Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Választás, párod vagy a család? fórum

Választás, párod vagy a család? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 24. 22:30
Sok erőt és kitartást, kívánok Neked ehhez a kapcsolathoz. Ismerek olyat akinek hasonló gondjai voltak, mint Neked. Náluk nem jött össze a szülők addig ügyeskedtek, míg a fiatalok szétmentek. Ti, ha azt a sokmindent eddig kibirtátok. Biztos hosszú életű és boldog kapcsolatotok lesz, mert megszenveditek a boldogságot.
2010. jún. 24. 22:21

Hét szerintem az Én családom nem fog megenyhülni, habár ez idő majd eldönti!!!

Az érzéseimbe és , hogy utána megyek biztos vagyok és eldöntöttem ,hogy akármit is csinál a családom akkor sem fogok eltántorodni, hisz Én nem vagyok egy szerelmes tipus és tudom, hogy nem fog még egy ember jönni az életembe akit ennyire szeretek és aki ennyire szeret!

Sajnos a mi kapcsolatunk már az elején is problémás volt , hisz mindíg volt valaki aki meg akarta furni!! pl: az anyukája az első perctöl utált ( már akkor is mikor még nem is ismert mert azt mondta , hogy az ő fiához egy pénzesebb lány illik vagyis pontosan azt mondta hogy: " ő felső közép osztályból való míg én csak alsó közép osztályból való vagyok ") Ezért ő elég hamar elkezdet gyűlölni ,mikor összeköltöztünk már annyira elfajult a helyzet hogy a barátom nem is tartotta vele a kapcsolatot, nagyon ritkán volt egy telefon beszélgetés, kb a amíg eggyütt éltünk 3 szor beszéltek , utána pedig jött az én családom............

Ígyhát mindíg volt jóakarónk rendesen :(

Így elég nehéz volt eggyütt maradnunk, de sikerült sőt csak megerősitett minket, eleinte veszekedtünk miadta,de utána rájöttünk, hogy pont ezt akarják elérni és már másképp áltunk a dolgokhoz : Nem volt család csak Ő meg Én ! Mi voltunk a család, ez eddig nagyon jól ment de most , hogy haza kellett költöznöm így elég nehézzé váltak a dolgok , de még így is tartjuk egymásban a lelket!

Én személyszerint minden reggel úgy kelek fel, hogy ez csak egy újjabb próbatétel amit át kell vészelnünk és ha ezt is kibírjuk akkor mindent. Minden rosszal egyre csak erőssebbek leszünk és egyszer majd eljön a vége amikor majd újra boldogok lehetünk, még boldogabbak mint valaha!!!!!Ha ez a gondolat nem lenne akkor megszakadna szivem , ezzel vészelem át a mindenapjaimat és azzal , hogy hallom a hangját és még abba is érződik, hogy szeret... :)

Minden lélegzet vételében és szavában ott van a szeretet és, hogy jobban összetartunk mint valaha!!!

8. EÁ Bella (válaszként erre: 7. - Jomami)
2010. jún. 24. 21:49

Ezt azért írtam így mert szerintem ez már egy elcsépelt modat, hogy Ő az igazi vagyis sokan mondják ezt és nem gondolják komolyan mint azt sem, SZERETLEK!

Szerintem sajnos mostanába sokan használják ezeket a szavakat és nem így éreznek igazából, vagy csak hirtelen fellángolásból meggondolatlanul mondanak ilyeneket!

Én biztos vagyok abba, amit érzek iránta!:)

2010. jún. 24. 10:20
mint szülő féltenélek,mint nő azt mondom hallass a szívedre. Az írásodból viszont azt olvasok ki , hogy nem vagy magadban sem biztos, (Lehet, hogy hülyén hangzik , de TUDOM , hogy ő az igazi!)
2010. jún. 24. 09:05
mintha az én történetemet írtad volna le csak én akkor 20voltam.sokáig egyedül jártam el a szüleimhez "pofavivitre" de ma már nem tenném, mert mindig azt hallgattam hogy milyen szar lesz nekem és meg fogom bánni. ha vele mentem el a szüleimhez csend volt ez olyan 2évig tartott. aztán beletörődtek ja és ő a férjem azóta is! hallgass a szívedre én is csak ezt mondhatom!
2010. jún. 24. 08:53
Menj a szíved után, a szülők idővel, úgyis enyhülni fognak! Sok boldogságot kívánok!
2010. jún. 24. 08:00
Szerintem nagyon szép szerelem a tiétek, süt a szavakból a szerelem meg hogy szeretve vagy. Ritkaság az ilyen, főleg 2 év után, ha akarnád, se tudnád feladni, és ne is add fel. A szülők? Az én szüleim ki nem állhatták a húgom pasiját, ment a balhé. Aztán idővel, hogy látták, boldoggá teszi a lányukat, enyhültek - ma meg a legjobb kapcsolatban vannak. A szüleidnek is az a fontos, hogy boldog legyél, s ha látják majd, hogy így van, hidd el, változni fog a helyzet!
3. EÁ Bella (válaszként erre: 2. - Ronikutyi)
2010. jún. 24. 00:56

Köszönöm a tanácsot és a jókívánságot!!:)


Ezt a legnehezebb feldolgozni, hogy a családi összejöveteleken nem leszünk ott , mert nem látnának szivesen, de nekem a barátom mindenkinél fontosabb és vele leszek bárhogy is legyen, mert végülis mióta ő van az életembe azóta tudom milyen az mikor valakit feltétel nélkül szeretnek és nem kell érte semmit sem tenni, nem kell kiérdemelni csak szeret azért mert létezem!

2010. jún. 24. 00:35

Halgass a szívedre.Lehet,hogy később meg fogod bánni,ki tudja,de ha most nem mész,akkor azt fogod bánni.A szülők ilyenek,féltenek,morognak,de hidd el,ha baj lesz,rájuk mindig számíthatsz,viszont az életet élni kell,másképp miből szűrjük le a tanulságot:)

Ha szeretitek egymást,akkor próbáljátok meg,elhiszem hogy zavar,hogy a szüleid ellenségesek vele,így nagyon nehéz lesz,de döntened kell,és vállalni a következményeket,miszerint a családi összejöveteleken karácsony ilyesmi,nem fogtok találkozni,összejárni,maximum az idő múlásával esetleg enyhül a szüleid előítélete,de mindig szúrni fogja a szemüket az életet választottja,ezzel számolnod kell.Sok sikert a továbbiakban,és kívánom,jó döntést hozz:)

2010. jún. 24. 00:23

Nem tudom ki volt már ilyen helyzetbe, de remélem nem én vagyok az eggyetlen!!!


Már eggyütt vagyunk egy jó idelye a barátommal, és 2 évig eggyütt is éltünk , utána zűrbe keveredet (nem kell túl roszra gondolni, semmi büncselekményről nincs szó) csak hibát követett el , de szerintem mindeni követ el hibákat, belesodorta magát egy elég kellemetlen helyzetbe és sajnos most külön vagyunk, mert nekem haza kellett költöznöm ő pedig megpróbálja helyrehozni a hibát!(tudom ,hogy soha többett nem fog semmibe belekeveredni, mert nagyon nagy tanulópénzt fizettünk érte :A BOLDOGSÁGUNK STB... én bízok benne hisz tudom ,hogy mennyit szenved azóta, hisz mindent minuszról kellett újrakezdenie!!!) A családom nagyon utálja ezért. Mert sajos ők olyan emberek akik más szemében a szálkát a sajátukban a gerendát sem veszik észre! Ha minden igaz akkor szeptember ,október körül mehetek utána mert más városba kapott állást, de a családom előtt még a nevét sem szabad kiejteni annyira gyűlölik ( hozzáteszem a családom semmivel nem lettek megkárosítva sőt sokat köszönhetnének neki mert rengeteet segitett nekik anyailag és másképp is, de persze ez el van felejtve)

Azt mondta az apám, ha visszamegyek hozzá akkor nem lessz többé lánya, anyu meg arra hajlik amerre a szél fújja vagyis apunak ad igazat!

Én nem akarom elveszíteni a barátomat mert nagyon szeretem és ő is szeret engem! Rengeteget köszönhetek neki és mikor senki nem volt mellettem még a családom is mindíg engem bántott akkor is ott volt és mindíg mindenkivel szemben megvédett! Lehet, hogy hülyén hangzik ,de TUDOM , hogy ő az igazi! Tudom, hogy utána megyek ez tény csak elég fálydalmas az amit az apám mondott és sajnos komolyan gondolja!

Van másis aki felrugata a családot a szerelméért?

Ha igen akkor ti, hogy kezeltétek és valyon évek múlva is így maradnak a dolgok?

Vagy ez csak velem történik meg?

(megjegyezném ez nem tini szerelem és nem fellángolás , mi már 100% an eggyütt terveztük és tervezzük a jövőnket)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook