Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Változókorúak! Kinél hogy történt az első menzeszelmaradás? fórum

Változókorúak! Kinél hogy történt az első menzeszelmaradás? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 25. 18:34
nekem a 3. menzeszem maradt el és akkor két hónapig maradt ki, azóta még egyszer kimaradt, de volt olyan hogy 1 hónapban kétszer jött meg ezek az elmaradások után voltak.
2009. okt. 12. 07:24
Nekem amikor 45 napra jött meg énis görcsöltem rosszul voltam amikor elérkezetta 28 nap és megkellett volna jönni.Megnéztem a korodat hát ezmár lehet a vált kor .Ha nincs erös tüneted kérj a gyogyszertárban vagy gyogynövényesben szója készitményt ami a tüneteket csökkenti.jo eza DHEA hormon olvass utána betegságmegelözésre is .Beütöd a googlba és kiad egy csomo infot.Igaz hogy a szexualitást hangsulyozza de jo hatással van a sziv ,érrendszer,csont,zsirháztartásra is
2009. okt. 11. 22:57

Hónapok óta mindenféle változókori jelek(idegesség,hőhullám....),de rendszeres mensi! Mielőtt megjött mindig hasfájások,hányinger,feszültség ilyesmi(tisztára mint a terhesség)ami most is megvolt,de semmi vérzés! Illetve egy kis semmiség!

Évek óta megszoktam,hogy minden hónapban 2 napig terhesnek érzem magam aztán mensi! Na most aztán be vagyok tojva rendesen,mert csak a tünetek!

2009. okt. 11. 21:49
Én csak a vérzés elmaradás miatt mentem de terhességi tesztet csináltam és tudtam hogy nemvagyok az.NEmirtad le mia problémád.
2009. okt. 11. 21:34
és amikor elmaradt abban a hónapban éreztetek olyat is ami terhességre utalt azért mentetek el vizsgálatra vagy csak a vérzés elmaradása miatt?
5. judyt640 (válaszként erre: 2. - Tricse)
2009. okt. 11. 21:08
VAn egy DHEA nevü term hormon készitmény olvassatok utána sokmindenre jöó ebben a korban talán segit a tünetek enyhitésében.Már énis probáltam ilyen fórumot nyitni de nekem nemnagyon irtak pedig jólenne tapasztalatokat cserélni kinek mi használt és minek van a legkisebb mellékhatása.
2009. okt. 11. 21:02
Sziasztok most vagyok 45 éves.38 voltam mikor fogamz gyógyszer mellett elmaradt a menst.Terhességiteszt nemvagyokaz nögyogy norcolutot irt felattol sem jött meg 3 féle hormon gyógyszert irt fel mikor elolvastam mit okoz majd rosszul lettem.Közben produkáltam a vűltozókor összes tünetét.höhullám álmatlanság idegesség inkontinencia minden.Szerencse a gyógyszerek felénél megjött vérvétel nemvolt csak hüvely ultrahang mely kimutatta nincs peteérés.Igy telt 1 év 45 naponként megjött nemcsináltak semmit.aztán 20 napra jött meg másik orvos gyógykaparás.sorvad a méhem mint a változókorban lévö nöknek nekem akkor a fogamz gyógyszert irták föl mondva kissebb rossz még mindig szedem de már szolt a doki abba kell hagyni de ugy félek töle sok olyan eü problemám van amit a vált kor rosszabbá tesz plusz még a tünetei amit már egyszer átéltem.Énsem akarok szteroidot meg hormont szedni
2009. okt. 11. 20:15

Nekem csak úgy lemaradt. Sajnos voltam olyan oktalan, hogy felkerestem a nőgyógyászatot. Volt egy vizeletvizsgálat, az nem mutatott ki terhességet, így a doki felírt szteroidot, mert szerinte fiatal vagyok még. Azóta megint rendszeres.:(

Javaslom, ha veled is hasonlót akarna az orvos, előbb ne csak vizelet, hanem az ilyenkor kötelező vizsgálatot követeld ki magadnak. Majdnem 5 kiló felszaladt nekem akkor. Ugyan ez érvényes a fogamzásgátló tablettáknál is. A legtöbb trombózis, a fogamzásgátlótól van.

2009. okt. 11. 18:59
Arra lennék kíváncsi,hogy amikor először nem jött meg akkor csak úgy nem jött a vérzés és nem voltak meg az előjelek se?
2009. okt. 11. 18:58
Változókorúak! Kinél hogy történt az első menzeszelmaradás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook