Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vállalkozással rendelkezők! Ti megosztjátok az üzleteteket a facebookon? fórum

Vállalkozással rendelkezők! Ti megosztjátok az üzleteteket a facebookon? (beszélgetős fórum)


2021. szept. 24. 10:43
Nem osztottam meg vállalkozóként sem, de ismerőseim ismertek, és igy állaandóan jogi tanácsot kértek.különben ebbe fáradtam bele, hullaafáradtam hazaértem a melóból és folytathattam messengeren, pedig a fiammal beszélgetni, pihenni főzni szerettem volna ( nem beszélve a Picikéről.)
2021. szept. 24. 10:36
Attól függ,mit dolgozol. Én sok mindent megosztok,vagyis tájékoztom a vevőimet.
5. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 22. 23:49

Ha csinálsz egy üzleti facebook oldalt, akkor a célcsoportodnak tudsz hirdetni

Megoszthatod a saját oldaladon is, de annak nincs sok haszna.

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 22. 14:02
Készíts külön weboldalt, majd mint cég jelenj meg a fb-on. Ismerőseid csak annyit fognak látni, hogy kedveled a céget.
3. perdus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 22. 13:26
Szerintem oszd meg nyugodtan. Nyilván függ a vállalkozásodtól, hogy az ismerőseid mennyire tekinthetőek a célközönségednek. Meg nem ez az évszázad marketing fogása, de annyi baromság van a facebook-on, miért nem használnád hirdetési felületnek?
2021. szept. 22. 07:13

Ha nem az ismerőseid a célközönséged, akkor feleslegesen osztogatod kb a saját facebook oldaladon.


Milyen retorziótól tartasz? Ha rendesen csinálod a céget, adsz számlát stb, akkor hiába nyom fel valaki a NAV-nál.


Amúgy meg csinálsz a vállalkozásodnak egy üzleti facebook oldalt, és elkezded hirdetni.


Ha már így indulsz neki, hogy az ismerőseid irigyek, és retorziótól tartasz, akkor felesleges a saját oldaladon osztogatni.

2021. szept. 22. 03:30
Inditottam egy vallalkozast. Megoszthatom? Jol megy egyenlore de meg hirdetesre szorul es nagy tokeju, nivos beruhazas. Talalkoztatok irigyekkel? Magyarorszagon sok az irigy ember, meg retorziotol is tartok megmondom oszinten.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook