Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Változókorban fellépő hüvelyszárazság esetén mi vált be? fórum

Változókorban fellépő hüvelyszárazság esetén mi vált be? (tudásbázis kérdés)


11. arvena
2019. aug. 14. 20:56
Szia, én kb, 2 évig szenvedtem tőle, mire rájöttem, hogy ez az. Voltam több orvosnál, több vizsgáltot kifizettem, de egyik sem mondta, hogy ettől is lehet. Minden eredményem jó volt. Odáig jutottam, hogy majdnem befizettem egy több százezres beavatkozásra, - vaginizmus miatt. A másik nőgyógyász is erre tippelt, ő lidocainos injekciókat akart adni. Tudtam, hogy ez nem vaginizmus, úgyhogy szépen utánaolvasgattam a témának és december óta rendben vagyok. Amit próbáltam: hormonos krém - ez nálam pecsételő vérzést okozott, úgyhogy gyorsan abbahagytam. A C betűvel kezdődő kúpot és krémet is próbáltam. Különösebb hatás nem volt. Ami bevált: sikosító, eleinte minden alkalommal használtam, mostmár nem mindig és a juvia, eddig ez a legjobb. Sajnos, nagyon sok pénzt kifizettem és több mindennel kísérleteztem, hiába. A tejsavas kúpok erre nem jók, azokat is próbáltam már.
2019. aug. 6. 15:39
Szojavit vki ezt mondta
9. gabi44 (válaszként erre: 7. - Júliusi)
2019. aug. 5. 17:28
Herbáriában.
2019. aug. 4. 13:03
Vagisan krém, állítólag jó.
7. júliusi (válaszként erre: 3. - Gabi44)
2019. aug. 3. 05:07
Ezeket honnan szerzed be,marmint az osszetevoket?
2019. aug. 2. 20:07
vazelin. Gyógyszertári.
5. júliusi (válaszként erre: 4. - Júliusi)
2019. aug. 2. 20:04
bocsi a tabletem v
4. júliusi (válaszként erre: 3. - Gabi44)
2019. aug. 2. 20:02
kos
2019. aug. 2. 17:55

Illatos bio síkosító házilag

Amennyiben nem bízik a gyógyszertárak polcain kapható síkosítókban, vagy csak szeretne kipróbálni egy házilag is elkészíthető változatot, ami kellemes illata mellett még antibakteriális is akkor ajánljuk a következő otthon elkészíthető receptet.


Hozzávalók: kakaóvaj, sheavaj, teafa illóolaj, Ylang-ylang illóolaj


Elkészítés: először forró vízfürdőben, olvasztással készítsünk egy 60% kakaóvaj és 40% sheavaj keveréket (kézzel foghatóan 3 és 2 teáskanál). Majd hűtsük le és csepegtessünk bele 1-2 csepp ylang-ylang és 2-3 csepp teafa olajat. Az olajak 100% tisztaságú belsőleg is használható illóolajok legyenek! Folyamatos kevergetés mellett várjuk meg míg majdnem kihűl, de még formázható. Készítsünk belőle kis golyócskákat a későbbi felhasználásra.


Felhasználása: az apró kis golyócskák olvadáspontja alacsony, így a felhevült test melege éppen elég lesz a házi síkosító olvadásához. Kenjük be vele a kívánt területet.

A Cikatridina nekem nem volt jó, a fenti sikosító viszont jó.

2019. aug. 2. 12:32
Igazából nincs tapasztalatom, de van több féle, olyan csoportban olvastam aminek tagja vagyok, a Cikatridina kúp, vagy kenőcs! Ami hormonmentes! Ez mások véleménye, és a tapasztalatuk jó, másoknak is ajánlották!
2019. aug. 2. 10:36
Természetes anyagok, kenőcsök ,kúpok, síkosítók? Személyes tapasztalat érdekelne.Kellemetlen fájdalom behatoláskor,van e valakinek?Gondolom van összefüggés a két dolog között.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook