Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Való világ 9 - vélemények, beszélgetés fórum

Való világ 9 - vélemények, beszélgetés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2019. jan. 28. 23:41
Hát nem is tudom mit írjak én se néztem már évek óta viszont most nézem. (ne kérdezzétek miért talán kíváncsi vagyok a pszichológiai drámára) Hát ez azért most megtörtént. Az a "barátom vagy összetartunk meg ilyenek" fogy a cérna úgy látom. Rólandot hagyjuk ért már rég el kellett volna takarodnia.. De lássuk be ő keveri a legnagyobb szart. Azért nem érdemes arra hogy megnyerje mert ilyen "barátot" biztos nem akarnánk. Hunor.. szóra sem érdemes többet vártam volna de sajna elég kevés a gyerek. Greg.. Hát egy idő után lejött az hogy odaáll, meghallgat úgy érzed melletted van de amikor lejön neki hogy baj lehet támad. Reni: őszintének tartottam először, de a kiborulásai...hát a szar ömlik ki sokszor úgy a száján hogy nem is értem. Adri:jól helyezkedik. Igazából szerintem ő volt a legjobb taktikus. Nem bíromm annyira de valahol lejött neki az hogy kitnem szeretetnek kint. Zsuzsu:egy ügyifogyinak tartottam én is de bizonyított hogy basszus ez nem az a lány. Ma is letette csak egy naranccsal hogy mi van. Ez pszichológia. Egész jól mondja a lány. Talán bennem is van hiba biztosan nem kell mindenkit elsőre elítélni. Nekem a Zsuzsu egy jó példa. Bírom! Nem hülye az én szavazatok tuti megkapja!
410. ovis
2019. jan. 28. 19:05

Sziasztok!

Sok-sok évad kihagyása után úgy hozta a sorsom, hogy lett időm tévét nézni és követni kezdtem a VV történéseit.Renit nem szeretném különböző alpári jelzőkkel illetni,de elgondolkodtam rajta, hogy ez a 21 éves lány milyen közegben nevelkedett? Láthatóan természetes számára ez az üvöltöző, fenyegető, ordenáré stílus. Úgy gondolja, hogy egy kis jópofizással utána minden el van intézve? Mert "én ilyen vagyok?" Végtelenül rendetlennek, ápolatlannak látom, kitartása semmi, az észbeli képességeiről, ismereteiről nem is szólva. A sztriptíz (adatlapja) világából hova vezet az út? Milyen jövő vár erre a lányra?

Nyugtassatok meg, hogy nem ilyenek a huszonévesek!

Kívánom, hogy Zsuzsi legyen karakán, vigye ki párbajra és menjen az ajtón át az utcára! Nem érdemli meg a nyereményt. Legjobban tenné, ha visszaülne az iskolapadba, talán lenne esélye egy normális életre.


(Nem vagyok meggyőződve, hogy egy párbaj esetén a célközönsége nem őt juttatná vissza a játékba)


Még amit szeretnék leírni, Lacika a kiesése után egyáltalán nem nyilatkozott Zsuzsiról negatívan. De aztán találkozott Csokival és megvilágosodott. Persze, Csokival kész a műsoruk a legénybúcsúkra, Reni meg majd finanszírozza esetleg, vagy vetkőzik. Alig lóg ki a lóláb.

Bocsi, ha hosszú lett.

409. soyle74 (válaszként erre: 408. - Cara7)
2019. jan. 28. 09:59

Hát igen, és sajnos azt hiszi magáról, hogy ő jó ember, pedig csak egy falusi tirpák csaj, akiben ráadásul van néhány vonóval is, így nem is csoda, hogy ennyire mocskos a szája.

Greg is sunyi valóban, és még ennek a trampli nőnek ad inkább igazat.

Jobb is, hogy Zsuzsu eltávolodik tőlük, és inkább egyéni játékot folytat ezentúl.

Csak ne a Rolit hívja ki párbajra, hanem inkább ezt a debil Renit, és kb. 80-20% arányban hagyja is kint majd. :)

408. Cara7 (válaszként erre: 406. - Soyle74)
2019. jan. 28. 08:13

Teljesen egyetértek, ez a Reni fizikailag is taszító, az egész személyisége GÁZ!

Gregnek a jellemével van baj, pl.hogy képes a hát mögötti áruláson túl nem kiállni egy "barátja" mellett, akit a jelenlétében bántalmaznak?! Ugyan "csak"verbálisan, de tudjuk, hogy az még a fizikainál is fájdalmasabb.

Zsuzsunak lehet,hogy idegesítő a természete, de az egészen más, mint egy torz személyiség,vagy romlott jellem.

407. soyle74
2019. jan. 27. 22:58
Remélem Zsuzsu a Renit fogja kihívni párbajozni, és kint is hagyja a p****ba, és végre megszabadulunk tőle egyszer és mindenkorra.
406. soyle74 (válaszként erre: 405. - Cara7)
2019. jan. 27. 13:03

Igen ez a jó jelző többek közt Renire, hogy taszító, no meg irritáló és buta.

Provokál, állandóan ő akar szerepelni, és mindegy, hogy mivel, csak rá irányuljon a figyelem.

Folyton csak eszik, ráadásul csámcsog közben, ásításkor nem teszi a szája elé a kezét, nagyon tenyérbe mászó képe van, elviselhetetlen az egész lénye.

Úgy látszik még nem vágta senki szájon még úgy igazán, akkor tuti visszább venne abból a buta nagy arcából.

Zsuzsunak is vannak bizonyos hibái, de ő legalább emberi, míg ez a Reni egy nem is tudom, hogy micsoda... :/

Greg is sunyi valóban, ahogy beszél Zsuzsuról, és ajnározza ezt a buta liba Renit.

Remélem most már tényleg ő lesz a következő kiválasztott, és repülni is fog a villából végre...

405. Cara7
2019. jan. 27. 12:14
Nagyon örülök, mert a "háromszöggel" kapcsolatos vélemények többsége megegyezik a sajátommal. Sok ellenszenves figurát láttam az előző szériákban, de ennyire taszítót, mint ez a Reni, egyet sem, agresszív, provokatív,álszent és nagyon gonosz! Greg egy sunyi kis áruló, benne csalódtam a legnagyobbat. Zsunak teljes szívemből drukkolok, mert ő egy őszinte,kedves és hűséges ember,műveltsége pedig több van mint a másik kettőnek együttvéve.
404. soyle74
2019. jan. 23. 16:59

Reni: "Én túl jó vagyok ehhez a játékhoz!" :D

Ezt a nőt tényleg kezeltetni kéne.

Önkritika mínusz 2 nála.

Hívja már ki valaki párbajra, és hagyja már kint...

2019. jan. 14. 02:41
Jó lett volna egy roland - reni párbaj és reni kint maradt volna akkor mutatkozott volna meg legjobban Greg ketszinusege! Mert ugye amig csoki bent volt meg az elején reni sem foglalkozott ugy greggel csak zsu az első perctől amit szépen halal meg greg... Reni egy trehany idegbeteg kétszínű mutáns.., greg meg gonosz kétszínű megalkuvo!
402. soyle74
2019. jan. 12. 17:18

Baromira idegesítő már ez a Reni, mikor esik már ki végre?! :/

Szinte folyton ő akar szerepelni, és sajnos a műsor készítői is őt mutogatják a legtöbbet: :/

Jó nagy hülyeség ez a "királyi hét", gondolom ezt is az találhatta ki, aki anno az "ősemberes hetet". :/

Munkahét nem lesz?

Az tuti jó lenne, legalább feldobná kicsit a műsort, mint ahogy az iskolahét is feldobta valamennyire.

401. soyle74 (válaszként erre: 400. - Gyöngy:))
2019. jan. 6. 18:53
Hát nemigen lepődnék meg azon, ha némelyikük valóban így írna... :)
400. gyöngy:) (válaszként erre: 397. - Soyle74)
2019. jan. 6. 18:51
Pont a villába való:)
399. soyle74 (válaszként erre: 398. - Flóra76)
2019. jan. 6. 18:46
Kösszönöm nincss rrá szügségem, mer énn annélkül iss nadjon okoss vadjok, minta vilalakók. :D
398. Flóra76 (válaszként erre: 397. - Soyle74)
2019. jan. 6. 18:41

Külgyek neked hejesirássi szotárt?

:D

397. soyle74 (válaszként erre: 395. - Gyöngy:))
2019. jan. 6. 15:11
Lyalya, éss a hejesirásom iss mijen kittűnő, igazz? :D
396. Lizy92
2019. jan. 6. 14:57
Az érdekes lenne, ha vivi (direkt írtam kisbetűvel a nevét) maradna bent, és greg menne haza. Bár ahogy kavarta a szálakat, és ahogy majdnem minden csávóval összeszűrte a levet inkább mondanám, hogy megy, mint marad.. Viszont tudjuk jól, hogy nem a közönség dönt, hanem a VV készítők. :)
395. gyöngy:) (válaszként erre: 394. - Soyle74)
2019. jan. 6. 14:47
Te legalább tudod:DD
394. soyle74 (válaszként erre: 393. - Gyöngy:))
2019. jan. 6. 14:22

:D

Nem Olaszország a fővárosa? :))


Ez kb. olyan, amikor az iskolahéten Lacikát megkérték, hogy mondjon egy igét, mire ő azt mondta: lekvár. :D

2019. jan. 6. 14:02

Reni szerint Spanyolország fővárosa Portugália.

Erre mit lehet reagálni?

392. soyle74
2019. jan. 6. 13:51

Hát érdekes párbaj lesz a ma esti, az már igaz.

Szerintem az lenne a legjobb, ha sem Vivien, sem Greg nem esne ki. :)

Mert szerintem mindkettejükre szükség lenne a továbbiakban, elég jó karakterek, már úgy értve, hogy a többiekhez képest.

Essen ki inkább a Reni meg a Hunor, ők úgyis haza akartak már menni...


Bár itt végülis egyik kutya, másik eb, szóval igazából tökmindegy, hogy melyik megy, vagy marad, csak egy bolond nyerhet végül az összes közül. :)


Tulajdonképpen mindegyikükre rá lehet mondani, hogy gonosz és rosszindulatú, igaz nem tudni biztosra, hogy kire milyen szerepet kényszerítettek pluszban rá a szerkesztők, bár valóban látszik némelyikükön néha, hogy bizonyos viselkedésük nem igazán természetes...

2019. jan. 5. 23:42

Egyébként, Greg, a legvitatottabb, legócskább jellem. Nárcisztikus, irigylésre méltó egóval. A mássága nem zavarna, de a gonoszsága igen.

Taszít a külső megjelenése, amit ő alakított ki magának. "Lélekembernek" titulálja magát, de nincs benne szeretet, őszinteség, csak fröcsögés a többiekre, affektálás.

A zöld kendőnél "vesztettem" el őt először, a felháborító viselkedése miatt. Mit gondolt, hogy ő, nagy Ken-baba, a "tiszta szív ember", vörös szőnyegen fog végig sétálni a döntőbe?! Imádsággal kapcsolatos, Jézus nevének felemlegetésével, betelt a pohár, szóval, Greg menjen haza!

Mint hivatásos ápoló, csak két "betegévvel" foglalkozott (Zsu, Reni), azokat is ki-, és felhasználva saját céljaira, a többi "beteggel" (Roliék) meg nem törődött, gyalázkodott velük, holott neki, mint "ápolónak", még ha a cél a nyeremény is, és csak egy ember lesz, aki mindent visz, akkor sem kellett volna ketté szakítani a villabelieket, ha ő, olyan "csupa szív, lélekember".

Vivit, utáltam első perctől kezdve.

(Vivi és Greg is utálta/utálja egymást, már, a kinti életükben is!)

Viszont, Vivi még mindig egy összeszedettebb, kifele legalábbis még kulturáltabbnak is mondható, ellentétben Greg, "óvodások csapatával", szemben.

Szóval, azért várom vissza, Ribike-Vivikét, hogy látni szeretném Zsu, és ordenáré Reni arcát, ha nem Greg lép be majd a villa ajtaján.

Vajon, mint csinálna a két bolond, Greg nélkül?!

Vajon, mit csinálnának Greg nélkül?!

Viszont, Roliék, ha Vivi nem jön vissza, bizonyára nem dőlnének a kardjukba! :D Szerintem.

Persze, ez csak az én kizárólagos véleményem, tiszteletben tartom, mások, eltérő véleményét!

2019. jan. 5. 23:11

A fórum indulásakor írt véleményem, bizony már változott.

Az elején, szimpatikus volt Roli, Hunor, Era, Greg.

A kiesett játékosok után nem sírok, sőt, örültem Era kiesésének is, mert csalódás volt a játéka már a végére.


Greg is kifordult magából, megmutatta igazi arcát, ami nem tetszik.

Roli, Hunor, Lacika még szimpi, de ők sem tökéletesek, mint ahogy senki sem hibátlan. De, még ők a "félszeműek", a "vakok között":D

Én, azt sem bánnám, ha mindkét játékos kiesne, ha lehetne ilyen! :D

Amit eddig Vivi képviselt, végképp nem tetszett, de a két rossz közül, Vivit várom vissza a párbajról, holnap.

Egyébként, sosem gondoltam, hogy ezt fogom írni, de Greg viselkedése Zsu, és Reni kihasználásával, kiverte a biztosítékot nálam, mert polgárpukkasztó a viselkedésük. Szerintem.

389. soyle74 (válaszként erre: 388. - Brrumika)
2019. jan. 5. 11:11
Úgy legyen! :)
388. Brrumika (válaszként erre: 387. - Soyle74)
2019. jan. 5. 11:09
A Reni a legundorítóbb játékos..Valószinű a következő párbaj Roli-Reni lesz, és Reni megy haza...
387. soyle74 (válaszként erre: 386. - Kicsi Fecske)
2019. jan. 5. 10:35

Ugye?! :/

Buta is, meg trampli is, a hangja is irritáló, a tekintete meg olyan néha, mint egy gyilkosé, meg amit Csoki miatt is leművelt korábban, pff... :/

Meg ez a hiszti is, amit levágott a fitt-hét után... :/

Meg állandóan ő akarna szerepelni, mindegy mivel, csak ő lehessen a középpontban.

Az durva lenne, ha ez a nő bejutna a Top3-ba... :/

2019. jan. 4. 23:20

Ez a Reni, egy förmedvény, én, még egy ilyen ordenáré, alpári, önző, buta 3,14pichát, az életben nem láttam még!

Ez a "rúdtáncosnő", teljesen kész van idegileg, akár egy idegroncs! Utcára vele, és punktum! :DDDDDDD

385. soyle74 (válaszként erre: 383. - Lynn-it)
2019. jan. 4. 16:34

Győzike és Éva olyanok, amilyenek, én bírom őket, és inkább őket nézem, mint a Berki Krisztián-féléket.


Puskás Petit is csípem, de ez a hadonászása tényleg eléggé idegesítő már. :/


Anikó: Hát sokkal inkább ő legyen, mint még egyszer a Lilu. :/

384. soyle74
2019. jan. 4. 16:29

Vigye már ki valaki párbajra ezt a Renit, és hagyja kint a p****ba, vagy menjen ki a villából önszántából.

Borzalom ez a nő, meddig kell még elviselnünk?! :/

383. lynn-it
2019. jan. 3. 12:44

A műsorvezetőkről: Gáspár Győző = szánalmas, fárasztó gagyiság,

Baukó Éva = annak idején értelmes nőnek tartottam, és nagyon drukkoltam neki, hogy kapjon helyet a médiában, de amit most produkál, az igénytelen, lapos, gyakran közönséges, mindkettejük "magánprodukciója" erőltetett, izléstelen és nagyon BUTA, azonnal át is pörgetem őket.

Puskás Peti = a legirritálóbb számomra, pedig /sőt talán éppen azért/ énekesként, színészként, X-faktorosként is kedveltem. Azzal nincs bajom, amit mond,de az a táncoló, hadonászó mitugrász figura, az idétlen rikoltozásával, meg a hozzá nem illő bajusszal /mintha kosz lenne az orra alatt/kínosan erőltetett és modoros. Egy helyes, szimpatikus fiúból silány médiamajom lett, és azt hiszi magáról szegény, hogy így érdekesebb!

Nádai Anikó = ő úgy jó, ahogy van, természetes,izléses,intelligens a műsorvezetése.

2019. jan. 2. 23:18
Én, újra nézem az elejétől fogva párhuzamosan..Az első 5 részben kijön Zsuzsu igazi leszbikus énje...Az RTL MOST-on visszanézhető mind...
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook