Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válófélben van a párom fórum

Válófélben van a párom (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. syria (válaszként erre: 1. - Szabaduláska)
2017. okt. 18. 08:18

Ocsmányul viselkedik az a nő. Attól, hogy tönkrement a házasságuk, nem kéne az új kapcsolatot fikázni, főleg nem a gyerekeket az apjuk ellen hangolni. Pitiáner jellemre vall az a hozzáállás, hogy ha nekem rossz, másnak se legyen jó.

Nem voltam ilyen helyzetben, így nem tudom, hogyan kezelném. Valószínűleg sok türelemmel.

2017. okt. 18. 07:59

Én 10 évvel a válás után kerültem képbe! Mégis én vagyok minden rossz okozója...

Szerinted?

2017. okt. 18. 07:56
Igen, hasonló a helyzet. Bepasiztam. Ha akar engem, lép. Ha nem, maradjon mellette.
4. imaginary (válaszként erre: 1. - Szabaduláska)
2017. okt. 18. 07:38
Miért érzed azt, hogy pótlék vagy?
3. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 1. - Szabaduláska)
2017. okt. 18. 05:14
Minden ferfi azt mondja az uj nojenek, hogy a felesege megcsalta.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szabaduláska)
2017. okt. 18. 00:09
Lépj tovább
2017. okt. 17. 22:57

Sziasztok!


Olyanok véleményére lennék kíváncsi, akik hasonló cipőben járnak vagy átéltek már ilyet. A párom egy éve költözött külön a feleségétől, velem 8 hónapja van együtt és most zajlik a válás. A felesége megcsalta és ő akart válni, mégis, amikor megtudta, hogy én vagyok, onnantól elkezdődött a rágalmazás, mindennek lehordott, a páromat ki akarja semmizni a gyerekeit pedig ellene hangolja. Nem tudnak megegyezni, így a válás még sokáig elhúzódhat,valamint sokszor megfordul a fejemben, hogy csak pótlék vagyok. Ki hogyan élte túl mindezt?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook