Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Váltás (hajszín) fórum

Váltás (hajszín) (beszélgetős fórum)


2021. jan. 29. 14:30
Köszönöm, akkor csak alul lesz szőkés és akkor meglátom, hogy jól áll e. : )
11. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 8. - Libikóka)
2021. jan. 29. 11:39
Melír jó ötlet!
10. libikóka (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2021. jan. 29. 10:28
+ő remélem több nem lesz
2021. jan. 29. 10:22
+t
8. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 29. 10:20

CSak magadnak felelj meg hajviselet tekintetében:)) Végül is nem zöldilarózsaszínt akarsz:))


Variálom én is időnként ,alap v.barna.Volt vörös,attól nehéz szabaduni:))

A szökés azért is jó lehetne ha már őszülnél .

Melír mellet döntenék ,több lépésben fokozatosan világosítva(nekem így) nem csíkok leszenek a hajadban,hanem árnyalatokat világosodik így semmi probléma nem lehet:)) Hajrááá

7. Ági0830 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 29. 10:16

Vannak ezek a hajszínváltoztató meg frizuraválasztó programok. Megnézted már, hogy néznél ki más színnel, más frizurával? Ha igen, és tetszik, vágj bele.

Ha még nem, mindenképp tedd meg. Lehet, hogy egyáltalán nem tetszene, ahogy Globusnak sem tetszett a változtatás. Megspórolsz egy csomó macerát vele.

6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 29. 10:11
Én megtettem. Nem tetszett, képtelen voltam megszokni, éven át rácsodálkoztam a tükörképre, hát ez ki? 😁 Árnyalatot változtass csak, apránként, aztán meglátod.
2021. jan. 29. 10:10
Ne haragudj hogy ezt mondom, 40 múltál, és az érdekel, hogy apád mit szólna a hajszínedhez? Mondjuk én azzal sem tudok azonosulni, hogy ezekbe a párom beleszóljon. Véleménye lehet, de ha új frizurát akarok, akkor új frizurám lesz, és pont.
4. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 29. 10:08

Egyszer próbáld ki. Addig úgysem nyugszik meg a lelked. Ennyit megér.

Ha félsz tőle, akkor próbálkozhatsz vmi mellírral is első körben. Vagy ombre? Akkor a töve maradhat eredeti, csak a vége szőkés, de így is látod majd, tetszik-e. Ha nem, könnyebb lenöveszteni. 😜

2021. jan. 29. 10:01

Ha szeretnéd próbáld ki!

Nehogy már, csak az ne számítson amit te szeretnél!

2021. jan. 29. 09:57
Hajrá, egyszer élsz! Idővel úgyis lenő ha nem tetszik.
2021. jan. 29. 09:54

Egész életemben sötétbarna hajam volt vagy vörös. Mindig szerettem volna szőkés hajat, de nem mertem ki mit szól, aki engem nem ismer. Mindig az alaphajszínem mellett döntöttem. Mai napig, pedig már 40en múltam nem merek váltani. Páromnak, ha felhozom: jó az eredeti barnás hajszin, apám is lehurrogna

Pedig úgy szeretném. Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook