Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van aki idén cserediákként utazik Spanyolországba? fórum

Van aki idén cserediákként utazik Spanyolországba? (tudásbázis kérdés)

10. dogiz
2013. szept. 1. 10:12
Az enyém 22 éves volt és teljesen egyedül ment, repülővel Athénig, onnan busz a kikötőbe, majd 12 óra kompozás és teljene egydül megérkezett Krétára, ott talált a kikötő közelében egy panziót, 1 napra lefoglalta, onnan elment az egyetemre jelentkezni. A mentora 3 hétre talált neki egyik diáknál albérletet, a többi meg már kialakult. Azt mondta 1,5 hónapig nem hallott magyar szót csak amit velem beszélt skyp-on. Angol nyelv meg olyan volt mintha elfelejtette volna, kb 1 hét kellett mire megszokta a minden féle akcentussak beszélő diáktársait.
9. genia (válaszként erre: 8. - Dogiz)
2013. szept. 1. 09:35

ugy nez ki o sem fog ,3 an fognak lakni alberletben meglatjuk mi lessz majd megoldjuk valahogyan,az ut miatt izgulok inkabb de hat 20 eves jol beszel angolul bizom benne minden rendben lessz.

Kosz hogy valaszoltal.

2013. szept. 1. 09:11
Attól függ, hol fog lakni, mi pl. nem kaptunk kolit, albérletben kellett lakjon és 300 eur.-t kapott, ez nagyon nem volt elég :(
2013. aug. 31. 07:08

SZiasztok!

havi 500 eurot fog kapni hogy fog kijonni belolle?draga az eleliszer spanyolban?

2013. aug. 31. 05:33
A fiam krétán volt Erasmussal 4 évvel ezelőtt. Ha valami érdekel írjál.
2013. aug. 30. 21:54
A lányom volt Spanyolországban, Valenciában ezzel a programmal 3 éve, ha valami kérdés van, segítségre szükség, írjatok :)
2013. aug. 30. 19:21
azt mondta lesznek ,o Temesvari egyetem cserediakja remeltem talalok itt valakit..
3. babszibobó (válaszként erre: 2. - Genia)
2013. aug. 30. 19:14
Ezt megkérdezheti a suliban is, mármint ahonnan most kimehet...ott megmondják, hogy kik mennek Erasmussal oda:-D, még akkor is ha más egyetem/főiskola tanulójáról van szó....
2013. aug. 30. 19:01
Senki? A fiam megy orihuela ba a muveszeti egyetemre 5 honapra, remelem lesznek magyar diakok is.
2013. aug. 30. 18:47
Van e itt valaki aki az Erasmus programmal megy ki az iden cserediakken Spanyolorszagba, Orihuela ba

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook