Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás után újra együtt! fórum

Válás után újra együtt! (beszélgetős fórum)


1 2
2010. júl. 9. 19:56
SZerintem mondhatod, hogy ha egy boldogtalan házasságban él, sokat veszekszenek és idegesek, akkor az sokkal rosszabb a gyereknek, mintha ritkábban látja. Kérjen inkább megosztott felügyeletet, vagyis egy darabig nála lakik a lánya. egy darabig az anyjánál.
2010. júl. 9. 19:55
hát igen elképedtem..nagyon jó apa lehet az biztos..szerintem ez az ő döntése te csak annyit tudsz mondani neki,hogy tönkre fogja tenni az életét,miért nem beszéli meg a nővel,hogy minden nap láthassa a lányát?A nő tudja hogy csak ezért akar hozzá visszamenni?
2010. júl. 9. 19:55

Hagyd, hogy ő döntsön... Ilyenkor nem tudsz jót lépni. Ne folyj bele, szerintem ez a legfontosabb. mondd el neki, hogy ezt neki kell tudnia, megéri-e...

Szerintem ilyenkor feleslegesen akarod meggyőzni, csak elmérgesedik köztetek a viszony.

2010. júl. 9. 19:51
Segítsetek nekem, egy barátom újra össze akar költözni a volt feleségével csak azért, hogy a közös gyerekük mellett lehessen. A volt feleség sokszor megcsalta és lelkileg tönkretette a srácot, eddig mindig azt mondta a srác hogy nem akar visszamenni. Most viszont igen, de csak a lánya miatt. Szerintetek mit mondjak neki erre?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook