Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válaszra várva! fórum

Válaszra várva! (beszélgetős fórum)


1 2
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - 8d00a82c06)
2023. jan. 5. 12:03

Nem hiszem, hogy örül. Ezek szerint nem tudod kiről van szó.

Én már lezártam, de nagyon sajnálom.

49. 8d00a82c06 (válaszként erre: 48. - Soufflet)
2023. jan. 5. 10:15

Ha az akire gondolok, elhiheted,hogy olvassa!

Mèg örül is neki,hogy megint körülötte forog a Hoxa!

48. Soufflet (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 5. 10:11

A dontes megvolt, csak te n fogtad fel.

Arrol meg gozod sem lehet, hogy ezt most elolvasta vagy sem.

2023. jan. 5. 09:46
Ha nem ír, nem ír. Aki nekem nem válaszol nem érdekel tovább. Főleg ha annyi sincs benne, hogy két mondattal megindokolja. Engedd el. Hagyd békén. Csak neked rossz, neki nyilván nem.
46. janosom1 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 5. 08:21
Sokan vannak igy!
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - 71ddaa07fa)
2023. jan. 5. 00:40

Szerintem meg tudja az illető, hogy róla van szó. Szomorúnak tartom, hogy ilyen eset megtörténik, még ismeretlenül is. Tiszta vizet kellene előbb tölteni a pohárba, és annak alapján dönteni. Sajnos, ezek szerint nem mindenki gondolja így. Sajnálom.

Az ügy lezárva!

44. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 4. 20:37
Nem tudsz mit kezdeni egy olyan emberrel, aki lezár.
2023. jan. 4. 19:57
Névvel írhattad volna ki ezt a fórumot. Lehet többen is vannak így, akik valami miatt megszakították a kapcsolatot az ismerősükkel. Amennyiben én ilyent csinálnék, akkor sem válaszolnék egy névtelen fórumozónak, mert, ha mégsem rólam beszélt az kellemetlen lenne számomra.
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - 8d00a82c06)
2023. jan. 4. 19:37
Hát kivagyok az biztos:-)
41. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 4. 19:35
Fogadni mernèk hogy ki vagy ès ki a cìmzett! 🤣
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Michelle.r)
2023. jan. 4. 17:21
Azért írtam anonim, hogy ne derüljön ki, kiről van szó. A barátságot ő hozta fel először, ő írt rám, majd minden nap írtunk egymásnak, családról, betegségről is. Ezért nem értem a filmszakadást.
39. michelle.r (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 4. 16:59

Nagyon cukin lejáratod ezzel a fórummal, ha magára ismer sem fog reagálni. Egyoldalú ez a történet, nem tudjuk a másik oldal mit gondol arról a "barátságról", levelezésről.


Velem is megtörtént már hogy valakinek válaszoltam priviben, újra írt, újra válaszoltam, aztán egyszer csak jöttek a semmit mondó üzenetek, a beszámolók a napjairól, amire nem nagyon voltam kiváncsi. Az egyszavas válaszaimtól - gondolom - egyszer csak elfogyott a lelkesedés. Ő szerencsére nem indított fórumot rólam 😝


Olyan is történt, hogy valaki szó nélkül kirakott a naplójából, pedig azóta is jóban vagyunk. Nem kell mindent érteni, és nincs mindenre magyarázat. Az pedig, hogy valakinek mi a véleménye rólad, nem a te dolgod, az az ő szűrőitől és nézőpontjaitól függ.

38. Soufflet (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 4. 16:55
Es amiatt igy uldozobe kell venni?
37. Channa* (válaszként erre: 33. - Soufflet)
2023. jan. 4. 16:34
Igen, fura ez a nyomulás, és lehet, hogy az illetőt is ez zavarja, nem?
36. 6c4c06cf1a (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 4. 15:58
Nem kell mindenkinek megfelelni! Ezt idős koromra tanultam meg. Te legyél okosabb! Megnehezíted az életed, ha mindig a mások véleménye számít .
35. nilem023 (válaszként erre: 30. - 5d8fd6c5cb)
2023. jan. 4. 15:44
😉
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Soufflet)
2023. jan. 4. 15:42
Mert számomra fontos, hogy másnak ne legyen rólam rossz véleménye, még akkor is, ha az csak egy pár hónapos netes ismeretség volt is.
33. Soufflet (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 4. 15:32
En ezt a nyomulast nem ertem reszedrol. Egy par honapos netes ismeretseg. Ha tobbe nem kellesz neki, negvaltozik az eleted?
32. 6c4c06cf1a (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 4. 15:30
Engedd el, ne marcangold magad. Nem szabad ennyire "sokat" belegondolni az online kapcsolatokba.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Bichi)
2023. jan. 4. 15:08
Azért erőltetném többek között, mert nem szeretném, ha rossz véleménye lenne rólam egy esetleges félreértés miatt. Úgy érzem, ha valakit "megbántottam", legyen lehetőségem megmagyarázni, hogy miért tettem. De nem tudok ilyenről, ezért nem értem az egyik napról a másikra való hallgatást. Ha már egyszer barátnak tartottuk egymást, akkor legyen bennünk annyi, hogy megbeszéljük a dolgokat. Sajnálom, hogy ő ezek szerint nem így gondolja.
30. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 24. - Nilem023)
2023. jan. 4. 14:33
Írj nekem, én válaszolok..-))
29. dad1f54482 (válaszként erre: 26. - Bichi)
2023. jan. 4. 14:33
Gondolom azért próbálkozik, mert számára fontos volt az illető. Úgy tűnik nagyon félreismerte, csak még nehéz belátnia.
28. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 4. 14:30

Napi szinten bejelentkezik ő v. a férje,


Megnyugodtam, nem én vagyok, mert nekem nincs férjem..-)))

2023. jan. 4. 14:22

Biztos vagy benne, hogy itt van?

Ha játszik azt hol látod? Amikor látod, hogy itt van, akkor nem tudsz valahol kommunikálni vele? Az is lehet, hogy nem ő használja a nick nevét?

A férje és ő egyet használt? És más is tudja használni?


Ha ilyeneket írsz, hogy esetleg bántásnak élt meg valamit, akkor biztos van amiért ezt gondolod.


Nekem is van itt néhány hoxa tag, akit kedvelek és egyszer csak már nem is tudom, hogy miért kirakott a naplójából és azóta én nem is írok nekik itt sem, pedig érdekelne, hogy mi van velük, de elfogadom a döntésüket...


És van olyan is, akivel volt vitám, volt, hogy nem reagáltunk egymásra, de azt hiszem, hogy mindketten megvagyunk áldva olyan IQ/EQ val, hogy túlléptünk ezen. Köszi!


És van olyan is, aki rendszeresen kötekedik, mert bosszúálló...

26. Bichi (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 4. 14:12

Én nem igazán értelek, mert ha eddig nem jelentkezik úgy, hogy már többször próbálkoztál, akkor miért erőlteted, ha fent van, eddig is látta az üzeneteidet, ha meg nem, akkor ezt sem fogja.

Mondjuk én még valódi ismerősért sem erőlködtem így, ha ő nem kíváncsi rám...

2023. jan. 4. 13:27
Köszönöm a válaszokat. Meglátom, lesz-e válasz, ha nem, akkor nem keresem többé. Sajnálom:-(
2023. jan. 4. 13:19
Szerintem is hagyni kellene. Nekem is van/volt olyan ismerősöm akivel nagyon jó volt a viszonyunk és mivel messzebb lakik inkább üzenetben tartottuk a kapcsolatot. Egy idő után azt vettem észre ha én írok arra válaszol de magától nem jutott eszébe az utóbbi időben, hogy ő érdeklődön. Már jó ideje nem írok neki és ő sem érdeklődik mi van velünk. Nem erőszak a disznótor!!!
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Dad1f54482)
2023. jan. 4. 13:05
Nem bunkó, kedvesnek ismertem meg, és hiszem, hogy az is, csak valamit félre érthetett, ami miatt így viselkedik. Csak tudnám, hogy mit, hogy meg tudjam magyarázni. Ok nélkül nem szoktam megbántani senkit, ha valaki úgy érzni, hogy mégis megtettem, legalább kérdezzen rá.
22. libikóka (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 4. 13:00

Fogadd el,,nincs értelme kajtatni utána.Hiába hiszed azt, vagy követeli az igazságérzeted hogy magyarázattal tartozik.

Udvarias gesztus lett volna,,de nem kötelező.

21. dad1f54482 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 4. 12:55
Akkor egy bunkó. Ennyi. Valószínű az életben is így intézi a dolgait. Lesz majd számára ennek is böjtje.. de ez már nem a te dolgod.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook