Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Változtatni szeretnék! fórum

Változtatni szeretnék! (beszélgetős fórum)


20. timycat (válaszként erre: 16. - Noncsi18)
2011. máj. 26. 22:16
Persze nem mindennap formázom, nem is ezt írtam, a festés más mindennap-2naponta. Ami a formát illeti nekem 3 jól beváltam van, azt váltogatom
19. 32206cfa2f (válaszként erre: 2. - Wiki.084)
2011. máj. 26. 22:00
A szemöldököd szerintem nyugodtan kiszedheted te magad is .
18. Dolores007 (válaszként erre: 17. - Noncsi18)
2011. máj. 26. 21:57
Örülj neki, hogy jó formája van! Így csak kihozták a plusszt az arcodból és nem változtattak meg.
17. Noncsi18 (válaszként erre: 15. - Dolores007)
2011. máj. 25. 01:43
Kár, hogy nem találtam meg azt a kozmetikust :))) Mert nekem (szerintem) pont jó formája van, tehát nem egy csík van és nem is vastag. Na és mindig vékonyabbat szerettem volna, de eddig akármelyik kozmetikusnál voltam, mindig lebeszéltek róla :))) Pedig nagyon soknál voltam, mert nem volt egy állandó, éppen ahol voltam azzal csináltattam.
16. Noncsi18 (válaszként erre: 14. - Timycat)
2011. máj. 25. 01:40
Nem hiszem, hogy mindennap más formára reszeled a körmöd, szerintem mindenkinek van egy forma amit megszokott és amit szeret és jól áll az ujjaihoz. Illetve a műkörmöt is lehet lakkozni amilyenre csak akarod. Ha meguntad lemosod, megint más színűre lakkozod vagy hagyod az eredetit.
2011. máj. 25. 00:49

Vigyázz a szemöldök szedetéssel, mert van olyan kozmetikus, aki mindenkinek nagyon vékony szemöldököt szed, ami most nem is divat és nagyon buta kinézete lesz az embernek tőle.

Csak tisztítson egy ívet, az a legszebb.

Én magamnak szedem. Soha nem engedném meg senkinek, hogy hozzányúljon. Műkörmöm sosem volt, Micro Cell-lel megerősítettem a körmöm, fantasztikus cucc.

2011. máj. 25. 00:06

A kozmetikus nem fog szörnyülködni, ha pedig fog keress másikat. Árban kb 6000 ft-tól indulnak, szó szerint a csillagos ég a vége. Viszont ne az utazás előtt közvetlenül menj el, mert még az én problémamentes bár érzékeny bőrömnek is kell 1 hét, hogy "kiheverje" azt a sok kencét. Én ajánlanám, ha megteheted, hogy havonta járj el arcmasszázsra, csodákat tesz.

Hát a köröm... Nekem nem tetszik egyik műköröm sem. Igaz én szerencsés vagyok, mert gyorsan növő, acélkemény körmeim vannak. Egyszer volt műkörmöm, mert igaz csak szökő évente egyszer törik le, de az nálam pont az Anna bál előtti 2. napra esett, alig vártam hogy lenőjön az az egy szem zselés bigyó... A saját köröm előnye, hogy kényemre kedvemre vágom, reszelem és akár minden nap más színű, mintájú, kövű, matricájú stb


A lényeg: gratulálok, hogy le tudtál mondani a bagóról, valamint a fogyáshoz is!

13. Noncsi18 (válaszként erre: 1. - Frotto76)
2011. máj. 25. 00:05

Gondolom már megírták a választ, de azért leírom én is amit gondolok :))) Nem figyeltem hány éves vagy, de én 21 és még soha nem voltam arctisztításon és semmilyen itthoni krémet sem használok. Persze ez attól is függ, hogy mennyire pattanásos az arcbőröd stb...stb.... Szóval szemöldökszedés: attól függ, hogy hol laksz. Vidéken általában 400ft Pesten 6-700, de én már szedettem 1000 ft-ért is. De nem fog elszörnyűlködni, nyugodj meg. :) De azért próbálj meg egy kedves kozmetikust keresni. Azért jó közben dumcsizni :))) Szerintem azért gondold ki, hogy mennyire vékonyat szeretnél, ha de kész és nem tetszik nyugodtan szólj neki, ne menj úgy el tőle.... Én már voltam úgy, hogy jól van jó lesz, aztán otthon megint ki kellett szednem, mert nem tetszett... Na egyébként egy jó tanács.... Én mindig kozmetikussal szedettem, mert egy két hétig meg volt a forma, utána elvesztettem és nem sikerült megcsinálni magamnak. Na és itt most nem tudok eljárni kozmetikushoz, úgyhogy kénytelen vagyok magamnak szedni, és én mindig azt csinálom, hogy ahogy látom, hogy kijön egy két szál már szedem is ki... Mert aztán nem fogom tudni. És ez naponta vagy kétnaponta fél perc :)

Köröm: Mennyire erősek a körmeid? Én tavaly csináltattam először porcelánt, kb 4 hétig bírja attól függ, hogy milyen gyorsan nő a körmöd. Ha jól megcsinálja a körmös akkor nem szabad, hogy leessen. Volt zselés körmöm is szerintem az jobb. Viszont szerintem azt jól gondold meg, mert azt havonta tényleg csináltatni kell és 5-6-7000 ft. És ha leszedeted utána papír vékony lesz a körmöd. De ha elég erős a sajátot akkor szép tud lenni egy manikűr is.... Ha 3 hét múlva mentek akkor szerintem előtte egy héttel csináltasd meg, mert akkor addigra már megszokod de még nem lesz ronda. Egyébként gratulálok, hozzá, hogy leszoktál a cigiről.

12. Binky
2011. máj. 24. 23:22

zselé a tuti:)

franci manikűr, maximum valami mintával, nem is kell hosszúnak lenni. Nekem is az van, irigykedik akinek nincs, és akinek van, az kérdezi hol csináltattam.

Jó körmöst kell kifogni, és hetekig jó lesz, persze ez attól is függ, milyen gyorsan nő a körmöd.

11. frotto76 (válaszként erre: 10. - Iviiiiii)
2011. máj. 24. 22:39
Varga cseppek, Revalid és még sorolhatnám
10. Iviiiiii (válaszként erre: 9. - Frotto76)
2011. máj. 24. 22:31
szia! a saját körmödre rakass csak zselét, elsőre az a legjobb. kozmetikushoz járjál és massziroztass vele! (arcodat:)) ez a legfontosabb :) milyen vitamint szedtél a hajadra?
9. frotto76 (válaszként erre: 5. - De4b589afa)
2011. máj. 24. 22:24

Sajnos nem volt túl bőkezű velem a teremtő, amikor engem alkotott.


Kaptam töredező, vékony körmöket, vékony szálú, zsírosodó hajat, és olyan jó kis hordó alkatot.


Már amikor tini voltam is, az egész testem gáz volt. Semmi mellem nem volt, volt viszont termetes fenekem, vastag lábaim (cölöplábak) mindez 48 kg mellett. Akkor képzelheted, mi lett mikor híztam. Jött hozzá a nagy has is.

Ha fogyok lefogyom a nemlétező ciciket, de nem a fenekemet, nem a hasamat és a vastag lábaim is maradnak.


A hajam sem túl szép. Vékony szálú (szedtem már sok vitamint, de nem használ, az étrendemmel is próbáltam segíteni, de csak híztam) egy szénaboglya. Ha rövid nem lehet vele mit kezdeni. Ha hosszú max. összekötni lehet, de annyira vékony, hogy még a kétéves gyerekem copfja is kétszer olyan vastag mint az enyém.

8. de4b589afa (válaszként erre: 7. - Frotto76)
2011. máj. 24. 22:13

Gratulálok a cigi lerakásért, a kitartásért!

Sok sikert Neked!

7. frotto76 (válaszként erre: 4. - Anyuci91)
2011. máj. 24. 22:12

Hát bevallom, ha nagyon szűkösen is, de megengedhettem volna ezeket magamnak eddig is. De nem is érdekelt.


Most viszont, miután leszoktam a cigiről és a kitűzött cél az új külső volt, így most kész vagyok kiadni érte azt a pénzt, amit eddig összegyűjtöttem. Mint írtam, már eddig is sokat tettem, 15 kg-ot fogytam és nem akarok itt megállni.


Két hónap múlva a munkába is visszaállok, az is ösztönöz, hogy megújuljak.

2011. máj. 24. 22:10

Nem ajánlom, hogy hosszú körmöt rakass fel kezdésnek.


Az arctisztítás jót tesz a bőrnek, de ne a hosszú hétvége előtti napra időzítsd, mert bőr irritáció előfordulhat.


Inkább 2-3 nappal az utazás előtt csináltasd meg az arctisztítást.

5. de4b589afa (válaszként erre: 1. - Frotto76)
2011. máj. 24. 22:09

Én esküvő előtt meg kellett növesszem a szemöldökömet, mert már nagyon elrontottam. A kozmetikus csodát tett, és egyáltalán nem szörnyülködött:-)

Műkörmöt csak most szeretnél, vagy ezután mindig? Mert elég csúnya, mikor "lenő". Lehet, jobban járnál, ha megnövesztenéd a saját körmödet, és esetleg azt szépen megreszelné, kifestené a körmös.


Az árak nagyon változók, és nem biztos, hogy ami drágább, az jobb is.


Egyébként van személyre szabott stílus tanácsadás is több helyen, ha segítséget szeretnél kérni hozzáértőtől.

2011. máj. 24. 22:08

A kisebbik lányom műkörmösnek tanult, de nem dolgozik benne pedig a tanfolyam elvégzése nagyon sokba került, mert az sajnos csak vállalkozási szinten lehet működtetni és ügyfélkörrel kell rendelkezni. A szolgáltatás valóban nagyon költséges, de jogod van hozzá, hogy változtass a külalakodon. Manapság ezt kevesen engedhetik meg maguknak, de kívánom neked, amit itt elmondtál találd meg magadnak a megfelelőt sok sikert neked.

Üdvözlettel: Ágnes

2011. máj. 24. 22:07

Szia.


A kozmetikai kezelés attól is függ, hogy milyen szalonba mész az ár nagyon szélsőséges lehet.

(5- akár 25-ig is)


Műkörmös szintén (3-12 között is mozoghat) szalontól anyagtól is függ.

2011. máj. 24. 22:04

A kozmetikus attól függ, hogy mi mindent szeretnél. Egy alap tisztítás kb 5000 ft, de kérhetsz extrákat is hozzá. Szemöldök szedés 700 ft körül.

A műköröm, ha jól csinálják 3 hét múlva is tart kb 6000 ft.

2011. máj. 24. 21:58

Eddig egészen jól megvoltam kozmetikus, műkörmös stb. nélkül.


Most viszont változtatni szeretnék.


Szép kis összeget spóroltam meg, hogy hét hónapja lemondtam a cigiről, és összegyűjtöttem a pénzt.



Három hét múlva egy hosszú hétvégére megyek a férjemmel. Már lefogytam, végre azt érzem, hogy nő vagyok. De szeretnék megszépülni is.


Egyszerűen fogalmam sincs merre induljak.


Jó a fodrászt havonta látogatom, de pl. még soha nem voltam kozmetikusnál. Félek, hogy elszörnyed, ha meglátja a soha ki nem szedett szemöldököm, a soha nem kezelt arcom. Mert gondolom a napi arctisztítás, arckrém használata nem azonos egy szakember kezelésével.


A műkörmöst meg hírből sem ismerem. Ha most pl. a héten felraknak nekem egy csodaszép műkörmöt az tart még két hét múlva is?


És kb. ez mennyi pénzbe kerülne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook