Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Változókori súlygyarapodás fórum

Változókori súlygyarapodás (beszélgetős fórum)


7. linocska (válaszként erre: 6. - Marienka)
2013. máj. 11. 20:53
Pajzsmirigy alulműködés esetén is van hízás,pedig alig eszik az illető.
2013. máj. 4. 15:12

Tulajdonképpen egész nap mozgásban vagyok:)) A munkám sem ücsörgős, hanem pörgős. Naponta kb 1 óra bringa, rengeteg gyümölcs és zöldség féle. Az édesség likvidálva, kenyérből is rozs kenyér. Este mire haza jövök, hulla vagyok:)))

Szóval úgy érzem, mindent megteszek:)) de az a plusz 6 kiló azt mutatja, hogy biztos nem eléggé. Vagy örülnöm kell, hogy megúsztam 6 kilóval? :(

5. globus (válaszként erre: 2. - E2f062d598)
2013. máj. 4. 14:49
Naaa, mi az? :)
4. 1a9791a753 (válaszként erre: 1. - Marienka)
2013. máj. 4. 14:48
Oda kell figyelni,még jobban, többet tornázni, sajnos csak ez a titka.
3. kisj
2013. máj. 3. 19:41

Inkább a cigiről való leszokás lehetett az oka.

Azt olvastam, hogy leszokásnál mindenki vagy 5 kg-ot felránt, még akkor is, ha figyel arra, hogy mit eszik.

2013. máj. 3. 18:46
van olyan készítmény, ami pont ezen a problémán segít, ha minden igaz. egy próbát megér :)
2013. máj. 3. 18:43
Változókor, cigiről leszokás, kevés kaja, napi bringa.. És mégis feljött pár kiló. Elég ahhoz, hogy ne bírjam begombolni egyes nadrágjaimat.Ez elkeserítő.. Mi lett volna, ha nem vigyázok a kajával.. Mennyi jött volna fel?? Van esetleg valakinek pozitív tapasztalata? Vagy történt pozitív változás ezzel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook