Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valóban annyira számít a méret? fórum

Valóban annyira számít a méret? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
358. 3a92f8d690 (válaszként erre: 357. - Gine)
2009. márc. 7. 08:51
így van:-) nekem volt olyan pasim akiek nem viccelek jó ha volt 7 cm :-SS hiába volt jó fej és a tenyerén hordozott csak az tud eszembe jutni róla hogy nincs farka:-))ja és mindig franciázni akart én meg ne szeretem ha nyalakodik a pasi:-))
357. Gine (válaszként erre: 355. - Fülesiné)
2009. márc. 7. 08:40
Vastagság,hossz!Mindkettő lényeges!
356. Fülesiné (válaszként erre: 354. - Ee50b7c391)
2009. márc. 6. 21:54

Ha a vastagságról beszélsz, akkor igazat adok neked.

Ha a hosszúságáról,... nos akkor nem vesznénk össze egy pasin se!

355. Fülesiné (válaszként erre: 351. - Gine)
2009. márc. 6. 21:52

Volt részem méretesebb példányban!

Köszönöm, többet nem kérek belőle!

(már ha a hosszról beszélünk!)

354. ee50b7c391 (válaszként erre: 353. - Gine)
2009. márc. 6. 20:40

Hát ha mindenki szeretne mindenkit akkor a világ tul szép lenne és nem lennének háborúk ;-)

Dehát ez van.Szerintünk számit más szerint nem.

Érdekes dolog ez mert a nők nagyon kis százaléka tudja mi a hüvelyi orgazmus és a nem hüvelyit se ismeri sajn os mindenki.Mégis van aki szeirnt a méret nem számit. Én nem vetem meg a szex szinte semmilyen formáját, és bárki bármit mond,számit a méret. Nem attól jó mert nagy a párod ... de ha jó akkor attól lehet igenis jobb. :-)

353. Gine (válaszként erre: 352. - Ee50b7c391)
2009. márc. 6. 20:32

Szia!:)


Szerintem itt minket most nem nagyon szeretnek,de én is pont úgy vagyok vele,mint Te!

2009. márc. 6. 20:28

Sziasztok!

Egy véleményen vagyok az előttem szólóval,nem minden a lényeg de igenis jó a nagy.De ezt tényleg csak az tudja aki találkozott már méretesebb példánnyal.Optikailag is dob a dolgon ha nagy és személy szerint könnyebben "élvezem" a dologt ha érzem van valami bennem :-)Szerintem félsiker ha nagy :D

351. Gine
2009. márc. 6. 20:19

Sziasztok!:)


Bocsi,ha bkit megbántok,de szerintem igen is számít a méret!Csak az mondja,hogy nem számít,aki még nem volt méretesebb példánnyal.

2009. márc. 6. 19:44

nah közbe nem volt netem.


Jah afrikáról annyit h nem éri meg:D főleg h itt ezerrel megy az őssejtkutatás...amúgy meg a japánoknak vagy a kínaiaknak is kicsi van mégis megélnek, sőt:P szaporodnak ezerrel persze lehet h csak nekik is lecsúszik az óvszer:D(visszatérve a pumpára én most inkább gyúrok rá(jelq) sztem az hosszútávon hatásosabb, a pumpa az rövidtávra meg karbantartásra jó meg állítólag vastagításra, ami ugye megint nagyon fontos állítólag.)


Hölgyek: tessék megírni h kinek mi a kámaszutra:D kíváncsiak vagyunk h hogyan tudnánk (még több) örömet okozni nektek!!!

2009. febr. 23. 22:24

7 év :O, 7 év, rengeteg idő :) hát csak gratulálni tok neki :D

Hát afrikánam nem születnék, az biztos! :D

nekilátok, és kíváncsi leszek az erdményre. És talán értelmet nyer az élet(em) is.:) Köszönöm a segítséget!...

Mondjuk most, hogy felhoztad, engem is érdekelne hogy a hőlgyek, csajok, mit értenek technikán :)

2009. febr. 20. 23:05

a nyújtó technikáról jut eszembe h valaki azt mondta h neki 7 év alatt 6 centit nőtt:) valahogy megpróbáltam elképzelni de nem jött össze:) persze a remény hal meg utoljára, ja és afrikában is nyomatják, csak ott átszúrják a végét h rögzíteni lehessen a kis botot amivel csavarják mint a rotort és nyújtják, pont mint a rétestésztát:)

Én egy éve csinálom és max 2 centit nőtt inkább egy persze ezt nehéz megmondani de nagyobb lett egy picivel, állítólag nem szabad abbahagyni és akkor még nagyobb is lehet, úgyhogy kitartás!:D


mindazonáltal most már érdekel, h ki mit ért technikán... valaki beavatna?:) lányok?:)

2009. febr. 20. 20:42
Szerintem nem a hossz számít, hanem a vastagság. És természetesen a technika, mint azt már annyian mondtátok.
2009. febr. 20. 17:42

Háát, nem igazán gyógyultam ki még belőle de haladok:D, tudod ez sok tapasztalat nálam is sokat segít:D amúgy sztem az egész onnan ered h gyenge a nemtudommilyen izmom ami ott alul kb az ondóvezeték körül van, és amióta befeszítem azóta jobb a helyzet...

gyúrni meg semi-solid állapotban kell:D azaz itt nem az a gond h hogyan fog fél órát állni, hanem h hogyan marad félkemény...ha már merev akkor az nagyon nem jó mert túl nagy a nyomás és fájdalmas is lehet, olvass utána neten magyarul is van rengeteg forrás, leírják h nem jó ha nagyon puha vagy ha nagyon merev...egyszóval nem egyszerű a dolog, mert gyakran rosszul végződik:D


Kitty, meg tigirl, nektek csak annyit mondok h párosítástól függ, nyilván van egy ideális méret mindenkinek, de ha attól eltér akkor jó technikával még lehet korrigálni de nagyobb különbségeknél, mind1 hogy mit csinálsz vagy fájni fog vagy egyszerűen nem lesz annyira jó, tapasztalataim szerint kicsivel is lehet sok sok örömet okozni de igazi extázist nehezen lehet elérni, ami ugye nekem pl azért szar mert szeretnék mindent megadni a páromnak, és van amihez már kevés vagyok:( hiába attól is függ h neki milyen napja volt és ha éppen nem jó neki akkor szoktam összeomlani, tudom h semmi értelme de férfi vagyok, nagyobb farokra vágyom:) nekem tökéletesen elég lenne a 18 cm, soha nem kéne nagyobb...

2009. febr. 18. 22:10

hmmm... Japán csajok (L) XD

Még szeretném azt megkérdezni, hogy a korai magömésböl hogyan tudtál "kigyógyulni"? ezen segít pumpa? vagy a rutin, meg a tapasztalat, mega sok-sok, őőő, tapasztalat:) ?

A "gyúrás" merev szerszámmal kell végezni? (nekem nemnagyon áll 30 percig folyamatosan :S ha "nyújtokgatom" még sztem 5 percet sem :S ez baj? tegyekl be "természetfilmet" amíg "edzem"?

344. 98a882c496 (válaszként erre: 343. - 3f66ff7e42)
2009. febr. 17. 13:37
100%-ig igazat adok
2009. febr. 17. 12:55
nem a méret a lényeg hanem a technika és az elöjáték.
342. cel
2009. febr. 16. 23:12
Cipőben minden féle képpen:))
2009. febr. 16. 22:42

Még annyit h nem jó ez a hozzáállás h "nekik elég a kevés is", alapvetően ott kéne kezdened h elfogadd magad és megtanuld kezelni a csalódásokat...gondolj arra h ki nem szarja le van még millió másik csaj a világon...ez mindaddig működik amíg nincsenek érzelmeid...amúgy sajnos ha emiatt veszítesz el egy lányt akit szeretsz az mindig szar:( ázsiai lányok tényleg nagyon szépek:) ajánlom a japáncsajok blogot:P

Meg kellett volna tanulnom japánul még kiskoromban:D

2009. febr. 16. 22:36

a 150cm-el semmi gond amíg nem vagy 2m:D amúgy meg a kínai csajok kisebbek, és persze arányosan, és persze kivételek mindenhol vannak...

Voltaképpen mind1 h hol kezded:D próbálkozni kell meg megszokni a megszokhatatlant:( és jókor jó helyen lenni, hiába ez jutott, és ettől még lehet jó valakivel max rádun egy idő után, és összetöri a szívedet, de erről egyikőtök sem tehet, és ettől még élhetsz teljes életet...szép hosszú mondat volt hiába már mindenhol kompenzálok...

Amúgy a szerelmi bánat mindenki számára az élet része, kivéve akinek nem de az még nem volt szerelmes...

2009. febr. 14. 18:22
tényleg, mi a helyzet az alacsony csajokkal? nekik elegendő a kevés? vagy ezis lányfüggő? és mi a helyzet a kínai csajokkal? bevallom mindig is vonzódtam a dél-kelet ázsiai ország lakóihoz:) de tényleg:) inkább náluk kezdjem a próbálkozást ? vagy teljesen mindegy ki röhög pofán elsőre:)
338. jolie (válaszként erre: 332. - Ba4bba19c3)
2009. febr. 14. 13:49
mi a baj a 150 cm-el?
337. ba4bba19c3 (válaszként erre: 334. - Szemmelver)
2009. febr. 14. 00:01

Arra gondoltam amit heineken mondott, persze tapasztalatom nincsen-e téren, neked?:)


heineken, ne csak pumpát vegyél hanem síkosítót is mert anélkül kicsit rázós a dolog, és amúgy pedig azok alapján amit írtál a tapasztalataidról sztem fejben kéne rendezni a dolgot:) tudom h ezt már hallottad, de ez a mi lesz másnap reggel dolog nem jó hozzáállás, persze tudom h mit érzel és nem tudom én mennyire lennék képes lazán venni a dolgot, így elsőre...de valahogy meg kell próbálni játékosan hozzáállni hiszen van vagy 4 milliárd nő ezen a bolygón:D, sztem ha kedves vagy meg odaadó és őszinte, akkor nagyon nagy csalódások nem érhetnek, ha igen akkor az már nem a te hibád...

2009. febr. 13. 19:32
Erről a szülés utáni dologról én is hallottam 1-et s mást, pl.: ha az orvos jó fej, szülés előtt megkérdez h mennyire varja össze… tudom, ez kicsit morbid, de a lényeg benne volt. És h van e valóságalapja, háááát’ én úgy tudom, van. NEMAKAROK SENKIT MEGBÁNTANI, LEHET H HÜLYE VAGYOK A TÉMÁHOZ!!!
2009. febr. 13. 19:25

Tapasztalat?:) huhh' nem nagyon. Lehetőség volt, több is, csak mikor lépnem kellet, egyből beugrott h x cm, és ez kevés, és akkor mi lesz ha'...stb. Ezért inkább hagytam a dolgokat. Még mindig jobb, mind első éjszaka utáni reggelen arra a mondatra búcsúzni h: legyünk inkább csak barátok":) most h visszagondolok, sztem 1ik csaj sem volt az életemben az a kimondott méretre vágyó. Vagy hát nem is tom. Azt mondják a legszerényebbek az igazi vadmacskák az ágyban :D nem tudom. Jövő héten betekintek az 1ik xxx-boltba, és megnézem azt a pumpát.

Aztán a többi meg majd csak lesz valahogy.

334. szemmelver (válaszként erre: 332. - Ba4bba19c3)
2009. febr. 13. 08:10
a szülés után nem lesz rosszabb, miből gondolod?
2009. febr. 13. 08:09
ja amúgy azt is meg akartam kérdezni h, miért nem volt komoly(abb) kapcsolatod? Csak méret-mániás csajokkal hozott össze a sors? Mik a tapasztalataid?:) Nekem annyi h tényleg fejben dől el a dolog és tűrni kell azt a sokszor megalázó tényt h van amihez kevesek vagyunk.
2009. febr. 13. 07:59

A vastagságot még nem mértem(asszem jobb is), és nem akartam mondani de 13 cm-ről indultam:D

A pumpával vigyázni kell mert hajlamosak vagyunk nem óvatosan kezdeni, nem szabad túlterhelni a hajszálereket, mert szétrepednek és akkor aztán gyógyulgathatsz!Itt is inkább a kisebb nyomás és rendszeresség a fontos.

Igazad van, nekem is elsősorban az okoz gondot h ha szeretek valakit akkor meg tudjam neki adni azt amit megérdemel és ne menjen ez a kapcsolatunk rovására...belegondolni is rossz h milyen lesz a szülés után, sztem az élet még tartogat kellemetlen meglepetéseket...remélem 10 év múlva megoldják őssejtekből:D ez az utsó mentsvár, vagy egy 150cm-es csaj, azt meg nem akarok mert van egy barátnőm akit nagyon szeretek.

2009. febr. 11. 14:20
nagyoin össze-vissza hibás az írat, siettem, bocsi.
2009. febr. 11. 14:18

Vastagít? ez mit jelent? gondolom 2-3 mm. nem ?

12 cm-röl nőt 2 cm??? :O

a pumpa használata is kb fél órás művelet? vagy ahogy írtad elötte, majd ugyis érezni fogom mennyit, meg ghogyan...

22 vagyok. az hogy szüz vagyok, nemistom, engem sem zavar annyira, mert elöbb utobb ugyis elveszíteném. ha más nem, fizetnék érte. nem zavarna. az azavar, h ittvagyok ennyi idősen, és nem volt még komoly kapcsolatom, és a jövőt tekintve nem is nagyon remélhetem h valaha is család meg gerekek, meg ienek. (hacsak, benem vállik a modszer.) vagy a fejemben kellene rendet tennem? lehet, már mondták többen.

2009. febr. 10. 13:26

Viccelsz, ebből áll a fél életem:), nah tehát a tapasztalat:


A vákuum pumpa az igazából vastagít, és azt is addig amíg használod, persze azt is olvastam valahol h 1-2 év után már tartós a dolog, én 1 éve használom és sztem hasznos(mert ugye a vastagság számít)...a jelq(fontos az olajos tusfürdő vagy egyéb síkosító) meg hát ugye nagy elszántságot (napi fél óra) igényel és egy éve csinálom, és igen kb 2cm-t nőttem(nekem már ez is megváltás).

A gyúrás(sport...) meg ugye önbizalmat növel(az önbizalom meg a merevedés erősségét befolyásolja) és esztétikusabbá teszi az embert ami sokat számít


A korai magömlésen sokat virultam, meg sírtam is egyszerre:P az élet kegyetlen:)

Ja igen valahol olvastam(talán éppen itt), hogy ha valakinek nagyon fejlett a felsőteste akkor valszeg kicsi a nunija:)(vagy rövid vagy mittomén, lehet h van rövid de tág is?:P), szóval igaz a szerelem törvényeit kicsit felülírja de lehet ezzel is szerencsét próbálni:D

Számomra amúgy a legnagyobb csalódás h nem Kínában születtem:), mind1 marad Kanada, ott elég sok kínai van állítólag.


Amúgy hány éves vagy?Én 24, de ismerek egy csávót aki 25 évesen veszítette el a szüzességét, amikor megkérdeztem h nem zavarja-e vagy akármi csak vállat volt, mondván h egyáltalán nem zavarja, meg egyébként is miért lenne ez gond(nagyot néztem, h valaki így gondolja a mai világban)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook