Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válófélben, elmennétek-e az exférj fiának az esküvőjére? fórum

Válófélben, elmennétek-e az exférj fiának az esküvőjére? (beszélgetős fórum)


2022. jún. 21. 16:42
Köszönöm mindenkinek! Valószínűleg az esküvőre elmegyek, a vacsorára is, majd utána illedelmesen távozom.
23. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 03:24
Mi Lett? Mit szirorr a hoza kozonswg?
22. perdus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 7. 13:40

Ha a közös lányotok lesz a koszorúslány ráadásul téged is meghívtak, akkor miért ne mennél el? Nem kell bájcsevegned a válófélben lévő férjeddel.

Én elmennék, legalább a szertartás részére. Ha jó a hangulat tovább is maradnék, ha kényelmetlen lenne a helyzet, a szertartás, közös fotózás után elköszönnék.

2022. jún. 6. 19:34

Talán valami hasonló, talán rímel a topik címére.

Az ex vejem házassági tanúi leszünk a nyáron.

Nem kellemetlen.

20. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 17:42
Én nem mennék, rosszul érzem magam kellemetlen szituàciókban. Ha szereted a fiút, vihetsz neki előtte nàszajàndékot és megkéred ne haragudjon, de nem szeretnél a volt férjed csalàdja közt feszengeni.
2022. jún. 6. 14:28
Minek? Hogy szemuket majd kiejtve nezzek mennyit perkalok naszajandekkent? NEM!
2022. jún. 6. 13:27
Nem hiszem...
17. liliom10 (válaszként erre: 4. - Papája)
2022. jún. 6. 12:55
Egyetértek !
16. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 12:46

Gondolom, jó a kapcsolat köztetek. Különben miért is hívott volna meg a fiú nemcsak az esküvői ceremóniára, hanem az azt követő lagziba is?

Sokat mond az is, hogy a fiú és a menyasszonya a lányodat választotta koszorúslánynak.


Miért vannak kétségeid? Rosszul alakul a válásod?

Ha nincs gyűlölködés közted és a férjed között (hiszen míg a válást ki nem mondják - még a férjed), akkor miért ne mennél el az esküvőre? Meg lehet ezt oldani kulturáltan.


Talán írsz még valamit, hogy miért nem tudod, mitévő legyél.

2022. jún. 6. 11:38
Ha egyébként nincs konfliktus köztetek,miért is ne?
14. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 10:31
Menj,hogy utána a vacsira/lagziba mész e az is a te döntésed.
13. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 10:25

Ha meghivtak, en mennek. Ez nem rolad/rolatok szol, a fiu napja.

Nekem ossszetort a szivem, mikor tobbe nem lattam a volt faszim fiat, aki tobbet logott velem, mint az apjaval, ha egyutt toltottuk az idot, es utana sokat uzengettunk.

Az utolso postazott ajandek elott is beszeltem az anyjaval. Szerinte neki igy volt jobb az apja miatt, akivel megszakitotta a kapcsolatot.


Ok felnottek, ha hazasodnak. Nem lehet a valast egy napra felre tenni?

12. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 10:05
Én elmennék, persze azért attól függne, milyen "vérmérsékletű" a válasz, és hogy a meghívás a válás napvilágra kerülése előtt, vagy után jött-e. Meg persze érezni, hogy a meghívás mennyire "illemszerű"....
11. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 10:02
A lagzinál illik jelezni szerintem ha nem mész mert veled is számoltak az ételnél az meg nem öt forint már . Amúgy meg a fiú miatt mész vagy tőle is elválsz ?
10. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 09:59
Esküvőre mindenképpen, a lagzi az érzésektől, jelenlegi szituációtól függene.
9. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 09:49
El! :)
2022. jún. 6. 09:42

A fiú tudja, hogy váltok?

Nem mindegy, hogy udvariasságból, vagy szeretetből hív. Ha utóbbi menj.

7. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 08:50
Igen, menj el nyugodtan.
6. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Papája)
2022. jún. 6. 08:17
Egyetértek! Ha a kapcsolat jó volt köztetek, akkor a szertartásra mennék csak. Akit a vacsorára nem hívnak, vagy hívták ugyan, de nem tud (akar) elmenni, akkor a szertartási utáni gratulációkor adja át az ajándékot. Ilyenkor leginkább borítékot, nem valami terjedelmes csomagot.
5. hpetra22 (válaszként erre: 4. - Papája)
2022. jún. 6. 08:14
Pont ezt akartam írni. A fiúval való kapcsolat a döntő. Esetleg menj csak a szertartásra, akkor nem kell asztalnál cseverészni senkuvel, ha esetleg az kényelmetlen...
4. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 08:07
Az esküvő nem a volt férjedről szól, hanem annak a fiáról, a nevelt fiadról. Attól függ milyen a kapcsolatod a fiúval. Amennyiben elmész az esküvőre, úgy a fiút tiszteled meg.
3. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 08:02

Ha meghívtak elmennék.

Válásotok után is szülőként együtt kell működnöd a férjeddel.

Örülj neki, hogy ilyen jó a kapcsolat, hogy a "mostohafiad" téged is meghív az esküvőre.

2. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 6. 08:01
Ha nem akarsz ne menj!
2022. jún. 6. 07:59
Nehéz a helyzetem, nem tudom, mit tegyek. Augusztusban házasodik a volt férjem fia (előző házasságban született). Még nem váltunk el, folyik a per. A közös lányunk koszorúslány lesz. Engem is meghívtak az esküvőre, lagziba. Ti mit tennétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook