Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Válóper folytatása iránti kérelem tartalmi részében tud valaki segíteni? fórum

Válóper folytatása iránti kérelem tartalmi részében tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)

2011. márc. 9. 21:37

A bírónak el kellett volna fogadni ha ott a tárgyalás végén azt mondod kéred a folytatást.

Elég csak annyit bele írni hogy nem gondoltad meg magad és kéred a folytatást

2011. márc. 9. 18:40
Köszönöm mindenkinek
2011. márc. 9. 13:55

ez elég nekik...

csak akkor azt nem értem,miért nem elég a bíróságon elmondani...hisz az ember azért megy oda...

5. 17bf95899f (válaszként erre: 4. - 6c5f346e46)
2011. márc. 9. 13:25
Én is ennyit irtam annak idején...
4. 6c5f346e46 (válaszként erre: 1. - Abf59b2ded)
2011. márc. 9. 13:21
mi csak annyit irtunk bele,hogy kérjük a folytatást és ennyi...
2011. márc. 9. 13:18

Ehhez annak idején, én sem találtam sablont..



Én annyit írtam bele, hogy mikor és hol kötetett a házasság; a házasságból született gyerekek adatait; mióta romlott meg a kapcsolat vagy az életközösség mikor szakadt meg. Azt a tényt, hogy : végérvényesen és visszavonhatatlanul megromlott a kapcsolatotok. Ha közös megegyezés lesz akkor azt is bele kell írni, hogy a válás közös elhatározás. A meglévő utolsó bejelentett lakcímeteknek mi lesz a további sorsa. Közösen használjátok vagy megállapodás alapján az egyik fél. Ingóságaitok megoszlásáról nyilatkozat. Gyerekek esetében: melyikőtöknél lesz elhelyezve, milyen lesz a kapcsolattartás, milyen %-os vagy/és fix összegű gyerektartásban állapodtatok meg. Házastársi tartásról nyilatkozat.

Talán ennyi.

De ha az elején nem mindent írsz le akkor majd az első tárgyaláson ugyis rákérdeznek.

2011. márc. 9. 13:16

Sziasztok

tegnap volt a válóperünk első tárgyalása, és a bírónő azt mondta kérelmet kell beadni a folytatáshoz... ehez szövegmintát tud valaki nekem?

Előre is köszönöm

2011. márc. 9. 13:14
Válóper folytatása iránti kérelem tartalmi részében tud valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook