Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Változókori tünet lehet a mell érzékenysége? fórum

Változókori tünet lehet a mell érzékenysége? (tudásbázis kérdés)


4. 4b6a2525df (válaszként erre: 2. - Mazsola1)
2011. máj. 24. 09:58

Hát csinálj azért tesztet, de én is igy jártam ebben a korban, sőt... a melleim kőkemények és nagyon nagyok lettek egy-egy hétre, de még a hasam is, mint aki legalább 6 hónapos terhes. 2 hetente jött meg a menszeszem. Elküldtek hormon vizsgálatra, annak az volt az erdménye, hogy olyan jó a hormonszintem, mint a 10 évvel fiatalabbaké.

És itt elkövettem egy nagyon-nagy baklövést. Az orvos felírt hormont (triszeqvens a neve,bár ez 14 éve volt, azóta lehet, hogy más nevűek vannak)

és én be is szedtem:( Bár a fizikai állapotom, közérzetem már a következő hónapban teljesen rendbejött, de 6 hónap alatt 26 kg-t híztam, amit az elmúlt időben sem sikerült ledolgoznom.

Pár éve elvégeztem a természetgyógyász tanfolyamot, és ekkor megértettem, hogy semmilyen körülmények között nem szabadott volna azt a hormonkészítményt beszednem.

Ma már rengeteg homeopátiás szer van ezen problémák kezelésére. Bár ezek a szerek nem azonnal (1-2-3 hét elteltével)hatnak, de ilyen mellékhatást nem okoznak.

3. ac808a6b30 (válaszként erre: 2. - Mazsola1)
2011. máj. 24. 09:47
Nővérem is hasonló problémákkal küzd, és a barátnői is hasonlókat mesélnek a klimaxról:(
2011. máj. 24. 09:45

Sziasztok!

A kérdésem, lehet-e változókori tünet a mell érzékenysége? 43 éves vagyok, az utóbbi hónapokban egy kicsit sűrűn jött meg a menzeszem. Most 5 napja múlt el legutóbb, de a melleim néha nagyon érzékenyek. Mielőtt megjött, már ilyen volt, menzesz alatt elmúlt, de most ismét kezdődik. Semmi egyéb tünet ami terhességre utana nincs, de az előző kettőnél sem volt sok panaszom.

2011. máj. 24. 09:42
Változókori tünet lehet a mell érzékenysége?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook