Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Való világ 9 - vélemények, beszélgetés fórum

Való világ 9 - vélemények, beszélgetés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
441. soyle74
2019. febr. 9. 10:49

Hát a tegnapi összefoglaló után már egyértelműen Rolit várom vissza a párbajról, igaza van Zsuzsunak, hogy Adri csak nagyon okosnak akar látszani, és bizony kétszínű játékot folytat már egy ideje, de most lebukott.

És hiába magyarázkodik, a testbeszédén látszik, hogy kamuzik.

Egyre jobban azt érzem, hogy Hunor be fog sétálni a döntőbe, és akár még meg is nyerheti a játékot a végén, bár ki tudja, hogy mi lesz még itt...

440. soyle74 (válaszként erre: 439. - 3cf49e4bfe)
2019. febr. 9. 09:58
Hát ja, én is azt hittem, hogy a langyi sellőt hívja majd ki. :)
2019. febr. 8. 22:03
Ó, Roli! :( Miért nem viszi a gerinctelen unikornist Adri helyett?!
438. soyle74 (válaszként erre: 436. - Cara7)
2019. febr. 7. 16:23

Nem is az, hogy felrovom neki, inkább csak meglepett a dolog.

Azt hittem, hogy ő okosabb ennél, hiszen tudhatta volna, hogy egy ilyen retardált nőt úgysem küldenek vissza a nézők Zsuzsuval szemben.

Erre azt mondta Adri, hogy a százalékok szerinte rendben voltak, csak a Reninek kellett volna ennyi különbséggel visszajönnie.

Ettől függetlenül persze nem buta csaj, meg alapból szimpatikus a számomra is, de a párbajjal jól melléfogott /ő is/.

Azt nem hinném, hogy a Rolanddal szeretnék egymást, inkább csak bizonyos dolgokban szimpatizálnak egymással.

De majd megkérdezem idővel azt az ismerősömet, aki ismeri személyesen is az Adrit, hogy mondja majd el, hogy hogyan alakul majd az élete valójában a játék után kint. :)

437. Cara7 (válaszként erre: 428. - Salabakter)
2019. febr. 7. 16:12
Csoki még egy párszor parittyázik vele "tisztességből", meg a bulvár kedvéért, aztán szépen leépíti. Szerintem a kinti életben egy ilyen nőt észre sem venne!
436. Cara7 (válaszként erre: 435. - Soyle74)
2019. febr. 7. 16:03

Azt nem értem, miért rovod fel Adrinak, hogy "belülről nem Zsuzsut várta"? Szerintem éppenhogy rendes dolog volt tőle, hogy ezzel a saját érzésével, vagy megérzésével nem akarta Zsuzsut elbizonytalanítani. Nekem Adriban az a leginkább szimpatikus,hogy úgy gyűjtögette az információkat és kevergette a lapokat,úgy taktikázott - naná, hogy a saját érdekében!/- hogy közben nem ártott senkinek.

Az okossági sorrendjével tökéletesen egyetértek, és külön bírom benne, hogy nem álszerény. Szerintem ő az egyetlen ember, akinek nem kell önmaga előtt szégyenkezni, amikor visszanézi, és akit nem fognak megszégyenítően leleplezni a videók, mint pl. Greget. Egyébként tuti, hogy Rolanddal szeretik egymást, és drukkolok,hogy ennek a villa utáni életükben adjanak esélyt.

435. soyle74 (válaszként erre: 434. - Cara7)
2019. febr. 7. 15:03

Igen kicsit elszállt Zsuzsu, amióta kint hagyta a trampli némbert, de szerintem nagyjából azért hozza az eddigi formáját.

Greg sunyi, még hogy szereti Zsuzsut, pff...

Előtte meg elmondta mindenféle rossznak őt.

A 36 milliós főnyereménynek is hogy nyalt már, hogy nemsokára ők ketten egybekelnek egymással. :D

Roliban én sem látom azt a gonoszságot, amit a villalakók, viszont Adri némileg csalódás a számomra, amiért legbelül nem Zsuzsut várta vissza a párbajról, de kíváncsi leszek arra, hogy harmadszor is visszajön-e majd a párbajról.

Amúgy nem tudom miért mondta azt nemrég, hogy ő a 8.ker-ből jött, amikor tudtommal újpesti a csaj...

Hunor valóban semmilyen, bár én már másokat is láttam bent csámcsogva enni, pl. Adrit és Renit is.

Bár az utóbbi az már inkább zabált, mint evett. :)

434. Cara7
2019. febr. 7. 11:37

A párbaj óta nem kedvelem Zsuzsut, minden természetességét elveszítette, MOST színészkedik, affektál,"visszhang-ember" lett belőle.

Greg továbbra is egy álszent és alattomos kis áruló.

Roliban egyáltalán nem látom azt a gonoszságot, amivel össznépileg meg lett bélyegezve, gondolkodik, taktikázik,akár ármánykodik is /pl.a 95. részben hazudott Adriról a többieknek/de ez a játék természetéből adódik.

Hunor számomra semmilyen, viszont undorítóan eszik.

Adri számomra a leghitelesebb, legszimpatikusabb személy, aki hősiesen állta a támadásokat, megbélyegzéseket, és mindezek ellenére végig tisztességes tudott maradni. Roland éppen azért választotta őt, mert azt hiszi, hogy Adri még nála is ellenszenvesebb a nézők megítélésében.


Vasárnap a két "feketebárány" fog megküzdeni egymással. Én Adrinak drukkolok a párbajban is, a főnyereményben is.

433. soyle74 (válaszként erre: 432. - 33365fefd9)
2019. febr. 6. 14:53

Nem feltétlenül, igazából Zsuzsunak drukkolok, de szerintem vagy Hunor vagy Greg fogja végül megnyerni, de akkor már inkább a Hunor.

Bár nekem végülis mindegy, hogy ki nyeri, az volt a lényeg számomra, hogy ne a debil Reni nyerje meg. :)

432. 33365fefd9 (válaszként erre: 430. - Soyle74)
2019. febr. 6. 14:37

látom férfipárti vagy.

A két fickó a legaljasabb a társaságban.

Roli bárkivel kerül össze kiesik.

431. soyle74 (válaszként erre: 429. - 33365fefd9)
2019. febr. 6. 13:17

Pedig az egyikük el fogja vinni a fődíjat, ha megérdemli, ha nem. :)


Én bírom a Győzikét, ő olyan, amilyen, és hát inkább ő vezessen műsort, mint a bunkó és smucig Berki Krisztián...

430. soyle74
2019. febr. 6. 13:10

Greg: "A Reni olyan jó ember." :D

Aztán mire jó?! Max. elrettentő példának.

Én az anyja helyében nem mutattam volna meg magam a párbajon ország-világ előtt, dehát ezek nem szégyellenek semmit sem családilag úgy látszik. :/

Eddig azt tartottam, hogy a Greg fog nyerni végül, de most már nem szeretném, hogy ő nyerjen, és Adri is csalódást okozott, amiért ennyire nem bízott abban, hogy a Zsuzsu megy vissza, pedig állítólag mellette állt, és nem a retardált trampli mellett.

De hogy is gondolták, hogy egy ilyen alpári némbert majd visszaküldenek a műsorba?!

Hát hol élnek ezek?!

Nagyon remélem, hogy a Zsuzsu-Roli-Hunor hármasból fog kikerülni a végső győztes.

2019. febr. 6. 11:18

már csak öten vannak

két lány, két fiú, és egy se fiú se lány


Két héten belül kiderül ki nyeri a 36 millió forintot.

Egyikük sem érdemelne még 1 milcsit sem

Ez a felhozatal szellemileg,jellemileg, viselkedésileg is mélypont volt.

Azt szokták mondani : nyerjen a jobbik

Ez esetben nincs jobbik, csak kevésbé pocsék.

Ha a tini lányok telefonjai döntenek, akkor fiú lesz a győztes, ha a csatorna vezetői, akkor valószínűleg lány, mert eddig mindig fiúk nyertek


Az igazi mélypont nem is a versenyzők, hanem a műsorvezető agybeteg a tévékből kiirhatatlan gagyikirály Győzike, aki szereplésével nagyon sokat tett a hazai rassszizmus életben tatásáért.

2019. febr. 3. 23:42
Hogy vinnyogott a belevalóban,mikor bejött Csoki!
427. soyle74
2019. febr. 3. 22:47

Na végre megszabadultunk ettől a debil Renitől, már nagyon ideje volt.

Szép volt Zsuzsu! :)

426. soyle74
2019. febr. 3. 21:41
Hát elég gyengék voltak a VV-sek a bokszmeccseken, viszont Roli és Hunor előtt mindenképpen le a kalappal, nagyot küzdöttek. ;)
425. soyle74 (válaszként erre: 423. - 33365fefd9)
2019. febr. 2. 15:29

Hát persze, ellenőrizhetetlen az egész sajnos.


Magas a főnyeremény valóban, dehát aki végül megnyeri, az hadd vigye... :)

424. soyle74 (válaszként erre: 422. - Cara7)
2019. febr. 2. 15:26

Hát ez szerintem több mint feltételezés, simán bundáz/hat/nak bármiben, ahogy nekik tetszik a dolog.

Meg rá is kényszerít/het/nek bizonyos dolgokat egyes villalakókra, hogy úgy viselkedjenek bent időnként, ahogy kérik tőlük.

Nem véletlenül hívják be őket időnként a riportszobába, és adnak nekik némi instrukciókat, amiket persze nem mutatnak az összefoglalókban, csak a sablon szövegeket vágják be...

2019. febr. 2. 12:32

A telefonos szavazások ellenőrizhetetlenek.

Legalábbis a tévé nézők számára.

Közjegyző jelenlétében történik ?

Lehet. De az is lehet, hogy nincs ellenőrzés.


Ha a telefonos szavazás valóban dönt, akkor nagy esélye can, hogy fiú nyeri. Mivel főleg a tinilányok telcsiznek.

Eddig mindig csak fiúk nyertek.

Most van először, hogy a fiú felhozatal kinézésre és jellemileg is nagyon gyatra.

Meg a jómódú családból érkező versenyző népes pereputtya is befolyásolhatja ki esik ki.


A lényeg : bárki nyeri 36 milliós nyeremény indokolatlanul magas.

422. Cara7
2019. febr. 2. 12:12

Van valami alapja annak, hogy a műsor készítői döntenek és nem a közönség, vagy ez csak feltételezés?

Őszintén szólva nehezen hiszem, hogy ekkora bunda lenne a dologban, mert az előző szériákból is estek ki izgalmas karakterek, és maradtak bent jellegtelenek.

421. soyle74 (válaszként erre: 420. - Salabakter)
2019. febr. 1. 19:28
Na ja, arról már nem is beszélve... :D
420. salabakter (válaszként erre: 413. - Soyle74)
2019. febr. 1. 19:22
SŐT!! A lónak 2 lába van!
419. soyle74 (válaszként erre: 417. - Cara7)
2019. febr. 1. 17:25

Hát ha a közönség véleményét veszik figyelembe a műsor készítői, akkor szerintem toronymagasan Zsuzsu megy vissza, de ha önkényesen döntenek, akkor ezt a suttyó Renit küldik vissza, de remélem nem követik el ezt a /gaz/tettet majd.


Ez a perszóna azt hiszi, hogy azzal mindent meg lehet magyarázni, hogy ő ilyen?!

Elég szomorú, hogy a szülei nem nevelték meg őt, dehát valószínűleg akkor ők is ilyen buták lehetnek, mint a lányuk.

Még ő meri azt mondani, hogy egy pasinak se fog kelleni majd Zsuzsu kint a való életben?!

Ez pont fordítva lesz, örüljön inkább, ha kint nem verik majd meg.

A legnagyobb színésznő bent ez a trampli nő, de a szerepeit is bután játssza.

Kutyázik, patkányozik?!

Hát kinek képzeli ez magát?!


Greg meg a másik fele, össze is illenek egymással, sunyi, rosszindulatú mindkettő.

418. soyle74 (válaszként erre: 416. - Cara7)
2019. febr. 1. 17:13

Így van, egyetértek.

Ahogy mindenből, így ebből a műsorból is sokat lehet tanulni, de főleg azt, hogy hogyan ne viselkedjünk másokkal.

417. Cara7
2019. febr. 1. 12:49

Nagyon bízom a kollektív bölcsességben és jó izlésben a párbajon, nagy különbséggel Zsuzsu javára. Reni minden megnyilvánulása taszító, de a legundorítóbbnak az álszentségét tartom /"én még most is szeretem".."szeretném fogni a kezét a párbaj alatt"/,

Greg szeretne előnyt kovácsolni magának a mártírszerepből "melyik kezemet vágjam le?", miközben egy sunyi kis áruló.

416. Cara7 (válaszként erre: 415. - 33365fefd9)
2019. febr. 1. 12:33
Tipikus kultúrsznob allűr, nem érdemes magyarázkodni a fintorgóknak! Ezer dolog érdekes egy ilyen műsorban:emberismeret,kommunikáció, taktikák, védekező mechanizmusok,kapcsolatépítés, csoportdinamika stb.,hogy miként változik a véleményünk valakiről, bejön-e az első benyomás,erkölcsi dilemmák, barátság vagy egyéni érdek ill. hogyan lehet a kettő között tisztességesnek maradni...ezek valós kérdések a valós életünkben, és sehol nem lehet jobban megfigyelni, mint ilyen laboratóriumi körülmények között. Egy műsor nem csak attól gagyi, vagy értékes, hogy mit mutat, hanem attól még inkább, hogy mit látunk meg benne.
2019. jan. 29. 15:54

A Való Világokat - bevallom,- csaknem mind a kilencet

megnéztem.

El lehet ítélni, fintorogni, hogy micsoda ízlése van ennek a pasinak, hogy ilyen gagyi műsorokat néz.

Megvan rá az okom, miért.


Mi ennek a műsornak a lényege, célja ?

Bármilyen furcsán hangzik, senki nem gondolná : a tehetségkutatás.

Kiből lehet a későbbiek során tévés személyiséget faragni. Nem könnyű asok selejt között megtalálni az " igazgyöngyöt " Eddig találtak néhányat, akiket gyakran látni a tévék képernyőjén. A legnagyobb karriert Majka csinálta. Belőle sztár lett.


A jelenlegi felhozatalban csupán egy személy van, akiből tévés személyiséget lehetne nevelni, színésznőnek is jó alapanyag. Varga Zsuzsára gondolok. Ő valódi egyéniség. Mimikáját sok profi színésznő megirigyelhené

414. soyle74 (válaszként erre: 411. - Rencsi0808)
2019. jan. 29. 09:20

Roland szerintem jó játékos szerintem, én a Top3-ba várnám Zsuzsu és Adri mellé, dehát gyanítom, hogy nem így lesz a végső hármas.

Hunor olyan semmilyen, bár talán összességében még ő a legnormálisabb gondolkodású bent.

Greg meg sunyi, ráadásul el is van varázsolva, mintha valóban nem is ember lenne, hanem csak egy mesehős. :)

Adri nagyon jó szerintem, jók a meglátásai, értelmes csaj.

Zsuzsu lehet, hogy ügyi-fogyi, de szerethető típus, őszinte, érzékeny, és tiszta szívű, és tartja magát az elveihez, nem napraforgó, mint a trampli Reni.

Örülnék neki, ha ő nyerné a játékot, dehát szerintem a Greggel fogják végül megnyeretni, bár ki tudja mi lesz végül...

413. soyle74 (válaszként erre: 410. - Ovis)
2019. jan. 29. 09:12

Szia.


Hát sajnos sok ilyen Reni-féle van a való életben is. Nem érti, hogy miért nem lehet megérteni a felfogását. Hát mert pl. azért, mert nagyon buta.

Dehát mégis mit várjunk egy olyas valakitől, aki azt mondja, hogy: "Ha 2+2 az 4, akkor 2x2 az mennyi?! Az akkor nem lehet 4!" :D

Szóval még csak nem is szégyelli a butaságát sem. :/

Az egyik leggázabb villalakó összességében, aki eddig bent volt a 9 széria alatt. :/

Tipikusan olyan, akit "addig kéne ütni, amíg mozog". :/

Hát ki kell, hogy ábrándítsalak, mert sajnos ilyenek a mai 20-onévesek, legalábbis egy jó részük. :/


Csoki legalább szórakoztató volt, bár néha elszállt neki is az agya, Lacikának meg csak a végére nyílt ki a csípája.

2019. jan. 28. 23:44
Bocs a hibás helyesírásért de nagyon okos telóm kijavítja a hozzászólásaim
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook