Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Változások a honlapon, új funkciók működése fórum

Változások a honlapon, új funkciók működése (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő cikkhez nyílt: Változások a honlapon, új funkciók működése

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
382. syria (válaszként erre: 381. - Banános Zselé)
tegnap 13:55
De lehet.
381. Banános Zselé (válaszként erre: 380. - Syria)
tegnap 10:27
de így meg nem lehet 100% a teljesítmény a 28 naposnál
380. syria (válaszként erre: 377. - Hoxa)
tegnapelőtt 15:13
Köszönjük.
júl. 14. 11:37
szerintem nem zavaró, hogy ott van hogy 7 hiba
378. syria (válaszként erre: 377. - Hoxa)
júl. 14. 11:26
Köszönjük. Már azt gondoltuk, ez valami szégyenpad. :)
377. Hoxa
júl. 14. 08:57
Statisztikai okból a sikertelen megfejtéseket is rögzíteni kell, de a listából kivesszük, hogy ne legyen zavaró.
376. syria (válaszként erre: 374. - Hoxa)
júl. 13. 16:07

Nem probléma, csak újdonság, lehet, hogy direkt csináltátok: meg nem fejtett feladványt 7 ponttal rögzít a program, akár rekordként is. S mindez sztochasztikusan történik, nem sikerült rájönnöm a logikájára. (Biztosan bennem van a hiba. :D)

Csak egy példát rögzítettem 2018.07.09-én (kb. azóta van ez a jelenség), a sajátjaimat (eddig) elmulasztottam.

A képet elküldtem az e-maildre.

375. bogancs71 (válaszként erre: 373. - Hoxa)
júl. 12. 19:11

Köszönöm a választ, ilyenre nem is gondoltam... 😔

Így már értem.

374. Hoxa (válaszként erre: 372. - Syria)
júl. 12. 18:37
Szia! Megírnád részletesebben, ha problémát láttál?
373. Hoxa (válaszként erre: 371. - Bogancs71)
júl. 12. 18:36

Szia!

Az történt, hogy ketten is gerinctelenül visszaéltek a receptekkel, törölgették, majd újra feltöltötték őket a kapott törzspontokért. Sajnos nagyon sokszor megcsinálták, mire észrevettük. Mivel az ilyen kiskapuk kihasználását a továbbiakban sem tudjuk kiszűrni, ezért ezeket a jogosultságokat visszavontuk.

Természetesen bármikor módosíthatsz a recepten, egyszerűen megírod a moderátornak és szívesen átírja, amit szeretnél, akár több receptnél is.

372. syria
júl. 11. 08:27

Kedves Hoxa!

Változott valami a "Hagyományos akasztófa játék" pontozásában?

júl. 10. 08:56

Kedves Hoxa,

A feltöltött receptekkel kapcsolatban van problémám (csakúgy, mint előttem Syria is írta), utólag nem lehet szerkeszteni.

Gond ez akkor, ha véletlenül tévesen írtam a receptet, vagy egy hozzávalót, vagy annak mennyiségét (ugye nem mindegy, hogy pl. 10 dkg, vagy 10 g). De gond a régebbi recepteknél is. Mert előfordul, hogy 5-6 évvel ezelőtt feltöltött recept akkoriban nagyon jónak tűnt, de azóta többször elkészítettem kisebb módosításokkal és egy még jobb recept született. :) De ezt nem tudom javítani, max. úgy, hogy új receptként töltöm fel.

370. spann (válaszként erre: 369. - Hoxa)
júl. 4. 15:01
Köszönöm.
369. Hoxa (válaszként erre: 365. - Spann)
júl. 3. 16:19
Kedves Spann! Megpróbáljuk megoldani, de mivel sokféle a böngésző és sokféle az eszköz, ez sajnos nem olyan egyszerű, mint elsőre gondoltuk.
368. spann (válaszként erre: 367. - Syria)
júl. 2. 14:51
Köszönöm a kedves válaszát, de attól vártam volna, akire ez tartozik.
367. syria (válaszként erre: 365. - Spann)
júl. 2. 08:56

1: mindent lehet :) Oka van annak, hogy most így van, s talán nem is véletlenül.

2: nem kell nyafogni 1-2 felesleges kattintás miatt, mert gyorsan jöhet a kioktatás. :)

366. syria (válaszként erre: 364. - Hoxa)
júl. 1. 11:32
Köszönöm. Megtettem, a javítás is megtörtént. :)
365. spann
jún. 30. 21:25

Meg lehetne csinálni egy olyan számítástechnikai megoldást, hogy hozzászólás írásakor alapból benne legyen a kurzor az ablakban?

Tehát ne kelljen külön belekattintani.

364. Hoxa (válaszként erre: 363. - Syria)
jún. 29. 12:35
Írd meg a moderátornak és kijavítja neked.
363. syria
jún. 29. 10:08

Kedves Hoxa!

Ha ma észreveszem, hogy pár napja feltöltött receptnél hibáztam, hogyan tudom javítani? Másnap már nem jelenik meg a „Módosítás” gomb.

362. Hoxa (válaszként erre: 361. - Smirnoff)
jún. 22. 15:35
Nincs mit :) A lényeg, hogy működik, a miérteket meg nem sikerült megtudni.
361. Smirnoff (válaszként erre: 360. - Hoxa)
jún. 21. 07:42

Haaat, meg nem fejtem mi lehetett, mert se ode, se vissza nem állítottam semmit, most mégis megy.

Valami frissítések miatt sírt a telefonom a napokban, h helyhiány miatt nem tudja megoldani. A lényeg, hogy megy. Minden esetre Koszonom, hogy utananeztel.

360. Hoxa (válaszként erre: 359. - Smirnoff)
jún. 20. 20:26
Megnéztem androidon operában és ott vannak az ikonok. Nem állítottál át mostanában valamit az operában? Képeket nem kapcsoltad ki?
359. Smirnoff (válaszként erre: 358. - Hoxa)
jún. 20. 19:12
Igen, ez a tünet. Most megnézzem, a chrome-ban megjelennek az ikonok, csak az operában nem. Eddig is operát használtam, és korábban voltak ikonjaim ott is.
358. Hoxa (válaszként erre: 357. - Smirnoff)
jún. 20. 16:32
A hozzászólás alatti ikonok nem jelennek meg?
jún. 20. 15:16
A fórumokban a hozzadzolasoknal nem látom a válasz gombot. Amúgy tudok írni, ha a hozzászólásra kattintok, megjelenik a beviteli panel, és ott látom az elkuldes gombot. Androidra rendszerek van, és operát használok.
356. Hoxa
jún. 19. 19:34
Kiraktuk az új fórumokat a Friss menüpont alá a fórumlistába, mert úgy láttuk, sokaknak nehéz volt megtalálni.
355. Hoxa
jún. 19. 18:31
Figyelem! Változás a képszerkesztésben, képtörlésben! A kis ikonok átkerültek középről a jobb alsó sarokba (mobilon eddig is ott volt), ott keressétek! Így tableten is jól használható lesz és nem akadályozza többé a képek lementését sem.
354. Hoxa
jún. 19. 17:57

Figyelem! Változások a törzspontok rendszerében!

[link]

353. syria
jún. 19. 11:35

Jól emlékszem? Korábban a dominó játéknál vásárláskor nem csupán azt a megerősítő kérdést olvashattuk, hogy „Biztos meg akarod venni ezt a dominót?”, hanem láthattuk a kiszemelt dominó adatait is.

Ugye megoldható ez a mások számára is bizonyára komfortos, több információt tartalmazó kiírás? :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook