Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válok és el vagyok kenődve fórum

Válok és el vagyok kenődve (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. júl. 6. 20:34
köszönöm nektek a tanácsokat :)
69. Noarashi (válaszként erre: 67. - PrincessKate)
2010. júl. 4. 15:30
Most még nem akarsz és nem tudsz mással lenni,mert fáj. Csak az idő segít! Tudom, én is eléggé barátok nélkül maradtam, legjobb külföldön melózik. Csak skypon tudom elsírni nekem a fájdalmaim. Meg ugye a virtuális barátok! Amúgy javaslom az írást! Írd ki magadból a fájdalmat.Amolyan napló félét.
68. Zeusz33 (válaszként erre: 67. - PrincessKate)
2010. júl. 4. 15:16
Egydül rajtad áll a válotozás erősnek kell lenned és tullépni rajta.Nem szabad a mult árnyékában élni.Sokan mondják,hogy ő volt az igazi,de ha új kapcsolatba kerülnek megváltozik a véleményük.
2010. júl. 4. 14:08

nem ő volt az első, de ő volt az első igazán komoly...és annyit adtam ebbe a kapcsolatba, minden téren, hogy nehéz beletörődni, hogy minden hiába volt. nem ilyen apát szánok a kicsimnek persze, hanem olyat, amilyen eleinte volt.

igazából úgy vagyok, h mással nem akarok és nem tudnék lenni, de az, hogy barátok vegyenek körül nagyon hiányzik. egy barátnőm maradt, de ő minden nap, hétvégén is 12órázik, messze lakik, nem jöhet mindig. de igazad van így nem lesz jövőm se.

66. Zeusz33 (válaszként erre: 62. - PrincessKate)
2010. júl. 3. 16:04
Azok a barátok akik elpárologtak nem voltak igaz barátok.Az igaz barát vagy melléd ál vagy segit tullépni ha látja,hogy szenvetsz ebben a kapcsolatban.Fél ha komolyabra fordul a betegséged.Most nem fél attol amikor nincs melleted,hogy mi lesz a gyermekével?Mindent meg lehet venni pénzért de a szeretettet nem.Gondolom ő volt az elsö ha ugy gondolod mással nem menne.Meg kéne probálnod tovább lépni ott a kisfiad aki eröt ad.Semmi se fontosabb a boldogságnál olyan rövid az élet ne a mult árnyékábban élj,aki nem tud élni a jelenben nem tudja épiteni a jövőt.Egy ijen apát szánsz gyermekednek aki kettöttök közöt táncol mikor milyen kedve van.
65. 2cb29de033 (válaszként erre: 62. - PrincessKate)
2010. júl. 3. 10:31
Sajnálom.. én is csak ezt tudom írni.. :(
2010. júl. 3. 00:26
jól esik hallani, hogy végre valaki nem ítél el a titkolózásomért és a sok újabb esély adásáért
63. fanny30 (válaszként erre: 62. - PrincessKate)
2010. júl. 3. 00:11
Ez nagyon szomorú....nem is tudom mit lehetne most írni....én sem tudnám mi lenne a jó ha ebben a helyzetben lennék.Kicsit ismerős az érzés mert sokszor volt olyan hogy a párom olyat tett amit nem kellett volna de mindig megbocsájtottam és mindig elhallgattam a család előtt mert én is szégyeltem...
2010. júl. 2. 23:46

Sziasztok!

Kétségbe vagyok esve nem érzem úgy, hogy menni fog. Elég viharos volt az egész kapcsolat, volt egy nő aki mindent megtett, hogy elvegye tőlem, mindent ígért neki, amit én nem tudok, ráiratja a házát, kocsiját. szakítottunk egy csomószor, de a kisfiunk miatt meg mert igazából jó páros voltunk mindig megbocsátottam. az a nő sokkal idősebb nála, reménytelenül gáz, minden ismerős készvan ezen, hogy minket odaadott érte. most együtt voltunk egy ideje, olyan jól megvoltunk, mint régen, azt mondta nagyon szeret minket, de fél, h sose lesz anyagi biztonsága velünk. Nem nyomorgunk, de nem is tudjuk beosztani amink van. Én beteg vagyok, és azt mondta, fél, h ha komolyabbra fordul egyedül nem fog tudni mindent fizetni(nagyon keveset keres, én állom a nagyobb részt).Tegnap este rájöttem, hogy kibékült azzal a ribivel, mert a csaj kocsit adott neki. Többet ér egy 33éves embernek egy kocsi, mint a családja? Hányni tudnék tőle, de nem tudom mással elképzelni az életem. Már sokx próbáltam továbblépni, de nem ment. Nincs elég erőm, hogy eljátsszam a fiunk előtt, hogy minden ok, legszívesebben egész nap sírnék vagy züllenék. Nincs senki mellettem, családom nem tudnak semmit és szégyellem is, a barátaim meg elpárologtam mellőlem, mert nem bírták nézni, amit csinált eddig is, és hogy én ennyire fafejű vagyok.

61. kiddy (válaszként erre: 59. - Pocok70)
2010. júl. 2. 22:50

Szia!!tenyleg nem nagyon jutottam semmire,mert erthetetlen szamomra,nem talalok erre megfelelo valaszt,pedig szivesen segitenek de nem tudok:(

Ilyen esetrol meg nem is hallottam...azt nem ertem hogy miert nem tud a haverokkal talizni ha megvan a hazassag..min valtoztat???

Annak orulok hogy valtoast produkal,csak az nem tetszik hogy ezzel is alaz...mert te legyel csondben es nezd vegig azt amilyen kedve van eppen es eppen milyen kedve van hozzad viszonyulni.mert ha te kerdezed hol volt(ami teljesen jogos hiszen egy parkapcsolatban eltek,ez a minimum!)akkor az baj es felhaborodast kelt benne.de neki ugy tartja kedve akkor elmondja ha nem nem.ezt mindig is igazsagtalannak tartottam hogy a ferfiak mindent megtehetnek a nok meg csak turjenek!:(

60. Polda (válaszként erre: 55. - Kittycat2)
2010. júl. 2. 22:29
Köszönöm, hogy leírtad. :) Tényleg sokat segít a sok pozitív példa. A húgod hol ismerte meg a párját?
59. Pocok70 (válaszként erre: 38. - Kiddy)
2010. júl. 2. 19:39
SZia! Látom Ti sem jutottatok semmire. Én már 1 hónapja ezen gondolkodom.Már kezdek romjaimból felébredni.Miután soha nem volt semmi gond ez elég nagy "meglepetés"volt számomra.Nem tudom lányok mi ez. Voltam egy szakembernél(pártherapeuta,szexológus)azt mondta 30 év tapasztalattal nem tud nekem mit mondani.És amikor kiderült,hogy a férjem is beszélt vele (csak másfél hónappal ezelött) neki is elmondta nagyon szeret de el fog válni.Amikor előadtam a problémát mondta a csaj,hogy ismerős neki a sztori. AZtán kiderült,hogy megelőzött a férjem:) A szakember azt mondta tényleg nem akar elhagyni (most) nagyon szeret,és szerinte sem akar félre dugni. Csak egy kicsit megzavarodott nem akar mást csak a barátokkal lenni egy kicsit. Azt mondta hagyjam egy kicsit ne piszkáljam merre van,hol jár. Egészen addig amíg nem aláz meg.Most probálok lecsendesedni,nem pofázok,a válásról nem beszélünk,nem kérdezgetem merre járt. És tényleg kb.1 hete kezdett el változni. Persze még nem a régi de probálkozik,és már ő sorolja merre volt mit csinált,többször hív,és mondja SZeret ugye tudom.Most ez van. Várok ami lelkileg megvisel :(
58. 2cb29de033 (válaszként erre: 56. - Polda)
2010. júl. 2. 08:02
Szerintem ne keress, majd meg fog téged találni a nagy Ő! :) Én is egy fórumon ismerkedtem meg férjemmel, és már az első írásaiba beleszerelmesedtem. :)
57. 2cb29de033 (válaszként erre: 52. - Polda)
2010. júl. 2. 08:00
Köszönöm, aranyos vagy. Legfőképp azért írtam le, hogy van ilyen társ, aki csak rád vár! :)
56. Polda
2010. júl. 1. 22:23
Ha vannak még sikertörténetek, akkor azt nagy örömmel várom illetve fogadom. Most tényleg minden bíztatás jól tud jönni. Néha nagyon padlón vagyok, mivel borzasztóan családcentrikus vagyok és sosem hittem volna, hogy igy alakul az életem. Egyébként hol lehet ismerkedni?... vagy sosem lehet tudni?
2010. júl. 1. 22:22
Pozitív sztori, hátha ettől jobb kedvetek lesz. A húgomat egyéves kislányával hagyta ott a párja, KARÁCSONYKOR, a főnöknőért, akinek szintén volt egy gyereke. Azóta is azon röhögünk, hogy a párja kérdezte, mit kér karácsonyra, azt mondta a húgom, mindegy, csak meglepetés legyen. Hát jó kis meglepit kapott. :) Persze akkor még nem tudott nevetni, teljesen beleroppant. Pár hónapra rá összejött egy sráccal, két éve együtt élnek, sőt, már el is jegyezte a fiú. Gyönyörűen nevelik a húgom kislányát, imádják egymást, nagyon boldogok. Ilyen is van, fel a fejjel!
54. csillus78.06.27 (válaszként erre: 53. - Polda)
2010. júl. 1. 22:19

Kívánok neked és is sok Boldogságot!

Hamarosan remélem meg is találod!

Egyébként, sajnos még nem felhőtlen az örömünk, mert veszélyeztetett terhes vagyok, és feküdnöm kell, amit nehezen viselek a fiúők mellett, de hálistennek van egy bébiszitterem, aki velem lakik, és ő sokat segít.

Viszont sajnos a szerelmem Norvégiában él még szeptemberig, és nehezen viselem a hiányát, főleg ezekben a nehéz időkben.


Sok erőt kívánok neked, és fel a fejjel.:)

53. Polda (válaszként erre: 11. - Csillus78.06.27)
2010. júl. 1. 22:16
Csillus, de jó, hogy ezt leírtad. Én is szeretnék egyszer háromgyerekes anyuka lenni! Sok boldogságot Nekted! :) Nagyon bízom benne, hogy majd egyszer én is lehetek ilyen boldog!
52. Polda (válaszként erre: 10. - 2cb29de033)
2010. júl. 1. 22:14
Köszönöm, hogy leírtad, bár én is így találnék egy igaz társat ! Egyébként sok boldogságot! :)
51. Polda (válaszként erre: 8. - Toth0816)
2010. júl. 1. 22:13
Köszönöm, hogy leírtad, én is úgy érzem, hogy ha akkor nem dobom fel a labdát, akkor ki tudja, hova fajulnának a dolgok...
50. Polda (válaszként erre: 7. - ToDó)
2010. júl. 1. 22:11
Együttérzek Veled is.
49. Polda (válaszként erre: 6. - Pocok70)
2010. júl. 1. 22:11
Együttérzek.
48. Polda (válaszként erre: 4. - Holorka)
2010. júl. 1. 22:09
Köszönöm Neked is! :)
47. Polda (válaszként erre: 3. - 793a9334d7)
2010. júl. 1. 22:08
A szenvedélybetegség olyan, mint a kábítószer, kell neki az izgalom, csak ennek él, csak ez érdekli, ami időt, koncentrációt és pénzt visz el. Semmi sem érdekli, se család se egyebek... Ha eljut odaáig, hogy elismerje, gond van, lehet kezelni. Hiába próbálkoztam, természetesen szerinte én vagyok a hülye... :S
46. Polda (válaszként erre: 5. - Starmama)
2010. júl. 1. 22:06
Egy ideig az elköltözése után néha úgy éreztem, hogy megpróbálnám vele újra és meg tudnám bocsátani azt a sok szörnyűséget, amit mondott. Annyit már tudok, hogy nagyon jól tudott lelkileg terrorizálni. Az önbizalmam nagyon padlón van. Egy példa nagyrészt az ő rábeszélésére kezdtem el újra felsőfokú tanulmányokat, azt hitte gyerek és munka mellett nem fogom bírni. Utána azt bizonygatta, hiába tanulok és akkor is ostoba vagyok, majd azt,hogy ahol én diplomát szerzek (az ország egyik legrangosabb egyeteme), az csak egy ócska tanfolyam. A héten államvizsgáztam. Iszonyatosan nehéz volt ebben a helyzetben...
45. Polda (válaszként erre: 2. - 7c79ff1565)
2010. júl. 1. 22:02
Köszönöm, bízom benne, hogy így lesz! :)
44. kiddy
2010. júl. 1. 21:56

De most oszinten miert eri meg ezt a herce-hurcat vegig csinalni egy olyan parnak akik szeretik egymast!

Es ha ez a ferfi ennyire szereti ezt a not ahogyan azt mondja akkor miert bantja meg ennyire melysegesen???marpedig nem hinnem hogy ezt elfogja felejteni,es megmarad benne egy eleten at!

Ilyet az ember nem csinal ok nelkul...en ha valnek ilyen esetben akkor tenyleg elis valnek!!!

43. 2cb29de033 (válaszként erre: 41. - Vikianya)
2010. júl. 1. 21:17
na hát ez az.. :S így biztos nem lesz lezárva a válás (nyilvánvaló), és ezért újabb tárgyalást tűznek ki, ha ott sem egyeznek a válaszok, akkor újabb és így tovább...
42. 2cb29de033 (válaszként erre: 40. - Kiddy)
2010. júl. 1. 21:17
mondhatni mondhatnak, csak senkit nem érdekel. :S
41. Vikianya (válaszként erre: 39. - 2cb29de033)
2010. júl. 1. 21:16
de hát nem egyező a válaszuk
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook