Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válni szeretnék!Mik a teendőim? fórum

Válni szeretnék!Mik a teendőim? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 6. 10:50

Megbocsájtottam,vagyis próbáltam,de sz ilyesmi nem szokásom.De folytatja!Ma reggel is,hallom,nővel beszél,erre azt mondja,az apja volt az.Nem tudok hinni már neki.

Köszönöm a bíztató szavakat és a segítséget.Egyenlőre várok még,csak azt nem tudom,mire.....

10. 6924121179 (válaszként erre: 8. - Princes47)
2009. szept. 26. 08:19

Sztem is előbb biztosra kell menni!

Gondold meg!

2009. szept. 24. 12:41

Szia!

Ha nincs közös megegyezés akkor ügyvéd kell az biztos.

Egyébként 12000ft illetékbélyeg kell az elinditáshoz.

2 tárgyalás biztos van.

Az elsőn ugynevezett békitő tárgyalás.

Itt csak adategyeztetés van és utána 30 napig nem csinálnak semmit.

Utána ujjabb tárgyalás.

Ha mindenben megtudtok egyezni akkor nincs gond.

Ha nem akkor évekig eltarhat.

én most várom a második tárgyalást.

8. princes47 (válaszként erre: 1. - Spinosa)
2009. szept. 24. 07:14

Szia ! Én azért megbizonyosodnék arról, hogy ténylegesen megcsal e, vagy csak már nem bízol benne. Én azért utána járnék. Nehogy megbánd.

Ez csak egy jótanács lett volna.

7. **Rita** (válaszként erre: 5. - Teszt25)
2009. szept. 24. 07:04

Szerintem csak akkor kell ügyvéd ha vita van a vagyonmegosztáson vagy a gyerekelhelyezésen


[link]

2009. szept. 24. 07:01

Megirod a válási kérelmet 3 példányban.Ha jogosult vagy ird bele hogy szeretnéd kérni az illeték mentességet!!Ha ezt jóváhgyják akkor okés ha nem akkor 12.000 illeték szükséges.Amikor beadod csatolnod a hátassági anyakönyvi kivonatot és ha van gyerek akkor az ő születési anyakönyvi kivonatának a fénymásolatát.

Ha elfogadják akkor lehet egy pótlást is kérnek majd.A közös vagyonról ,gyerekelhelyezésről ,gyerektartásról meg ilyesmi.De ott amikor beadod elmondanak mindent!

Nálam igy volt.

Van egy fórum a válásról itt.Keresd meg és ott hasznos infókat találsz!!

"Válóper!Aki már túl van rajta.Mire számítsak?"

2009. szept. 24. 06:48

Írd be keresőbe, ott megtalálod a kívánt információt.

Bíróságra kell beadni egy kérvényt általában ügyvéd tölti ki. az illeték 10-12 ezer forint között van. A tárgyalást kb 3-6 hónap mulva tűzik ki. Az ügy bonyolultságától függően akár egy évig is eltarthat a per a bontásig.

Ha nmegtudtok egyezni akkor sokkal rövidebb az idő

2009. szept. 24. 06:33
Úgy tudom, van valamennyi illeték költsége
2009. szept. 24. 06:20
valahol biztos segitenek hogy el tudj válni
2. salabakter (válaszként erre: 1. - Spinosa)
2009. szept. 24. 04:32
Nyugudt lehetsz,ott megmondják:)
2009. szept. 24. 00:36
Nagyon belefáradtam a házasságomba.A férjemnek folyamatos nőügyei vannak,amit persze tagad.Elegem lett,besokalltam.Azt tudom,hogy a bíróságra kell mennem,de kell-e illetékbélyeg vagy valami más?Ki van velem egy cipőben mostanság?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook