Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válási aggodalmaim fórum

Válási aggodalmaim (beszélgetős fórum)


1 2 3
42. 23b3af92be (válaszként erre: 41. - Valakivagyok1984)
2020. febr. 14. 12:31
Köszi neked is! Azért tele a gatya rendesen. :)
41. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 37. - 23b3af92be)
2020. febr. 14. 12:29
Az írásaidból kitünik,hogy igenis erős vagy!!Még több erőt kívánok neked és,hogy úgy gyere ki ebből,hogy neked é a gyerekeknek a legjobb legyen.
40. 23b3af92be (válaszként erre: 39. - Levarosbukta)
2020. febr. 14. 12:25
Sajnos nem engedhetem meg magamnak azt, hogy akár két évre is, míg ez a procedúra lezajlik, kibéreljek egy lakást, a fiam nem kérdés, őt nem hagyom itt, albérlet, rezsi kb. 150 ezer forint havonta felénk. Inkább ezt a pénzt félreteszem, mert kelleni fog az ügyvédre, és utána az apa részének kifizetésére. Ő sem fog elmenni. Erő kell elviselni, de elviselem. Most nem utazok sehova, annyit költök, amennyit muszáj, a többi megy félre. Tudom, hogy majd azon is osztozni akar majd, megmondta, ki fog semmizni, végülis itt mutatkozik meg egy férfi valódi jelleme. Igazán hányingerkeltő.
39. levarosbukta (válaszként erre: 1. - 23b3af92be)
2020. febr. 14. 12:19
De az opció ha te pakolod össze a cuccodat és addig amíg a válást ki nem mondják lelépsz. A gyerekeket megkérdezed jönnek-e veled, ha nem akkor maradnak apukára. Hidd el két hét után mindkettő pitlikel utánad. Én biztos hogy nem élnék egyfedél alatt a férjjel ha már elhatároztam hogy elválok. Apuka meg ha a házban akar maradni fizessen ki. Ennyi a történet.
38. szőkelédi (válaszként erre: 37. - 23b3af92be)
2020. febr. 14. 11:50

A megoldás már megvan ,csak ki kell várni a végét 😊

Írtam valamit ,de megszakadt a net ,nem ment át a fórumra. Jobb is ,látod nincsenek véletlenek 😁

37. 23b3af92be (válaszként erre: 34. - Szőkelédi)
2020. febr. 14. 11:42
Nem is vártam, hogy megoldást mondotok. Tudom, hogy kivárjuk az ítéletet, de legalább elindul a dolog. Hidd el, ha lesz még férfi az életemben, ezerszer okosabb leszek. Minden szavatok segít, és főleg, hogy erősebbnek érzem magam. Bátrabbnak, és tudom, nincs már mit megbeszélnünk, innen már a bíróság dönt. Kivárom a végét, van munkám, van bőven teendőm, eltelik, ahogy az elmúlt 1.5-2 év is eltelt, amióta ilyen ökör lett.
36. 23b3af92be (válaszként erre: 32. - Szőkelédi)
2020. febr. 14. 11:37
Én is játszottam évekig a szuper életet. 2018-ban elmentünk nyaralni, a város közepén hagyott ott napközben, mert nem mentünk elég gyorsan, este nem jött haza velünk az étteremből, mert ő még egyedül akar csavarogni, egyik reggel pánikrohamot kaptam, és állt, hogy haladjak már, fejezzem be, hogy tudjunk menni várost nézni, mindhárom eset a gyerekek előtt, azóta se felejtették el. Lehet, hogy ez a menő, szórakoztató, izgalmas, adrenalindús élet, de én ebből nem kérek. Tisztelem a gyerekeimet, magamat, tudom, második gyerekkor, tűrtem is, azóta is viselem, de most megkérdeztem magamtól, van értelme, vagy adjunk szárnyat a szabadságának. A válaszom után hívtam az ismerőseim által ajánlott ügyvédet. Ha úgy látom, nem képviseli az érdekeimet eléggé, keresek másikat, de ezt most végigtoljuk.
35. szőkelédi (válaszként erre: 33. - 23b3af92be)
2020. febr. 14. 11:35
Az a meglátásom ,hogy a pasas egy személyiség zavaros ökör! Neki kellene dilidoki.
34. szőkelédi (válaszként erre: 31. - Asgardi)
2020. febr. 14. 11:32

Látod ezért nem tudom én sem mit is írhatnék☹️ A hölgy teljesen más habitusú,valamint közös a ház is , kénytelen kivárni.

Én könnyen vagyok a saját házamban. Anyaként nagyon rossz lehet neki .

33. 23b3af92be (válaszként erre: 30. - Vivcsusz)
2020. febr. 14. 11:29
Köszi. A férjem is korlátolt, és állandóan magyarázkodnom kell, ha valami nem tetszik neki, vagy nem tudok elszámolni 10 percemmel, hogy hol voltam. Magyarázkodnom kell, hogy miért vettem szoknyát, ha megbánt, miért sírok, miért vagyok magam alatt vagyok. Szabadságot akarok, nyugalmat, csendet, békét, szeretetet, megnyugvást. Ellenkező esetben az életemnek semmi értelme, az ég világon semmi. Nem akarok rabszolgasorsot.
32. szőkelédi (válaszként erre: 29. - 23b3af92be)
2020. febr. 14. 11:28
Egyáltalán nem is úgy tűnik,hogy kattant vagy . Arról nem tehetsz ,hogy megvisel ez az állapot. Hányan játsszák a szuper életet,aztán ajjajj.
2020. febr. 14. 11:27

Okosat mondani nem tudok, mert más életszakaszban vagyok, mint Te, de küldök sok szeretetet és energiát!


Húzd ki magad nyugodtan, igenis bátor vagy! Ha kell, a kicsiből meríts erőt! Hajrá!

30. vivcsusz (válaszként erre: 29. - 23b3af92be)
2020. febr. 14. 11:22

Szerintem ne magyarázkodj.

Főleg ne csalános (úr)nak, aki eléggé korlátoltnak tűnik...

29. 23b3af92be (válaszként erre: 24. - Csalános)
2020. febr. 14. 11:16
Van benne igazság, amit írsz. Ha a gyerekeknek bármire szükségük van, mindig tettem és teszem a dolgom. Minden nap én érek elsőnek haza, biztosítok mindent, amire szükségük lehet. Ha el kell intézni valamit sürgősen, az az első. A lányommal rendszeresen járok moziba, színházba, a fiammal minden nap játszok, figyelek rá, mi érdekli, aktív és kreatív a kapcsolatunk, sokat beszélgetünk, tudja, hogy számíthat rám. Nem látszik rajtam, hogy pszichiáterhez járok, és nem gondolják rólam, hogy anyu kattant. Nincs velem baj, amíg apa haza nem ér, akkor tényleg feszültebb vagyok, de kerülöm, amennyire csak tudom. Vannak barátaim, tartom a kapcsolatot velük, a családommal, nem csak az idegeimet ápolgatom. Tény, hogy lehetnék vidámabb, de elég sok negatívat kapok: ha szoknyát húzok, b..szni megyek, ha kifestem magam, kur... vagyok. Igen, vannak sebeim, vannak fájdalmaim, gennyes, sérült ember vagyok. Semmi másra nem vágyok, mint a link, vagány apa élje az életét, de tőlem távol.
28. szőkelédi (válaszként erre: 24. - Csalános)
2020. febr. 14. 11:15

Nem tudom,férfi vagy nő vagy . Te nem félnél? Mondjuk én nem ,eleve nem vagyok félős ,aztán nyilván a 2 fiam eltörné a kezét és a seggébe dugná az illetőnek ,ha hozzám érne. De egy agresszív pasi könnyen elbír egy nővel . Igaz ,hogy az ilyen egy gyáva tetű ,de ez most mellékes.

Nem tudom,voltál már hasonló helyzetben?

27. szőkelédi (válaszként erre: 21. - 23b3af92be)
2020. febr. 14. 11:09

Azt is elhiszem,hogy félsz . Mint írtam ,ne szállj szembe vele egyedül. A cuccaid pedig nem teheti ki ,csak maga alatt vágná a fát. Szomorú,hogy a gyerekek nem állnak melléd ,de ezt nem bántásképpen mondom ,tudom így is rossz neked.

Teljesen meggyűlölteti magát ,ha lehet egyáltalán ezt még fokozni.

26. vivcsusz (válaszként erre: 22. - 23b3af92be)
2020. febr. 14. 11:08

Küldtem neked jelet Valentin-napra! :)


Elhiszem, hogy félsz, hogy most minden bizonytalan. Nem látod még hogyan alakul a jövő, de abból amit írtál én hiszem, hogy ennél csak jobb lesz.

Biztos, hogy nagyon nehéz hónapok állnak előtted, biztos, hogy számtalan könnycseppet fogsz hullatni.


DE! Amikor évek múltán visszagondolsz erre az időszakra mosolyogni fogsz és azt gondolod magadban, hogy jól döntöttem.

Esélyt adsz magadnak!


Esélyt arra, hogy pár év múlva február 14. egy csodaszép nap legyen számodra!

25. 23b3af92be (válaszként erre: 23. - Szőkelédi)
2020. febr. 14. 11:07

Csak ez motivál, hogy jogom van egy normális élethez! :)

És ha mindenem rámegy (ami lehetetlen, mert miután a közös megegyezésben tett ajánlatom nem volt elég apukának, bíróság dönt, szarabbul fog járni), akkor is megéri. Ha lekváros kenyéren és borsófőzeléken élünk pár évig, akkor is megéri. Ha másodállást kell vállalnom, hogy tudjam fizetni a rezsit, akkor is megéri. Félek, mert megmondta, ki fog semmizni. Próbálkozni lehet, ennek akkor is vége. Egy napon kisüt a nap.

24. Csalános (válaszként erre: 21. - 23b3af92be)
2020. febr. 14. 11:06

Tudod, - és bocsánat -, de az életben, az állatvilágban is a gyengébb lesz a vesztes. Benned rengeteg a gyengeség,,a félelem. Valóban csak a pénz miatt van a nagyobbik gyerek az apja mellett? Az apjuk chatel, kávézik, kirándulni jár. És te? Veled nem mennének a gyerekek kirándulni? Ha pszichiáterhez mész, valljuk be inkább 3 lépés a gyerekeknek tőled, mert valahol azt gondolják, hogy......

Apjuk meg vagány, lehet, hogy link de éli az életét és ez szimpatikusabb a gyerekeknek. Neked olyan valaki kell, aki melléd áll és radikálisan sokkal szórakoztatóbb életet teremt. Ne az idegeidet ápolgasd, hanem tegyél ellene.

23. szőkelédi (válaszként erre: 20. - 23b3af92be)
2020. febr. 14. 11:03

Megértelek.

Sajnos láttam már több esetben ezeket a dolgokat.

Aztán csak együtt maradtak.

Hivatkozva a gyerekek érdekeire,végül a gyerekek lelépnek, nem érdekli őket tovább a szülő.

De olyan is van ,hogy bántotta az anyát az apa ,a fia meg jól elverte. Borzasztó lehet így élni . Vagy bántalmazás után a feleség visszavonta a feljelentést. Itt ahol élek gyakorlatilag nincs titok.

Nem szándékozom senkiről pletykálni ,ezzel azt akartam mondani,hogy minden család más,és egy kívülálló könnyen ítél. Ki kell tartanod,mert neked jogod van egy normális élethez.

2020. febr. 14. 10:57
Most jutott eszembe, hogy Valentín nap van. Romantika a köbön.
21. 23b3af92be (válaszként erre: 19. - Vivcsusz)
2020. febr. 14. 10:53
Köszi neked és mindenkinek, aki bíztat. Félek, rettegek, mi vár rám. A kereset kész, a döntést meghoztam, ügyvéd kedden lesz, utána beadom. Félek elmenni itthonról, hogy kipakolja a cuccom, a gyerekek nem fognak odaállni, hogy mit csinál. Félek kettesben lenni vele, félek egy helyiségben lenni vele, ha valami nem úgy van, ahogy neki oké, akkor agresszív, nem bánt, de fenyeget, emeli a kezét, gyanúsítgat.
20. 23b3af92be (válaszként erre: 17. - Szőkelédi)
2020. febr. 14. 10:46
Részben látják, de okosan csinálja, előttük undorítóan nyájaskodik, kedveskedik, színjátékot játszik, utánam jön, és ott mondja, ahol nem látják. Próbálom kikerülni, nem egyszerre lenni a gyerekektől távoli helyiségben, de ez így nem élet akkor sem. Nem akarok gyomoridegben élni, nem akarom a gatyáját mosni, nem akarok együtt élni már vele tovább. Jár nekem is az élet, olyan, amilyet megérdemlek. Nem vagyok abban a helyzetben, ahol az az egy opció, hogy tűrni, nyelni, és várni a kegyes halált, amely majd felszabadít ez alól, vagy várni a halálát, amikor táncot ropok a sírján. Élni akarok, és éljen ő is, csak ne legyen köze az életemhez.
2020. febr. 14. 10:45

A barátot csóróságban, a testvért örökléskor, a házastársat váláskor ismered meg igazán.

Örökérvényű mondás.


Ami fontos, hogy jó ügyvéded legyen. Kizártnak tartom, hogy a gyerekeket az apjuknak ítéljék.


Már mások is írták, hogy erős vagy. Ez hidd el így van!

Nagyon sokan nem mernek kilépni bántalmazó kapcsolatokból, amíg valami csúnya vége nem lesz.


Kívánok neked sok-sok erőt és kitartást.


Szeretettel ölellek!

18. szőkelédi (válaszként erre: 16. - 23b3af92be)
2020. febr. 14. 10:43

Ha lenne is bizonyíték,nem fogadják el sajnos .

Azért jó ,hogy nem ő mondja meg milyen lelépési díjat kér. Pofátlan 🤔

17. szőkelédi (válaszként erre: 13. - 23b3af92be)
2020. febr. 14. 10:40

A gyerekek nem tudják/látják ,hogy megaláz?😕

Nem is szabad visszafordulni, legyél nagyon erős.

16. 23b3af92be (válaszként erre: 15. - Bömbianyu)
2020. febr. 14. 10:38

Köszönöm, ez így van, magamért valóban. A nagyobbik oda húz, ahol a pénz csörög, és én nem akarom már tovább pumpálni, átadom ezt a lehetőséget apának. Ha akar jönni, az ajtóm nyitva lesz előtte. Ha hátat akar fordítani, ez már ő dolga, neki kell a tükörbe nézni. A kicsi ott van, ahol anya, a köldökzsinór még tart.


Nincs bizonyíték, a telefonja ujjlenyomattal védve, meg nem is látom értelmét. Elmúlt, meghalt, feladtam, ez a történet vége. Lehet fellebbezni, hogy még több milliót adjak neki, tudja az anyagi lehetőségeimet, a lehetetlent (nem mellesleg a jogtalant) kéri. Én szép, nagyvonalú ajánlatot tettem, de visszadobta, hogy ebből a hazugsághadjáratból nem kér. Ettől én nem gondolom meg magam, bíróság előtt ennyit se fog kapni.

2020. febr. 14. 10:29

Szia!


Először is kitartást kívánok neked. Nagyon nehéz lesz, de ne add fel! Ne felejtsd el, hogy itt most a gyermekeidért és MAGADÉRT állsz ki, harcolsz.

Egy jó tanács: amit tudsz print screen-nel ments el!!!

Bizonyíték az legyen bőven!!!

14. 23b3af92be (válaszként erre: 12. - NomNom)
2020. febr. 14. 09:56
A munkamániájának köszönhetően 7-8 körül ér haza. Ha a kamasz gyerek ott lesz vele, akkor hátha előbb hazamegy. Félek, hogy nem fog rá figyelni eléggé, és elkutyul a lányunk. A fiamat csak akkor engedem át, ha vele van, nem hazaviszi, és otthagyja, mert neki még dolgoznia kell, vagy kávézni valamelyik barátnővel, vagy edzésre menni.
13. 23b3af92be (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2020. febr. 14. 09:51

2 éve megy ez, szóval ezért érzem magam erőtlennek, gyengének. De rájöttem, ez az én életem, és mivel a felmenőim 90+ éves életkort éltek meg, még a felénél sem tartok. F@szkalap, ahogy mondod, és valóban akkor érzi magát a legjobban, ha kinevet, elnyom, megaláz, lejárat. Hahó, ébresztő, még ha az átlag házasságokban a nők ezt le is nyelik, mi lenne, ha én kilépnék ebből a kategóriából? :)

02.18. kedd 16:00 ügyvéd - átnézzük a keresetet

02.19. szerda 9.00 papírok leadása

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook