Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Váltózuhany fórum

Váltózuhany (beszélgetős fórum)


13. nikkky
2014. márc. 18. 18:58

Van, akinek a narancsbőrét kimondottan a váltózuhany tüntette el/halványította?

Mozgok is mellette (spinning heti 2-szer), de csodát kimondottan a váltózuhanytól várok.. :)

Bízhatok benne, hogy simább és szebb lesz a bőröm tőle, vagy ne számítsak semmi látványos eredményre..?

12. Ficánka5 (válaszként erre: 10. - A1f4b553ae)
2014. márc. 8. 16:06
Köszönöm, bár gyógyulásra soha nem számítottam, csak normális, elviselhető életre.
11. nikkky
2014. márc. 8. 09:33

Sziasztok!

Én egy hete kezdtem el csinálni, de az egész testemhez nincs bátorságom, így csak a "kényes" részeken, fenék és comb környékén váltogatom tusolás végén. Ez is felfrissít rendesen, és utólag nagyon jól esik... közben azért kínlódok :) Szép lassan, ha már megszoktam, elkezdem az egész testemen is a váltózuhanyt.

10. a1f4b553ae (válaszként erre: 9. - Ficánka5)
2014. márc. 7. 18:43
Igen, ebben igazad van. Mielőbbi gyógyulást kívánok teljes szívemből neked.
9. Ficánka5 (válaszként erre: 8. - A1f4b553ae)
2014. márc. 7. 18:33
Ha betegség rákényszerít, hidd el megcsinálnád!! Legalábbis remélem!!Saját magadért megéri!!!
8. a1f4b553ae (válaszként erre: 7. - Ficánka5)
2014. márc. 7. 18:07
Jó a naplód, tetszik. És nagyon erős vagy,ha mindezt be tudod tartani.Én nem tudnám:( gyarló vagyok
7. Ficánka5 (válaszként erre: 5. - B486c9cf7d)
2014. márc. 7. 16:23

Mivel soha nem fogytam annyit, hogy erre égbekiáltóan szükségem lett volna rá, én ezt nem próbáltam, de Allámat(a t.gyógyászom)ismerve, biztos tuti módszer. Biztos nem máról holnapra, de hat.


Ahogy nekem elmondta:bőven a.ecetes vizbe mártod a törölközőt, vagy amit e célra használsz, aztán kicsavarod. Nem nagyon, de csöpögős se legyen. Feltekered magadra, majd folpackkal leszigeteled.

Reggelig így alszol, majd reggel lemosod magadról. Ezt 2 naponta ismétled.


Az én terápiámnak csak egy része a váltózuhany.

Sok minden mást is kellett, kell tennem.

én állítom, sok ellenzővel szemben, hogy már nem lennék életben, ha ezeket nem csináltam volna. És sajnos sok fiatal meg is halt már mellőlem, mert nem hittek benne, meg nem vették komolyan.


Ha elolvasod a makrobis naplómnak az elejét, nagyjából érzékelheted, miket csinálok naponta azért, hogy még így is emberhez méltó életet tudjak élni.

6. gkreka (válaszként erre: 4. - Ficánka5)
2014. márc. 7. 15:34
Rábeszéltél :) Kipróbálom. Már úgyis annyi mindennel "kínzom" magam.
5. b486c9cf7d (válaszként erre: 2. - Ficánka5)
2014. márc. 7. 15:34

Es erezted pozitiv hatasat?

Kiprobalom, bar nem biztos, hogy ezt a kinzast kibirom.

Az almaecetes dunsztkotest hogyan kell csinalni?

4. Ficánka5 (válaszként erre: 3. - Gkreka)
2014. márc. 7. 14:38
Óóóóó, egy szóval nem írtam, hogy jó érzés!! De hidd el, meg lehet szokni. Úgy tekintsd, mint egy kihívást, aminek Te igenis meg tudsz felelni!!És nem mellékes az sem, hogy nagyon egészséges!!!
3. gkreka (válaszként erre: 2. - Ficánka5)
2014. márc. 7. 14:23
Irigyellek, hogy így bírod. Én is próbálkozom, de egyelőre a visítozásnál tartok, nem a jó érzésnél :)
2014. márc. 7. 14:07

Én 1998-tól csinálom a t.gyógyászom tanácsára. Akkor olyan allergiás voltam, hogy mindent elkövettem, amit mondtak, csak szabaduljak attól a nyavalyától.


Annyira megszoktam, hogy ha valamiért késésben vagyok és nem tudom végig csinálni, olyan, mintha nem mosdottam volna meg rendesen, olyan "befejezetlen" vagyok.A rendes tisztálkodás végén indítom a bal lábam fejével, felfelé a szív felé, majd jobb láb, bal kar, jobb kar és végül a törzs. Kb. 2 perc, majd jön a meleg, a sorrend ugynaz, majd ismét a hideg. És itt van vége. De minden végtagon a szív felé haladva kell csinálni.


Akkor csináltam jól, ha a melegvízre váltásnál, mintha ezer hengya szaladgálna a lábamban. Egyébként spórolásra is nagyon jó, lényegesen kevesebb meleg vizet használok.


A bőr feszesítésére az almaecetes bekenés nagyon jó módszer, de az almaecetes dunszkötés hasra pl. még inkább.

2014. márc. 7. 13:50

Várom azokat, akik szintén váltózuhannyal kínozzák magukat a feszesebb bőr, erősebb immunrendszer stb... elérése érdekében!

Kinek mi a módszere, ki hogy bírja, és mióta? Érezhető, látható a hatása?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook