az állatok. Kajára gondolni sem tudok. De ahányan vagyunk, annyi fajták. :))))) Egy pizza??? Na bumm, nem vesszük a fejedet érte! :))))

2903. genia
2011. jan. 31. 07:01

Joooooo regggggggggggelt!!!!!!!!!!!!

Ki hogy van?? Megint le ment 4o dkg ..tudom nem sok,de ez az elso dietam amikor folyamatosan mennek a dekak!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. jan. 30. 18:11
hát igen,még az jó,hogy én még csak 11-es vagyok.szóval az én szalagavatóm jövőre lesz..csak olyan jó lett volna,ha valaki közeledne hozzám..tudjátok,ezért is szeretnék lefogyni:(
2901. Nokli (válaszként erre: 2900. - A096e531bf)
2011. jan. 30. 17:44

annak idején nekem se volt pasim a szallagavatón, és nagyon bántott, mert én is nagyon szerettem volna ha pasival megyek! Teljesen megértelek!!! Az már csak később derül ki hogy ez nem is olyan nagy katasztrófa, de az ember lánya ilyenkor így érzi! :)


Köszi-köszi-köszi!!!

2011. jan. 30. 16:22

szia Nokli!:)

Jaj,köszi!:)Remélem jól fogom érezni magam,habár most úgy érzem,igazán elférne mellettem egy pasi.most valahogy ez van bennem!:)De remélem azért jó lesz a 18.-dik:)

Jajj Nokli!:)Olyan csodálatos a Picurid!:)

2899. Nokli
2011. jan. 30. 12:47
Mona, mennyire volt dúrva a földrengés? Mit éreztél, hogy volt?
2898. Nokli
2011. jan. 30. 12:44

Szia Csajok!


Megvagyok ám! A pénteki buli jól sikerült, hajnalig nyomtuk! Le is ittasottam picikét! :) A szombati szénhidrát napomat kicsit túl liberálisan értelmeztem, így sütöttem pizzát ets és nagyon csúnyán bakajáltunk férjurammal! :) hi-hi végem volt. De másnaposan én mindig éhenhalok, nem tudom miért!!! Úgyhog jó nagy fkete csillag jár nekem. Ma gyümizek, remélem kompenzálok kicsit a tegnapi támadás után! :)


Mona, nem irigyellek! Miért nem mondtad le a vendégeket??? A fenének van kedve ilyen állpotba vendégeket fogadni, pláne ha nem is annyira kedveled őket! Nem valami jól indul neked ez az év... De fel a fejjel, ennél már csak jobb lehet később! Lehet hogy Te sokkal többet fogsz fogyni, mint mi, így hogy nem tudsz enni! :) Nézd a pozitív oldalát!!! :) Gyere írja gyakrabban, hiányolunk!


Diush szuper vagy, csak így tovább! Jobb hangulatú a hozzászólásod! Nagyon szorítok, mesélj sűrűbben hogy mi van veled, hogy haladsz, mit mond az orvos!!! A szalagavató biztos szuper lesz, annak idején én is nagyon készültem az enyémre! Legszebb évek, események! A ruha nekem is nagyon tetszik, tényleg rakj majd fel fotót mindenképpen!!!

16-án meg virtuálisan bulizunk! Tök jó dolog betölteni a 18-at! Csapj nagy bulit,és ünnepeld meg méltóképpen! :) Ilyen többet nem lesz ám! :)

Genia hogy haladol? Nem is meséled hogy megy a diétád! Mérlegelsz holnap? Kíváncsian várom az eredményt!


Menike remélem meggyógyult a hétvégén és holnap a tőle megszokott lendülettel jön és jól leszúr minket, hogy milyen trehányak voltunk, amíg nem volt! :D:D:D

2897. genia
2011. jan. 30. 11:03

Na igy bizony ,tessek eletjelt adni magatokrol..


Diush tegyel fel kepet a ruhadrol,hogy mi is lassuk..

2011. jan. 30. 10:59

héjhóóó:)sziasztok!:)

Itt vagyok én is ám!:)Figyellek titeket!:):):)

Szépen fogyizok,holnap mérlegelek,94ről kezdtem!:)szóval majd hozom az adatokat!:)csak igaz most már 4 napja nem tornáztam,olyan fáradt voltam...de jövő héten egész végig itthon vagyok!:)juppiijéé:)

feb.12 én a sulimban lesz a szalagavató,megvan már a ruha...hát nekem tetszik,bő,így nem látszik a hasam:)Szalagavató után pedig majd megyek partizni,hiszen 16án a szülinapom van!:)Nagykorú leszek!:):):):)12-én és 19én is megünneplem!:)

2895. genia (válaszként erre: 2894. - Mona..)
2011. jan. 30. 10:55

Sajnalom a rossz kedvedet,a fogaid meg meggyogyulnak csak ido kel hozza!

Szoritok neked,hogy minden rendben legyen!!!

2894. Mona..
2011. jan. 30. 10:52

Én itt vagyok de újdonsággal nem szolgálhatok. Nem álltam mérlegre, bár a diétát sem csinálom de nagyon keveset eszem a fogam miatt, vagyis a fogam helye miatt hi hi hi.

Tegnap földrengés volt nálunk, húú én nagyon megijedtem.

Diush tényleg régen volt, olvasom a naplóját és jól van diétázik.

Holnap fogorvos, kedden ortopédus a könyökömmel. De már annyira ki vagyok, ma is mindenen tudnék bőgni, legfőképpen azon, hogy vendégek jönnek, és a hátam közepére sem kívánom őket, nem igazán a kedvelt ismerőseim közé tartoznak.

2893. genia
2011. jan. 30. 08:30

Hali!!

Ha Menike nincs,senki sincs??!!

Mona,Nokli,Diush,merre vagytok??!!!!!!!!!!!!!!

2892. Menike
2011. jan. 27. 16:48

Jól van csajok, elköszönök. Összeszedem a cuccaimat és hazavágtatok.

Fini ágyam már vár otthon. Alig várom, hogy letegyem a fejemet.

Ígérem, hétfőre már sokkal jobban leszek. Pihenek sokat, iszogatom a teát. :))))


Jó hétvégét mindenkinek!!!

Aki bulizni megy, annak nagyon jó szórakozást!!!!



Puszi Mindenkinek!!

2891. Menike
2011. jan. 27. 15:16
Ismét lenyomtam egy banánt. Muszáj vagyok, nehogy a gyomromat kikezdjék a gyógyszerek.
2890. Menike
2011. jan. 27. 15:08

Már kevesebb, mint 2 óra, és rohanhatok az ágyamban.

Most volt itt a háziorvosom, beugrott megkérdezni, hogy hogy vagyok.

Rendi, nagyon!!

2889. Menike
2011. jan. 27. 14:25

Hahó!!!

Mivel kenjem az orromat? Már most elmehetnék bohócnak, olyan vörös a nózim.

Most már az is fáj.

2888. Menike
2011. jan. 27. 14:00
Na, már csak 3 óra, és mehetek haza. Juhéjjjj!!
2887. Menike
2011. jan. 27. 12:55

Eddig összesen egy banánt voltam képes lenyomni a torkomon. Abszolúte nem kívánom a kaját.


Nem fog ápolgatni, mert nála lesz a gyerkőc hétvégén. Jobb is, ha nem jön át, mert nem akarom, hogy elkapja. Remélem, vasárnapra már sokkal jobban leszek és akkor talizhatunk.


Ők mennek szánkózni, meg csúszkálni, én meg otthon punnyadok.


A kimerültség is segített abban, hogy kidőljek. Majd erős leszek, és gyorsan meggyógyulok.

Csak ezt a 4 órát bírjam ki, amíg haza mehetek.

2886. Nokli
2011. jan. 27. 11:46
Egyél sok-sok gyümölcsöt, az őgy is kell a diétába, meg tele van vitaminnal! :) Krisztián ápolgasson, dédelgessen! :) Te meg élvezkedj!
2885. Nokli (válaszként erre: 2884. - Menike)
2011. jan. 27. 11:45

Na, akkor én tartom figyelj csak: :)

Menike minden rnebden lesz, meg fogsz gyógyulni, csak pihenj sokat, amennyit csak tudsz! :) Simán túl leszel rajta meglátod! Már csak te hiányoztál a sorból, azért vagy most beteg! Kitartás, hamarosan megygógyulsz!!!! :)

2884. Menike
2011. jan. 27. 10:51

Na, úgy látom, senki nem tartja bennem a lelket.

Még az ülés is fájdalmat okoz.

Alig várom, hogy haza mehessek és lefekhessek.


Minden hétvégi programot lemondok, csak pihenni fogok 3 napig. De jó lesz. Kockásra alszom a fejemet. :))))))))))))))

2883. Menike
2011. jan. 27. 10:01

Oké, oké. Igyekszem!!


Mindent megteszek, mert utálok beteg lenni. Viszont van pozitív oldala is, nem vagyok éhes!!!

2882. genia
2011. jan. 27. 09:19
Vigyazz magadra !!! ez nem jatek!!!
2881. Nokli
2011. jan. 27. 09:19

Szép jó reggelt csajok! :)


menike irány az ágy, igyál mézes teát, egyél legalább 1000-es c vitamint, valamint valami láz és fájadalomcsilapítót ami neked bevállt! Én algoprirn párti vagyok! A lényeg hogy ha fkeszel pihensz akkor hétfőre rendbe jöhetsz, ha nem akkor te is másfélrhétig húzhatod mint én!



Igen, csaj buli lesz, már nagyon várom!!! :)ezer éve nem volt ilyen! :)

2880. Menike
2011. jan. 27. 09:10

Lányok!

Haldoklom. Már 38,6 fokos lázam volt az éjjel. Voltam reggel dokinál, azt mondta nincs mit tenni, meleg tea, köptető, ágy.

Mondtam, hogy ma ne írjon ki, holnap úgysem dolgozom, majd fekszem egész nap!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook