Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válok és el vagyok kenődve fórum

Válok és el vagyok kenődve (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. 2cb29de033 (válaszként erre: 1. - Polda)
2010. júl. 1. 20:39

Szia.

Itt vagyok ééén, hogy egy kis lelket öntsek beléd. :)

Életem legpokolibb hat évén voltam túl két évvel ezelőtt... egy 3,5 éves kisgyermekkel hagytam ott immáron exemet, és költöztünk anyukámhoz. Előzményként tudni kell, hogy már leveleztem, barátkoztam egy férfival, neki is volt egy hatéves jegyes kapcsolata. Amikor én otthagytam exem, akkor előtte pár hónappal ő is szakított a menyasszonyával. Tudtuk, hogy ez nem barátság, sőt.... de mivel kapcsolatban voltunk, nem léptünk. Szóval folytatva, két hónap anyumnál töltött idő után (erről is tudnék mit mesélni :S) fogtam a kisfiam, és leköltöztünk úgy 180 km-re ehhez a férfihoz. :) Bátor voltam, bíztam benne, ő is bennem, és elfogadta látatlanba a kisfiamat is, már az első perctől. Két éve élünk együtt (persze ex a háttérbe a kicsi miatt :S), és most szombaton volt az esküvőnk. :) A kisfiammal imádják egymást, férjem a legcsodálatosabb nevelőapuka és férj a világon!!! :)

Amit még tudni kell, hogy hosszú ideig csak leveleztünk, lelki társak is voltunk, meg szerelmesek is. :) Utána találkozgattunk, miután szakított a párjával, és én is az utolsókat 'rúgtam' lelkileg exem mellett... :S tudnék regényt mesélni.. :(

Szóval száz szónak is egy a vége: szerelmes vagyok, és megtaláltam életem értelmét (kisfiam mellett)!

9. kiddy (válaszként erre: 6. - Pocok70)
2010. júl. 1. 20:39

huuu ez eleg durva es erthetetlen.total nem ertem hogy mit akar.ha annyira nem erdekli a papir,akkor nem mindegy neki hogy megvan e vagy nincs.nekem itt valami buzlik.ne hari hogy ezt mondom de ha szerintem belemesz a valasba nem hiszem hogy sokaig veled lesz:(

egyebkent szarmazhat neki valami java a valasbol,gondolok itt valami nagyobb osszegre,hazra,stb..?

2010. júl. 1. 20:34

Szia!

Inkább igy mint még éveket szenvedj ezek a dolgok miatt,sajnos saját hibámból tanultam 17 évesen mentem hozzá az első férjemhez aki szintén függő volt(alkohol és játékgép) 19 évesen megszületett a lányunk én fiatal és vak voltam a lányomat családban szerettem volna tudni ezért még a veréseit is lenyeltem 12 éve szenvedtem amikor volt erőm kilépni igaz a lányom mint egy kamasz ellenem fordult,ebbe majdnem belehaltam.

Most 6 éve 32évesen új életet keztdtem 2 gyönyörű fiam van, a csodálatos férjem és kezd a lányom feje is 18 évesen benöni és megérteni miért döntöttem ahogy....

7. ToDó (válaszként erre: 1. - Polda)
2010. júl. 1. 20:33

Szia!


Hasonló helyzetben vagyok. 31 évesen, egy óvodás és egy ősztől bölcsis kicsivel válófélben. Gyermekeim apja rájött, hogy a család mégsem neki való, inkább a szabadság kell (meg persze az új szerelem). Már elköltözött, válókeresetet beadtuk.

Segíteni nem tudok, de minden pozitív példa jól jönne nekem is, mert a vágyaim hasonlóak. :-) Egy társ, aki gyerekestül szeret.

2010. júl. 1. 20:33

Sziasztok!

Második házasságomban élek! Eddig azt hiszem álom világban éltem mert soha nem volt egy hangos szó sem minden teljesen rendben ment. Aztán 2 hónapja megváltozott minden!Párom rossz kedvű lett és ingerült. De azt hittem ez a mostani helyzet miatt van,hogy megint munkanélküli lett. Aztán jött a hatalmas összeomlás. Írt nekem egy mailt amiben leírta,hogy egy éve érzi nem jó ez.Hiányoznak neki a barátai-barátnői a bulik stb,stb. El akar válni igaz csak papíron. AZt mondja nem csalt meg nagyon szeret de váljunk el.Nem hagy el csak neki nem jelent semmit a papír. be is adta a papírokat már meg is jött a válasz szept.29-én válunk. De én nem akarok ha már házasok vagyunk mindek elválni főleg ha tényleg szeret. Nem vagyok önmagam 2 hónapja. Nem tudom mit tegyek? Szenvedek nagyon. Félek,hogy megint egyedül maradok megint:( A pasiknak miért kell ezt csinálni? Biztosan másnak is van problémája de nekem most ez a legnagyobb gondom. Válok de amugy mégsem. Nem értem! :(

2010. júl. 1. 20:31
Sajnálom a helyzetedet, de önmagadat nem szabad teljesen feladnod. Biztos nem lesz könnyű, de az is lehet, hogy felszabadulsz, ha vége lesz. Nem szereted már?Vagy vágynál rá, hogy minden a régi legyen? Egyébként vannak családcentrikus férfiak, csak kicsit keresgélni kell.
4. holorka (válaszként erre: 1. - Polda)
2010. júl. 1. 20:29

Szia


Én négy éve, szintén 34 évesen maradtam egyedül két kisgyerekkel. Se munkám se pénzem nem volt. Csak egy friss diplomám.

Munkát igen, társat nem találtam, bár nem is nagyon kerestem. Ellenben a volt férjem pár hete nősült újra.

Úgyhogy minden lehetséges.

2010. júl. 1. 20:24

Már elkezdődött a válóper?


A pókerfüggőséget nem lehet gyógyítani?

(Milyen az egyébként, pénzt visz el a családtól?)

2010. júl. 1. 20:21
Sajnálom, elhiszem h nehéz lehet neked. Kívánom, h mielőbb rendeződjön lelkedben az egész, és rátalálj egy olyan társra, aki mellett boldog leszel:-)
2010. júl. 1. 20:15
Sziasztok! 34 éves vagyok és egy óvodás kisgyerekkel válófélben vagyok. A gyerekem apja nagyon megváltozott értékrend, családhoz és az anyagiakhoz való hozzáállás terén. Mindenféle gondjaink voltak már ráadásul utólag kiderült, hogy titokban már egy ideje interneten pókerezik és függő lett. Már nem tudtam vele mit kezdeni, elég sokat szenvedtem mellette. Az egész ügy borzasztóan megvisel. Lehet, hogy furcsa dolog, hogy ilyesmin jár az eszem, de én mindenképpen csak egy egy jó (!) társ mellett, családban tudom elképzelni az életem. Szeretnék még gyereket... Kicsit félek... Hol és hogyan lehet ismerkedni és egy igazán jó társat találni? Jó lenne pozitív példákat hallani arról, hogy valaki ennyi idősen kisgyerekkel újra tudta kezdeni és egy boldog új családot tudott alapítani, újra gyereket vállalni. Várom a hozzászólásokat. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook