Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van aki külföldön dolgozik hentesként? fórum

Van aki külföldön dolgozik hentesként? (beszélgetős fórum)

11. ariani46 (válaszként erre: 10. - Cszsuka)
2008. júl. 22. 06:55
szia. férfiank van felvétel nálunk. fejcsontozonak. a fiaim is azok. kb 1100 eut keresnek de ez attol függ mennyit vágnak. otthonra megy a minimál bér +. a 72 ezer. szállás ingyenes. nagyon jo. szerszámokat adnak. minden biztositva van.én is itt dolgozok. csak én lazirozok börkézek. ugyhogy elhiheted amit irok valos. szoval ha érdekel, de csak ha érdekel, akkor adom a teloszámot. és csak fejcsontozot vesznek fel. nincs betanulás, aki érti csak olyan jöhet. szia
2008. júl. 3. 07:27

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy mennyire éri meg, hogy bánnak az emberekkel, milyen sűrűn lehet hazajárni, mennyit fizetnek, milyen a szállás, stb.

A családban van hentes szakmájú családtag, aki jelenleg kint dolgozik egy építkezésen, mert a hazai henteskedésből nem lehet lakáshoz jutni. Lassan azonban úgy tűnik, innen sem. Ezért érdekelne, hogy milyen lehetőségek vannak. Ha tudtok segíteni, megköszönöm, akkor megmutatom neki, amit írtatok!

Zsu

2007. dec. 3. 10:22
irtam hogy van felvétel. ha valaki gondolja szoljon.
2007. nov. 1. 03:27
jutka 2 feltétlen keress meg. nem baj ha nem szakmákya csak értsen hozzá. nagyon jo itt, nagyon klassz minden. ha tudsz még embereket az jo lenne. sürgösen kéne kb 5-7 fő
2007. nov. 1. 03:25
és van felvétel fejcsontozonak. ha valakit érdekel irjon az email cimemre, vagy vegyen fel msn re. email cimem: ariani46@gmail.com. msn : ariani46@citromail.hu. kb 5 főt veszünk fel. a többit majd elmondom.
2007. nov. 1. 03:23
igen én ott dolgozok észak németben a fiaimmal hentesként
5. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 3. - 175c71a378)
2007. aug. 31. 14:03
nagyon köszönöm,tényleg...
2007. aug. 31. 14:00
sajna nem tudok segíteni
2007. aug. 31. 13:59
Kérek, ma számot, az egyik ismerősöm is ott dolgozik. Este elküldöm priviben...
2007. aug. 31. 13:35
Sógornőm most hívott hogy azonnali hatállyal elbocsájtották a férjét és a kollegáit...nem ez a szakmája,de csontozó-hentesként szeretne elhelyezkedni...megkértek hogy segítsek,amit szivesen tennék de fogalmam nincs merre induljak keresgélni a témában.Köszönöm aki tud segíteni!
2007. aug. 31. 13:33
Van aki külföldön dolgozik hentesként?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook