Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van aki menstruált terhesség idején és erősen fájt a hasa és a vér mennyiség is sok volt? fórum

Van aki menstruált terhesség idején és erősen fájt a hasa és a vér mennyiség is sok volt? (tudásbázis kérdés)


1 2
48. 7f1aaaaa11 (válaszként erre: 45. - Tamo87)
2010. márc. 10. 17:07
Nem foglalkoztam vele, mert fiatal voltam. Azóta már két gyerekem is van. De 5 évig nem lettem terhes.
47. cikicakk (válaszként erre: 28. - Tamo87)
2010. márc. 10. 16:47
Semmi nincs elveszve,ne aggódj.Nekem 8 vetélésem volt, és mind elég nagy vetélésnek számított,mert a 15-25 hét közt volt mind.Akkor már volt egy fiam az igaz.Sajnos az ő születésénél roncsolódott annyira a méhszájam, hogy egy bizonyos idő után már nem tudta a babát megtartani.Akkor még gyerekcipőben járt az orvostudomány,ma már szinte a lehetetlent is meg tudják oldani.Te sokkal jobb helyzetben vagy,mint itt a Hoxán sok babára váró fiatalasszony, hogy te teherbe tudsz esni.Sikerülni fog, hidd el, csak most várj legalább fél évet, hogy teljesen rendbe jöjj.
2010. márc. 10. 16:41
JJHJGVFGBGŰÍJ
45. tamo87 (válaszként erre: 43. - 7f1aaaaa11)
2010. márc. 10. 16:03

Szia! Köszi :)

Hamarosan elmegyek dokihoz, csak még nyomozgatok, hogy hová is mehetek, meg meg kell szerveznem, mert munka után, már nem érek oda.

És kiderült végül, hogy miért nem lehetett babád? Azóta már van?

44. tamo87 (válaszként erre: 40. - Sünciné)
2010. márc. 10. 16:00

Szia.

Bocs, hogy ritkán vagyok. Nem rég költöztünk ide, és még nem kellett ilyen ügyben dokihoz mennem azóta. Egyszer voltam a görcsölés miatt amit már írtam, akkor a váci kórházba mentem és Ferenczi vizsgált meg. Szimpi volt, de nem tudom hogy kórházon belül is lehet e hozzá menni.

Egyébként ma már nem vérzek. Viszont az ovu mikroszkópom még mindig nagyon páfrányos. Nem tudom mikorra fog kiürülni a hormon a szervezetből. Lehet hogy holnap veszek egy tesztet, hogy az még pozitív-e, mert elvileg a hcg-nek már ki kellett volna ürülnie. Elvileg csak akkor termeli még a szervezet a hcg-t ha még élő terhesség áll fent. Nem? Kíváncsi leszek.

43. 7f1aaaaa11 (válaszként erre: 37. - Tamo87)
2010. márc. 10. 07:10
Szia! Sajnálom ami veled történt. Szerintem mindenképp menj el orvoshoz, mert később gondot okozhat. Anno tinálány koromban nekem is volt egy terhességem, a baba elment, és nem mentem orvoshoz, és utánna 5 évig védekezés nélkül nem lettem terehes. Szerintem ezért. Az én fejetlenségemet még leírni is durva, nagy felelelőtlenség volt!! Ha igazán babát szeretnél rendbe kell tenni mindent. Minden jót!!
42. MMMaya (válaszként erre: 37. - Tamo87)
2010. márc. 8. 16:40
Nem voltál még orvosnál??? Jól értem???
41. c1e9612cd3 (válaszként erre: 37. - Tamo87)
2010. márc. 8. 16:37
hát, én nem tudom, de nekem annó azt tanították, h minden vetéléskor (a terhesség idejétől függetlenül) kötelező a gyógykaparás, mert csak így biztos az, h véletlenül se marad ott semmi, ami nem oda való, és így a későbbiekben biztosan nem lehet gond....
2010. márc. 8. 16:20

Bocsi! Most néztem az adatlapod, hogy Felső Göd!

Hová tartozok? Vácra?

39. Sünciné (válaszként erre: 37. - Tamo87)
2010. márc. 8. 16:20

Szerintem ne várj sokáig! Találj egy lekiismeretes orvost! Annyi mondhatok, hogy nem hiszem, hogy a párodnál lenne a gond ( ezt mondták a sógornőméknél is ) mert akkor nem igazán esnél teherbe! Valami oka van, hogy nem marad meg a baba!

A nővérem kolléganője most volt dokinál, mert náluk meg abszolút nem esik teherbe! Kiderült, hogy a férfihormon egy nő szervezetében kb. 5 az övé pedig 200 fölött van! Most kapott egy férfihormon csökkentőt és egy nőihormon növelőt!

Merre laksz? Hátha tudok orvos ügyben segíteni!

Nagyon szúrkolok Nektek!!!!!!!!!

38. 0479c9ea94 (válaszként erre: 37. - Tamo87)
2010. márc. 8. 14:17

Nem tudom szerintem jo lenne mar valamit tudnotok biztosra mert ez is az oruletben kerget igy a sok valtozas...lelkileg is megvisel .

Nekem sem volt orvosi beavatkozas egyszer sem hal' Istenek igy jobb is azt mondjak.Most mar en sem ragaszkodok olyan gorcsosen mert lehet ,hogy van benne valami ha nem akarod akkor mar meg is erkezik ...hat en is most par honapja teljesen mas fele gondolok es egyszeruen mar nem akarok ra gondolni.Szerintem azert megis jobb lenne elmened a te egezseged erdekeben is es nem tudhatod anyi csoda tortenik a vilagon.En nagyon szoritok neked .

37. tamo87
2010. márc. 8. 14:02
Ráadásul nem tudom meddig normális a vérzés és mikor kell már orvoshoz fordulni vele. Az elsőnél szépen kitisztult magától, ott a 3. napon már semmi nem volt, de most még mindig rendesen vérzek, és ma a veséim is begörcsöltek. Elvileg a doki azt mondta régen, hogy az ilyen pici terhességnél magától kitisztul, és nincs szükség orvosi beavatkozásra. Így hát fogalmam sincs mit csináljak. Néha mikor erős görcs jön, akkor kijön egy nagyobb adag alvadt vér, de utána sima tiszta vér jön, hol jobban hol kevésbé. Viszont nem hányok és nincs lázam mint az elsőnél csak hőemelkedés. Szerintetek meddig várjak???
36. tamo87 (válaszként erre: 33. - Sünciné)
2010. márc. 8. 13:56

Mi is most páromnál kértünk kivizsgálást, de csak áprilisra kapott időpontot.

Tényleg jó lenne, ha az állam kicsit megkönnyítené a dolgokat és több vizsgálatot támogatna. De az a borzasztó, hogy ami meg elvileg ingyenes, azért meg könyörögni kell az orvosoknak. Az utóbbi időben sűrűn voltam nőgyógyásznál, de egyszer se vizsgáltak ki rendesen, mondván azért nem sikerül, mert görcsösen akarom, amikor meg megemlítettem, az első vetélést, mintha egy tök átlagos dolgot mondtam volna. Nem is foglalkoztak vele. Az utóbbi időben valami megváltozott a szervezetemben, mert intenzíven jelentkeznek pms tünetek, és mielőtt megjön, egy héttel gyakran begörcsölök. Ennek hatására vizsgáltak ki a sürgősségin, mert attól féltem esetleg megint vetélés van kialakulóban, de akkor semmi nem volt, és nem is találtak semmit. Most nem voltak görcsök, nem fájt semmim, ezért nem is gondoltam hogy baj lehet, de mégis. :(

35. tamo87 (válaszként erre: 34. - 0479c9ea94)
2010. márc. 8. 13:48
Én is kívánom nektek, hogy hamarosan betoppanjon a gólya hozzátok, és ne kelljen többet szenvednetek, mert ez borzalmas.
34. 0479c9ea94 (válaszként erre: 32. - Tamo87)
2010. márc. 8. 12:03
Nem ertem ezt a fius menetett latod csak azt tudom ,hogy nekunk is mar 8 eves a fiunk aki elso gyerek.Akkor meg dokihoz sem mentem par honapig csak orultem neki ,hogy no a pocak azt mondtak idovel ,hogy lany ....hat fiu lett.Vele semi gond nem volt mondom utanna evekig szunet pontosan 4 evig utanna meg jott 4 terheseg es midndenik az 5 -7 het kozben elment.Persze abbol ketto mehen kivuli volt az nagyon nehez volt es fajdalmas.Mi is voltunk dokinal azt mondtak semi gond hm....nem tudom remelem hamarosan nekunk is jon a golya es minden szulonek akik szeretnenek pocaklakokat.
33. Sünciné (válaszként erre: 32. - Tamo87)
2010. márc. 8. 11:34
Az Öcsémék három éve próbálkoznak! Kivizsgálták az Öcsémet nála semmi gond! Hat-hét hetesen elvetél a Sógornőm! Éppen szombaton volt két hete, hogy sajnos megint megtőrtént a baj! Lehet, hogy összeférhetetlen a vérük és ez a baj de az a vizsgálat állítólag nagyon drága! Ráadásul a pár nem is kérheti és csak engdéllyel csinálják meg! Nem értem a mai világban amikor arról papólnak, hogy milyen kevés gyermek születik. Milyen sok ember küzd ilyen problémával!
32. tamo87 (válaszként erre: 31. - 0479c9ea94)
2010. márc. 8. 08:51
Aposom szerint valami genetikai dolog lehet benne, mert az Ő családjukban amióta az eszét tudja csak fiúk születtek. Az Ő anyukájának is csak Ő maradt meg, mikor lányai lettek volna azok nem. És nálam is az időpontok alapján mind kétszer lány volt az esélyesebb. Szóval úgy néz ki talán ha fiú lesz akkor nagyobb eséllyel marad meg. De azért kérek ilyen genetikai vizsgálatot, hátha tudnak ellene tenni valamit, mert igazság szerint ha fiú lesz annak is rendkívül örülök majd, de azért valamikor szeretnék egy kis boszorkányt is aki túljár a bátyja(i) eszén, és elvarázsolja apuciját is.
31. 0479c9ea94 (válaszként erre: 28. - Tamo87)
2010. márc. 7. 21:26

Tiszta szivbol sajnalom,tudom milyen nehez ilyenkor.

Valami van amiert nem marad meg nekem is ugyan ez a bajom lattod es mar 4 alkalom.De kivanom ,hogy nagyon hamar sikeruljon a baboka nektek es mindenkinek.

Ne legy szomoru/

2010. márc. 7. 21:25
sajnálom :'(
29. Szabónéhajni (válaszként erre: 28. - Tamo87)
2010. márc. 7. 20:28
Sajnálom:(
28. tamo87
2010. márc. 7. 20:07

Sziasztok.

Köszönöm a sok választ és a biztatást. De sajnos nagyon úgy néz ki, hogy már megint nem tudtam megtartani. Még nagyon kis terhes voltam, épphogy kimutatta a teszt már jött is az elkerülhetetlen. Először még reménykedtem, hogy nem vetélés lesz, mert fél éve is volt, de az nem így kezdődött és nem így zajlott le. De ma reggel mire kihívtuk volna az orvost addigra már túl voltam a nehezén. :( Már pont 1 éve próbálkozunk babával és ez volt a 2. vetélésem. Eddig akár melyik orvoshoz mentem nem találtak semmit. És szerintük a vetélés még nem jelent semmit. Nagyon elkeseredtem. Direkt nem beszéltem senkinek a babáról, hogy nehogy az legyen a baj hogy elkiabálom, de mihelyt megemlítettem páromnak pár órára rá elkezdtem barnázni, de még reménykedtem. De a ma reggeli kegyetlen fájdalom tudatta, hogy már nincs remény. :((

Mégegyszer köszönök minden választ és bíztatást.

2010. márc. 7. 17:58
Persze én így gondoltam, hogy nincs semmi gond!
26. 0479c9ea94 (válaszként erre: 25. - Z.vermes)
2010. márc. 7. 15:30
Egyet ertek remeljuk.
2010. márc. 7. 11:19
Reméljük ,és nincs semmi gond!
2010. márc. 7. 11:14
Reméljük azért nem jelenetkezi a topic nyitó, mert elment az orvoshoz!
2010. márc. 7. 09:48
Én így jártam a terhességem 29 ik hetében. 2 napig próbáltak küzdeni ellene de nem sikerült. Koraszülés lett belőle. Hála semmi gond nincs már 5 éves lesz a fiam...! Úgyhogy irány a doki!!!!!!!
22. MMMaya
2010. márc. 7. 00:01
Azonnal orvos! Ha nincs is baj, legalább megnyugodsz. Nekem is volt a 11. héten, mi rögtön kórházba mentünk, nem volt semmi baj, de az ilyennel nem szabad várni, vagy arra gondolni, hogy normális.
2010. márc. 6. 23:54
Én jelenleg 17 hetes vagyok. A 13 héten bevéreztem egy vizsgálat után. A dokim azt mondta, hogy amíg nem piros, menstruáció jellegű és nem kíséri görcs addig nincs gáz. Ahogy görcsölés is van az már kezdődő vetélés. Azonnal irány a kórház ahol antibiotikumos kezeléssel még megállítható a vetélés.
2010. márc. 6. 23:42
Nekem a terhességem 11.hetében volt pecsételő rózsaszíns pici vérzés,görcsölés nélkül.De én azonnal hívtam az orvosom,időpontot kértem tőle aznap délutánra.Szerencsére nemtörtént semmi gond,de ha a vér mennnyisége sok,és még erős fájdalom is van,ott sajnos tényleg abszurd elsősorban menstruációra gondolni.Remélem tévedek!!
2010. márc. 6. 20:04

erős hasfájás és nagy mennyiségű vér...ha még csak vér lenne, de görcsöl is


ha időben bemegy a kórházba megállítható

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook