Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van aki nem túl szigorúan tartotta be a Norbi Updatet és mégis fogyott? fórum

Van aki nem túl szigorúan tartotta be a Norbi Updatet és mégis fogyott? (beszélgetős fórum)


17. latina
2012. ápr. 8. 17:12

Szerintem rendszeres mozgás nélkül update-ezhetsz ameddig akarsz, esetleg lemegy valamennyi, de amint elkezdesz összevissza enni, feljöhet akár több is.

Én a második gyerekemet tavaly nyáron szültem, rajtam maradt 10 kg. januárban abbamaradt a szoptatás, hagytam egy hónap pihit és március elsején nekivágtam a zsírvesztésnek. Rubint Réka videók garmadája heti 3szor legalább 40 perc, plusz 2-3 20 perces futás amelyik nap nincs torna. Déelőtt habszi-dőzsi 3 kódig, délután szigoróbb, 6 után csak víz.Volt hogy nem bírtam magammal és bevacsoráztam kalácsból tejciből. De hozzászoktam. Most tartok mínusz 6 kg-nál, és mivel heti min. 5ször keméynen tornáztam itthon, szépen formálódott a testem, izmosodik a combom, és a fenekem, tehát valójában centiben több a fogyás, hiszen az izom nehezebb mint a zsír.Szerintem arra kell törekedni, hogy az izomtömeged is növeld, mert akkor nehezebbn jön vissza a zsír, és ha visszajön, egyenletesebben terül el rajtad és könnyebben lemegy. Mondjuk én könnyne beszélek, mert pici koromtól 2 0éves koromog balettoztam jazzbalettoztam, számomra alap volt a rendszeres mozgás.

Ha nem mozogsz és úgy fogysz, lötyi leszel.

De az update nem hülyeség.

16. 231907c22d (válaszként erre: 15. - Katuska82)
2012. ápr. 6. 12:07
Nekem van vacsorám, csak az 5- fél 6 fele van :) Hozzá lehet szokni egy idő után, már természetesnek veszed...
15. katuska82 (válaszként erre: 14. - 231907c22d)
2012. ápr. 6. 08:38
Én nem bírnám ki vacsora nélkül,de hétfő óta nem ettem kenyeret,cukrot,cukrosat:)
2012. ápr. 6. 07:38
Sziasztok :) Nekem úgy sikerült lefogynom 9 kg-ot, hogy éheztem, keveset mozogtam. Visszahíztam 10 kg-ot, de löttyedt voltam, meg sem látszódott :) Meguntam...azóta minden nap sportolok valamit, minimum 30 percet, az evést visszafogtam, de mindent eszek. 5 után csak víz. Így most 58 vagyok, de sokkal jobban nézek ki és érzem magam, mint anno 55 kgosan. De mondjuk ez kortól is függ. Én 20 éves vagyok, persze, hogy könnyű úgy alakítanom a testem ahogy akarom.... :) De szerintem idősebbnek is sikerüne így, max kicsit hosszabb idő alatt. Az Update-ről annyit, hogy nekem nagyon szimpatikus, szerintem tuti a fogyás vele, és egészséges. Én is szívesen enném a termékeit, csak drága, és még nincs rá keret. :)
13. Kismanó86 (válaszként erre: 5. - Vikucka)
2012. ápr. 5. 11:39

Puding meg rudi már nagyon régen van. :-) Én csak azt mondom, hogy a liszt és cukor elhagyása már nagyon jó, és ha valamivel akarja helyettesíteni, akkor van alternatíva.

Mindenesetre én nem nagyon ennék fehér kenyeret, akkor inkább már teljes kiőrlésű.

12. f7b0203e3a (válaszként erre: 8. - Katuska82)
2012. ápr. 5. 10:43

Norbi módszere csak akkor működik, ha azt pontról-pontra be is tartod....jelenleg én is ezzel diétázom...Nem kell Update felirattal ellátott kaját venned...én sem tudom megtenni...a naplómban találsz pár ötletet, már, ha érdekel....

Én elolvastam a " Kövér ember nem bűnös "c. könyvét...nagyon jó támpont...ha érdekel a link, ahonnan le lehet tölteni...írj privit...

11. vikucka (válaszként erre: 8. - Katuska82)
2012. ápr. 5. 10:42
Hát igen, elég húzós az ára. Szerintem azzal is sokat segitesz, ha mondjuk kevesebbszer sütsz süteményt, helyette inkább gyümölcs salátát csinálsz. A vitaminok miatt ezerszer jobb.
10. 6736f94fb9 (válaszként erre: 9. - 6736f94fb9)
2012. ápr. 5. 10:38
Bocsi: fél évig. :D
2012. ápr. 5. 10:37

Én félig csak Norbi-Update kajákat ettem. Kizárólag 1-es és 2-es kódúakat.

De egyetlen dkg sem ment le rólam.

2012. ápr. 5. 10:28
Köszönöm mindenkinek.Norbis kenyérre,lisztre sajna nem telik.betartom az időpontokat de teljesen nem tudom elhagyni a 2es-3as kódú ételeket :(
2012. ápr. 5. 10:24

sziasztok

én is hasonló tapasztalatokról tudok beszámolni

ezelőtt 7 évvel kezdtem, lement 25 kiló.

Az első két hónapban csak egyes kaják (én főztem, nem rendeltem), aztán már becsúszott kettes, hármas, sőt a végén már esti kenyerezések és ugyanúgy ment lefelé, mert valami átalakult a szervezetemben.

Most megint csinálom január 1jétől. Nehezen indult meg, de 9 kilónál tartok és napok óta nem bírok magammal, zabálok:) és nem híztam vissza

6. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Katuska82)
2012. ápr. 5. 10:14
Igen,én :) Mindent ettem,csak visszafogtam magam,meg hát igyekeztem a megadott időpontban enni,de ez sokszor nem sikerült és már -25 kilónál tartok.
5. vikucka (válaszként erre: 3. - Kismanó86)
2012. ápr. 5. 10:13
Akkoris lefogytak az emberek, amikor a norbis kaják még nem voltak elérhetőek. :)
2012. ápr. 5. 10:11

Szerintem, ha nagyon nem tudod betartani, akkor csak délelőtt, maxiumum délig egyél ilyen dolgokat. Liszt, cukor stb.

Jó tanács, ha pl. főzeléket készitesz, hagyd el a habarást, önmagával süritsd be. Ha pl. húst eszel, pláne a rántott húsnál, csak zöldség köretet egyél. Igy máris tettél valamit az egészségedért.

2012. ápr. 5. 10:07
Figyi, szerintem az Update az egyik legmegengedőbb életmód, mindent ehetsz, csak a megfelelő időben. Mondjuk tény, hogy sokkal hatásosabb, ha elhagyod a cukrot és a lisztet. Lehet kapni U kenyeret, péksütiket, tény nem olcsó, de pl. egy puding vagy rudi nem kerül olyan sokba.
2012. ápr. 5. 09:54
Szia, én nagyon ritkán eszem ilyesmit, csak vendégségben, mert nem érzem jól magam utána. Napi mozgással én 3 hónap alatt fogytam 10 kilót.
2012. ápr. 5. 09:45
olyanra gondolok hogy néha evett kenyeret,cukrosat,fehér liszteset.stb......és mégis fogyott.04.02án kezdtem a fogyókúrát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook