Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van aki a bölcső alapítvánnyal van kapcsolatban és gyerekre vár? (Nem, nem én adnám) fórum

Van aki a bölcső alapítvánnyal van kapcsolatban és gyerekre vár? (Nem, nem én adnám) (tudásbázis kérdés)


8. sajert (válaszként erre: 6. - Trapiti)
2010. jún. 1. 07:24

Az ő dolga hogy hol keres Anyukát a gyermekének.


A nyílt eljárás lényege pont ez!!


Mikor mi jelentkeztünk örökbefogadónak, akkor velük is fel vettük a kapcsolatot érdeklődés szintjén. Hááát, két nap alatt is volt a csekk, és sokáig zaklatott telefonon keresztül, hogy mikor fizetjük be? Pedig mondtam neki, hogy csak ÉRDEKLŐDÖK. Alig lehetett lekoptatni. Elég erőszakos nőszemély.

7. pritta (válaszként erre: 6. - Trapiti)
2010. máj. 31. 22:01
nem az én dolgom. a barátnőm nincs beregisztrálva ide és ő tudja amit csinál.
6. trapiti (válaszként erre: 5. - Pritta)
2010. máj. 31. 20:02
Ezt Zitával kellene egyeztetnie. Nem hiszem, hogy jó dolog Zita háta mögött várakozókat keresni.
2010. máj. 31. 19:44
kapcsolatban van egy ideje köszöni. csak ismerne meg embereket akik várnak, mert még nem döntött kinek adná.
4. trapiti (válaszként erre: 3. - Pritta)
2010. máj. 31. 19:30

Ha a Bölcsőn keresztül akar lemondani, akkor Zitával beszéljen, ez a kérdés nem ide való.

Fura nekem már a kérdés is...

2010. máj. 31. 18:49
Csak mert egy ismerősöm hamarosan szül és örökbe adná rögtön és érdeklődtem van e aki ott vár babára.
2010. máj. 30. 15:50
Szia nekünk itt Szegeden a szomszédunk évek óta várnak egy picire,de eddig nem volt szerencséjük!Viszont nem tudom hová vannak bejegyezve vagy várólistán vagy hogy kell mondani ezt!
2010. máj. 30. 15:48
Van aki a bölcső alapítvánnyal van kapcsolatban és gyerekre vár? (Nem, nem én adnám)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook