Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Változások a honlapon, új funkciók működése fórum

Változások a honlapon, új funkciók működése (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő cikkhez nyílt: Változások a honlapon, új funkciók működése

1 2 3 4 5 6 7 8 9
242. Bözsi néni (válaszként erre: 241. - Anyagi)
tegnap 20:39

Nekem tetszik az új külső. Nem olyan harsányak a színek.

Szerintem hamar megszokod te is :-)

241. Anyagi
tegnap 20:37

Kedves Hoxa!

őszintén szólva lehet hogy biztonságosabb, több funkciós lett az oldal, de a megjelenése sokkal kevésbé látványos és szimpatikus.... :(

240. Hoxa (válaszként erre: 239. - Klaudia20)
tegnap 12:46
Tudom már mire gondolsz. Most kicsit más technikát alkalmazunk, de be fogunk építeni egy figyelemfelhívást, hogy biztos elhagyod-e, amit épp szerkesztesz, mert nem lesz mentve.
239. Klaudia20 (válaszként erre: 238. - Hoxa)
tegnap 11:33

Nem mentettem el, csak úgy meghagytam, ahogy mindig is. A régi Hoxánál működött, hogy megmaradt a félig megírt, ám nem mentett bejegyzés. Azt hittem, hogy ez korrigálható dolog, de akkor nem.

Nem gond, tudok alkalmazkodni, csak akkor legközelebb nem írok meg egy kisregényt félig :D

238. Hoxa (válaszként erre: 237. - Klaudia20)
tegnap 11:00
Megnyomtad a Hozzászólás elküldése gombot? Csak akkor tudjuk lementeni, ha a mentést indító gombnyomás megtörténik. Egyes böngészők elmentik a beviteli mezők tartalmát, ha elkattintasz és visszamész, akkor a böngésző visszaolvassa valahonnan (gondolom cookieból). De a mi programunk akkor tudja a mentést végrehajtani, ha azt a felhasználó kezdeményezi a gombnyomással.
tegnap 10:50

Elkezdtem egy bejegyzést írni, és később akartam folytatni. Amikor újra beléptem, hogy befejezzem, akkor az oldal betöltésnél eltűnt.

Van, hogy nincs időm befejezni egy egy bejegyzést, vagy hozzászólást, nagyon nagyon örülnék, ha ezt valahogy korrigálnátok.

Nagyon nagyon megköszönném!

236. Klaudia20 (válaszként erre: 234. - gyöngy:))
tegnap 08:24

És ez a naplókra is igaz.

Kedves Hoxa, még egy apró észrevétel, de ez lehet csak az én szememnek rossz, hogy a naplóbejegyzések dátum részében az van,hogy ma, tegnap, tegnapelőtt.

Én sokkal jobban szerettem,amikor csak a dátum látszott.

Megtudom ám szokni, csak gondoltam szólok 😁

235. Csicsi25 (válaszként erre: 234. - gyöngy:))
tegnapelőtt 22:07
Ó, ott tényleg nem lehet látni, igazatok van!
234. gyöngy:) (válaszként erre: 233. - Csicsi25)
tegnapelőtt 22:01
Ne a sajátodat nézd meg, hanem valaki más zárt klubját, ott te sem fogod látni kik a tagok.
tegnapelőtt 21:27

Hogyhogy nem látjátok a klubtagokat? Simán meg lehet nézni a klub neve alatti sorban: Klub hozzászólások, Klubtagok, Események

Nálam minden klubnál látszik.

232. gizus58 (válaszként erre: 231. - fincsi5)
tegnapelőtt 21:06

Sokunk igénye

lenne szerintem de biztosan nem egyszerű ennyi kérést megoldani.

231. fincsi5 (válaszként erre: 230. - gizus58)
tegnapelőtt 21:02
Igen, szerintem ezt visszaállítják.:)
230. gizus58 (válaszként erre: 226. - fincsi5)
tegnapelőtt 20:53
Csak a sajátomban látom. Sajnos a klubboknál sem látható, hogy kik a tagok, pedig ezt jó lenne tudni ha valaki be szeretne lépni valahpva. Régen látható volt a taglista. Ezt én hiányolom.
229. fincsi5 (válaszként erre: 228. - globus)
tegnapelőtt 20:20

Köszi.

Mert elhiszem, hogy pörögnek, de mégis játékok.

228. globus (válaszként erre: 227. - fincsi5)
tegnapelőtt 20:17
Ha fent a Fórumokra kattintasz, középtájon látsz egy olyan menüpontot, hogy Szűrés. Ott ki lehet venni a pipát. Nem éppen az összeset szűri szerintem, de jócskán ritkít.
227. fincsi5 (válaszként erre: 226. - fincsi5)
tegnapelőtt 20:13
És még valami, HOXAhoz; a szóláncokat, meg ilyesmi játékokat nem lehetne a fórumoktól elkülöníteni?
226. fincsi5
tegnapelőtt 20:09
A titkos naplókban látja valaki az olvasókat?
225. freddy36 (válaszként erre: 206. - Hoxa)
tegnapelőtt 19:14
Elnézést kérek,figyelmetlen voltam, nemrég műtötték a szemem, még nincs szemüvegem...de azóta már rájöttem,mi hol merre...😃
224. freddy36 (válaszként erre: 207. - Klaudia20)
tegnapelőtt 19:03

Igen, azóta rájöttem, figyelmetlen voltam, na meg a másik,hogy szokni kell az új dolgokat!

Köszi az infót!😃

tegnapelőtt 17:51

Sziasztok

Ha valaki szivvel jelolte ( like-olta ) a naplobejegyzesem pl azt meg tudom nezni ki ? Vagy csak azt latom hanyan?

222. Klaudia20 (válaszként erre: 218. - éva1951)
tegnapelőtt 13:10

Nem.nyíl van, hanem ha valaki írt hozzászólást akkor felette van hogy új hozzászólás, rákattintasz, és tudsz reagálni 😊

Naplókban régen sem lehetett külön külön reagálni, hanem max a reakciós hsz-odban odaírod hogy kinek címzed.

221. oszlej (válaszként erre: 218. - éva1951)
tegnapelőtt 08:56

A hozzászóló bejegyzése alatt sem jelenik meg a nyíl?

Mert, ha igen, akkor arra kattintva tudsz a bejegyzéshez reagálni.

(Bocsi, de naplókba nem járkálok)

220. fincsi5 (válaszként erre: 217. - éva1951)
tegnapelőtt 08:55
Jaaa értem, hát olyan nem is volt, csak a nevét beírva reagáltunk.:))
219. oszlej (válaszként erre: 185. - lolita2112)
tegnapelőtt 08:54
Felsorolja a kedvenceid között, ha bejelölted a címsorban lévő szívecskére kattintva. (tele pirosra vált)
218. éva1951 (válaszként erre: 215. - gyöngy:))
tegnapelőtt 08:47
igen, jó lenne, akkor nem új hozzászólásként tudnék reagálni a hozzászólásra.
217. éva1951 (válaszként erre: 214. - fincsi5)
tegnapelőtt 08:46
Én szeretnék a hozzászólásokra reagálni, ez csak úgy megy, ha új bejegyzést írok. Jó lenne, ha ott lenne a nyíl.
tegnapelőtt 08:38

Kar, hogy nem lehet latni, hogy ki adta a szivecsket. Igy sztem tokre nincs ertelme.

Legalabb a naploba lehetne latni, ha mar itt nem akarjak....

215. gyöngy:) (válaszként erre: 214. - fincsi5)
tegnapelőtt 08:38
Lehet, hogy a hozzászólásokon belül is szeretne még egy nyilat. Ha nem, akkor meg úgy van, ahogy mondod:)
214. fincsi5 (válaszként erre: 213. - éva1951)
tegnapelőtt 08:29

Nálam van. Ha már van hozzászólás, akkor nem a nyíl látszik, hanem a szám, hogy mennyi h.sz. van.

Olyat nézz, ahol nem szóltak hozzá.:)))

213. éva1951 (válaszként erre: 212. - fincsi5)
tegnapelőtt 08:11
saját naplónál a hozzászólásoknál nincs.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook