Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valóban büntetnek január 1-től, ha nincs a kutyád be chip-ezve? fórum

Valóban büntetnek január 1-től, ha nincs a kutyád be chip-ezve? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5
2012. dec. 14. 12:23
Igen kötelező, és jó ötlet! Remélem ellenőrizni is fogják. És így nem lesz olyan egyszerű csak kidobni az utcára. Bár félek tőle, hogy még most emiatt több lesz a gazdátlan kutyus...
2012. dec. 14. 12:22
A miénk már kapott chipet, és támogatom én is, hogy mindegyik blökinek legyen. Remélem, hogy fogják büntetni azokat, akik nem teszik meg. A legtöbb településen a rászorulók ingyen is kaphatnak chipet. A Fehérkereszt Állatvédő Ligánál rendszeresen adnak tájékoztatást erről is, meg a megbízható állatorvosokról is.
2012. dec. 14. 12:18
Én remélem is, hogy így lesz, annak ellenére, hogy nekünk is egyelőre csak az egyik van chipezve. Aki nem tud arra kb 3500ft-os szánni hogy a kutyája ha elvész, ellopják, elszökik könnyebben megtaláható legyen és adott esetben haza kerülhesen,akkor annak nem is való kutya.
2012. dec. 14. 12:17
Igen, így van és nagyon helyesnek tartom.
2012. dec. 14. 12:13
Így van
2012. dec. 14. 12:11
Az imént olvastam egy cikket amelyben az áll,ha valaki nem oltatja be a chippel a kutyáját jan elseje előtt az szabálysértést követ el és pénzbírságra büntetik.A legközelebbi kötelező oltásnál legkésőbb kiderül és az állatorvosnak jelentenie kell.Ti chippeltettétek már?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook