Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Változásra tettrekészem pocakossan :) fórum

Változásra tettrekészem pocakossan :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. márc. 31. 11:13

szia Ancsy!

bevásároltál?:-)

tegnap minden rendben volt a dokinál, jók a leletek kivéve a vas, most már 3x1-et kell szednem).

Kérdés: olvasgattam kismamáéknak szóló könyvet, a 20.héttől jelentősen megemelkedik többek között a fehérjeszükséglet. Hát eddig se sok tejterméket kívántam, valahogy emelnem kell az adagot. Mára csináltam franciasalátát, persze kefíres öntettel, nem majonézzel, szórtam bele egy kis sajtot is.

2010. márc. 30. 10:25

Ancsy majd írd meg mit vettél a piacon:-)

A vérnyomásom 96/64 volt, most ittam is egy kávét tejszínhabbal, édesség gyanánt. Csináltam görög salátát, belekóstoltam, valami romlott volt benne, ki kellett dobnom. Viszont a rakott káposztám jól néz ki:-)

2010. márc. 30. 09:33
:) nekem már volt 1,5 hónapja is ingerem akkor ellenálltam de inkább most mint a kemény télben :D
2010. márc. 30. 09:23
Ancsy általánosságban könnyebben lemondok a kenyérről mint az édességről:-) Nekem is van a mélyhűtőben jégkrém, nemrég nagyon megkívántam, férjem mondta is, ilyen időben jégkrémet enni??
2010. márc. 30. 09:17

Itt vagyok Jó Reggelt neked is :) Utánanéztem és mátol update :D :D Mindjárt megyünk is a piacra beszerezni ami kell :)

akkor vérnyomásba és vérszegénységbe is ugyanlyanok vagyunk :D :D

ha kenyér kerülésban is nagyon ügyi vagy

én viszont ma ölni tudnék egy kis fagyiért :P no de majd keresek a boltba diétássat :)

2010. márc. 30. 09:15

Szia Ancsy!Láttam am érlegelőd, ügyes vagy. Én msot jövök a védőnőtől, kicsit vérszegény vagyok, alacsony a vérnyomásom (96/64), de ezen kívül minden ok. Az ő mérlege szerint 2 kg+ a hízás, meg vagyok vele elégedve:-)

Tegnap egész jól kerültem a kenyeret, édességet, megy ez csak akarni kell:-) Most reggelizek, sonkás tojás, wasa kenyér. Ebédre rakott savanyú káposzta lesz barnarizsből.

2010. márc. 29. 09:54
Ancsy én se szigorúan tartottam előző terhességemnél, de az biztos sokkal több zöldséget, gyümölcsöt ettem, kevesebb édességet, és nem kajáltam be vacsorára. Ennyivel bőven kiegyeznék most is:-)
139. ancsyangel (válaszként erre: 136. - 65b49ebbf3)
2010. márc. 29. 09:35
Nem rossz a norbi se sőőt csak félek hogy nem tudnám ugy betartani ahogy kell De lehet megpróbálom én is azt és akkor ugyanazzal teszünk veszünk ;) és ötleteket is meríthetünk egymásból étkezésben vélemény? :)
138. ancsyangel (válaszként erre: 137. - 65b49ebbf3)
2010. márc. 29. 09:34
huhha máris meglesem mert most látom van még kettő olvasatlanom ;)
2010. márc. 29. 09:14
Ancsy a privimet megkaptad?
2010. márc. 29. 09:11

Köszi, néztek általános vérképet, vércukrot is, de persze minden rendben lesz.

Én meg azt tervezem , hogy ma gyümölcsnap, holnaptól meg Norbi, ez utóbbi előző terhességemnél is bejött.

2010. márc. 29. 09:05
Ja és az AFp eredményhez drukkolok de úgy is minden rendben lesz ;)
2010. márc. 29. 09:04

Szia

Új kiló eredményt ma rögzítettem a mérlegelőbe. Ahhoz képest hogy kisbálna vagyok nem rossz főleg hogy tavaly ilyenkor baba nélkül voltam 6kgal több ;)

Tehát most boldog vagyok szépe lassan haladok de most tervezem hogy megpróbálkozok ugy a 90 napossal hogy 5*i étkezéssel kombinálom. az adott napnak megfelelően :)

óó akkor majd egyidőssek lesznek a picurkáink :D :D D:

2010. márc. 29. 08:51

Szia:-) Én szeptember 5-re vagyok kiírva, de aug. 29-én kell befeküdnöm.

Nem tudtam felvenni az AFP eredményt, mától később van leletkiadás, így ma a védőnőt is kihagyom.

Kilókkal, evéssel hogy állsz?

2010. márc. 28. 08:25

Szia :)

Gretlulálok a vizsgádhoz :)

Akkor 18 hét 4 napossak és Aug 25 elvileg :)

hmm én szerintem gyrost csinálok de nem eszek hozzá sült krumplit csak salátát :)

Az Afphez drukkolok bár rám a szivbajt hozta hisz alacsonyabb lett de legalább tudom az okát :) :)

olyan jó egyre többet érezni őt és amikor a hasamon van a kezem ugy odabújik hozzám a kis drága hogy csak úgy érzem a szívverésem ritmusában a lüktetést a pocakomon :)

131. 65b49ebbf3 (válaszként erre: 130. - Ancsyangel)
2010. márc. 28. 07:47

Szia Ancsy! örülök hogy minden ok. Akkor most hány hetesek is vagytok, mikorra vagy kiírva?

Tegnap nem főztem, nem voltam itthon, ma meg ha minden igaz sonkafesztiválra megyünk:-) van vacsorára maradék, fasírt, rántott hal ,gombaleves.

holnap megyek AFP eredményért, védőnőhöz (méredzkedés...). kíváncsi leszek minden eredményre.

a lányok a suliban azt mondták eddig csak a pocakomon látni hogy babát várok, megnyugtató:-)

2010. márc. 27. 08:06

Igen persze minden ok :) Sőt eleinte is ekkorának mondták csak aztán titulálták egy héttel időssebbnek de hát mégis az első uh lett az igazi :)

Ja és tegnap óta érzem őt :D D: D:

bizony jöhetne a jóidő igazán a sok finom zöldség gyümölcs :)

Én ma rakott krumplit csinálok Te?

2010. márc. 26. 11:45

szia Ancsy! de azért minden ok, ugye?:-) nekem még várnom kell április 13-ig az ultrahangra.

eddig én is rohangásztam, bevásárlás+fodrász. Eddig egy sajtos stanglit ettem, ebéd gombaleves lesz. Vettem szőlőt (persze nem sokat, mert drága), de megkívántam. Most már igazán jöhetne a sok zöldség, gyümölcs:-)

2010. márc. 26. 09:39

Szia

itt vagyok csak tegnap egész nap rohangásztAM MEG VOLTAM mÁKSZEM NÉZŐBEN :) :)

1 héttel kissebb a kis kincsünk :)

2010. márc. 25. 08:14
lányok nagyon eltűntetek!! gyertek:-)
126. ancsyangel (válaszként erre: 125. - 65b49ebbf3)
2010. márc. 23. 09:52

szia :)

De jó neked :( :(

Ha csak az AFPt veszik le arra nem kell éhgyomorra menni :)

2010. márc. 23. 07:46

szia! képzeld már én is éreztem odabent a mocorgást:-) nekem holnap kellene vérvételre beutalóért mennem, minimum 2 óra várakozás, majd viszem a tételeimet...:-)

én most pirítós kenyéren élek, lásd a naplóm...

Nem tudod a 16. hetes vérvétel éhgyomri vagy nem?

124. ancsyangel (válaszként erre: 123. - 65b49ebbf3)
2010. márc. 22. 16:25

Szia :) Egész jól köszti csak még mindig Mákszem lustaságán emésztem magam :( De csütörtökön uh :D

óó de jó lehetett a séta és a fincsi ebéd is :)

és bizony rendes voltál gratulálok :)

123. 65b49ebbf3 (válaszként erre: 122. - Ancsyangel)
2010. márc. 21. 17:18
Szia Ancsy! hogy telt a hétvégéd? Nekem a vasárnap már jól, 3 órát sétáltunk a tatai tóparton és étteremben is voltunk ( rendes voltam grillezett zöldségek + csirkemell + gyerkőc sült krumplijából lopkodtam, és nem fagyiztam apával).
2010. márc. 20. 11:43

KÖszönöm szépen :)

sajnálom hogy nem tudtatok elutazni :(

2010. márc. 19. 18:46
És Kellemes Hétvégét!
2010. márc. 19. 18:46

egészségedre:-) mi holnap elutazunk, talán a levegőváltozás és a kikapcsolódás jót tesz.

A tegnapi kismamatorna hatását éreztem ma, főleg a combomban:-)

2010. márc. 19. 18:31
óó ma én se figyeltem ahamira :) kezdődött a sajtos tejfölös lángossal majd a turórudival.....
2010. márc. 19. 09:18
Ancsy haladtam, végre megvan az EKG és a háziorvosi vizsgálat. Viszont az evésre figyeléssel ( +a tanulással)nem haladok:-(
2010. márc. 18. 16:02

:) remélem sok mindent el tudtál intézni :)

Ésn éjjel ettem 2 szelet pizzát :S de milyen jol is tettem ugyanis reggel olyan ideges lettem hogy elfelejtettem reggelizni igy fél 2kor etttem ma elöszőr 1 szelet pizzát és 1 pudingot :S Tudom nem sok de hirtelen az is elég volt majd vacsira jön a melegszendvics és a natur joghurtos ananász :P

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook