Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valóban humánus, idős-betegek OTTHONA fórum

Valóban humánus, idős-betegek OTTHONA (beszélgetős fórum)


16. fiore (válaszként erre: 1. - 96ac6b2ca2)
2015. dec. 12. 10:24
Megoldódott a problémád,nagyon eltűntél:?! :(
15. syria (válaszként erre: 14. - Moonlight13)
2015. dec. 3. 20:25
Minimum.
14. moonlight13 (válaszként erre: 13. - Syria)
2015. dec. 2. 22:06
Költsék gyógyszerre!
13. syria (válaszként erre: 12. - Moonlight13)
2015. dec. 2. 19:45

Nem hihetetlen, sajnos megtörtént.

Attól, hogy idős az ember, lehet neki korszerű, szép, pamut pizsamája, könnyű, batiszt hálóinge a brutális kánikulai éjszakákra, puha, meleg flanel ruhája, köntöse. Anyukámnak is volt. Egy részét magam vettem; varrattam, más részét a sógornőjétől örökölte, aki nagyon kényes volt a ruhaneműire. Az összes jó darabot lenyúlták. Nem is tudom, mit kívánjak a tettes(ek)nek.

12. moonlight13 (válaszként erre: 10. - Syria)
2015. dec. 1. 21:58
Szerintetek mit csinálnak az idős emberek ruháival? Eladják? Hazaviszik maguknak? :( Hihetetlen!
11. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Syria)
2015. dec. 1. 21:57
Az ilyen embereknek csak azt kívánom, hogy az ebből szerzett hasznot költse gyógyszerre! :(
10. syria (válaszként erre: 9. - 7718a2b309)
2015. dec. 1. 21:03

S ráadásul az ápolók közt óriási volt a fluktuáció. Mire megismerték a lakókat, odébb is álltak, nem üres kézzel. Mikor kerestem a holmikat, egymásra mutogattak.

Nem szomorú, hanem inkább szánalmas.

9. 7718a2b309 (válaszként erre: 8. - Syria)
2015. dec. 1. 05:13
Csak alátámasztani tudom amit leírtál, nem egyedi esetről beszélsz. Sajnos előfordulnak ilyen jellegű problémák. Szomorú.
8. syria (válaszként erre: 5. - Rochlitz Szilveszterné)
2015. nov. 30. 20:28
Más hallani, s más megtapasztalni. Az idősotthonban, ami elsőre jónak tűnt, sorra lenyúlták anyukám összes minőségi pamut, batiszt, habselyem, flanel ruháját. Hiába reklamáltam, nem kerültek elő. Ócska, műszálas holmikat adtak helyettük.
7. cicaaa65 (válaszként erre: 6. - D72c7086ec)
2015. nov. 29. 14:36
Zala megyében hol?
2015. nov. 29. 13:20
Közös ismerős kellett az Édesanyám mielőbbi elhelyezéséhez az Idősek Otthonába Zala megyében./demencia/Mondhat bárki bármit,itt ez a helyzet,és még köszönettel tartozom is/persze megköszönve az ILLETÉKESEKNEK/!!!
2015. nov. 29. 13:15

Én hallottam, hogy Jászladányban jól bánnak az idős betegekkel, egy ismerősöm van ott, és Ő mondta.

Lehet, hogy nektek ez messze van, de mást nem tudok.

És még az is fontos, hogy itt is kell várni, gondolom, de beugrónak nem kell fizetni semmit. Az illetőnek a lakása most is megvan. A fia a néninek néha hazaviszi pár napra az anyját, és akkor vele van és vigyáz rá.

2015. nov. 29. 12:12

Idősek Otthona!

Havi 76 500 Ft az 'ellátás' díja helyben(...),megértem,viszont a humánus hozzáállás '0' kategória!

3. fiore (válaszként erre: 1. - 96ac6b2ca2)
2015. nov. 29. 12:02
Csákváron, Sirálynál nem érdeklődtetek,nekem anyum ott volt és egész tűrhető hely.
2. syria (válaszként erre: 1. - 96ac6b2ca2)
2015. nov. 29. 10:33
El kell keserítselek. Nemhogy Bicskéhez közel, az egész országban nem található az általad definiált idős-otthon. Vagy ha netán van, oda évek alatt lehet bekerülni annak, aki meg tudja fizetni azt a havi erősen 6 számjegyű összeget. És még akkor is oda kell figyelni a személyzetre.
2015. nov. 29. 08:42
Gyors segítséget várok, aki tud ajánlani, hol találunk Bicskéhez közel olyan idősotthont, ahol a agysorvadásos, egész életében dohányzó közvetlen hozzátartozómat el lehet helyezni. Házi ápolás, 24 órás, 300ezer lenne havonta. Nem tudjuk megfizetni. egyelőre kórházból kórházba szállítják, a pénzt sorra adjuk MINDEN EGYES NŐVÉRNEK, sőt, kérték is, hogy ne csak neki, hanem a többinek is adjunk. Ennek ellenére, nem itatják. A krónikus osztályon az egészséges ember is a halál feláé menne, fehér, csupasz falak, se tv se rádio, se kommunikáció, se élő szobatárs. Vinnénk haza, de a másik szülő is beteg, nem bírja, mi dolgozunk. Megszakad az ember szíve. Növények, normális ágy, egyéni odafigyelés, lehetőség, hogy tolószékkel a kerts részben elszívja az utolsó cigaréttát. Hol van ilyen?? És közel a leírt helyehez. Most Csákváron van. Ott több ilyen hely van, ez még a kórház. De a több hely közül, melyiket ajánlaná valaki, vagy tud e jobbat, a leírt feltételeknek megfelelőt??!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook