Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valentin-napi nagy Ő lista fórum

Valentin-napi nagy Ő lista (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Valentin-napi nagy Ő lista

5. NomNom (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2019. febr. 16. 22:19

Igen, én is mindig ezt mondtam a "vadászó" barátnőimnek. Soha nem mentem úgy valahova, hogy most én pasit akarok magamnak fogni.

Illetve ez a nagy "Ő" fogalma is egy veszélyes dolog mert az ember a fejében felépít magának egy képet, hogy mi az amit keres valakiben és addig nem jó neki senki amíg azt meg nem találja. Miközben megtalálni a társunkat annyit tesz, hogy találni valakit akit a hibáival együtt elfogadunk úgy ahogy van és ő szintén elfogad minket a mieinkkel együtt.

2019. febr. 14. 20:53

Mi köze az egésznek a Valentin naphoz? Mert akkor íródott?

Vagy én olvastam felületesen?

3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2019. febr. 14. 20:51
Akkor szűnik meg a lista létezni a fejetekben, ha nem vadászni fogtok a pasikra, hanem észreveszitek a körülöttetek élő többi embert is, köztük a férfiakat, és nem elméleteket gyártotok a párkeresésről.
2019. febr. 14. 16:13
Aki megrogzotten a nagy O-t keresi, az nem fogja soha megtalalni. Nem kell raizgulni,majd jon az. :)
2019. febr. 14. 09:35
Talán meg kellene tanulnunk elfelejtkezni a női magazinok által belénk sulykolt módszerekről...
Nemrégiben esett meg ez a beszélgetés – akkor még nem sejtettem, hogy cikk lesz belőle.
Ismerősömről annyit érdemes tudni, hogy húszas évei végén járó szép, okos, humoros nő, aki folyamatosan azt a bizonyos nagy Ő-t keresi, egyelőre sajnos kevés sikerrel. Mi, lányok, próbáltunk segíteni neki, összedugtuk a fejünket, hátha ismerünk egy kedves szingli srácot, akivel összehozhatnánk

Ugrás a teljes írásra: Valentin-napi nagy Ő lista

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook