Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás - meg akarok halni fórum

Válás - meg akarok halni (beszélgetős fórum)


1 2 3
71. csemár (válaszként erre: 69. - Józsibirka)
2022. máj. 16. 03:43
Ez egy jó kérdés!
70. Charlize (válaszként erre: 24. - Libikóka)
2022. máj. 14. 08:41

Kezeltetni kell magát, nem tudni milyen súlyos a baja. Majd dolgozik és albérletbe költözik.

Vagy mentális betegségre hivatkozva kötelező a világnak eltartania???

Muszáj lesz saját magának is tennie valamit, ami pont nem a siránkozás!

A válás elfogadásán meg az idő segít.

2022. máj. 14. 06:18
Élszemég?
2022. máj. 14. 06:15

Miért nem jelentkezel, FI?

Érdekelne, hogy mi van Veled.

2022. máj. 13. 16:12

En irtam, amit irtam, mert a hatam mogott van egy nap fogdaban tartas, aminek a vadjait ejtettek is. Csak be akart az ex-pasim martani, es bajt keverni a munkahelyemen, hogy ne megyek be masnap (vagyis ma).


O legalabb nem verte a fejem a padoba, amig verezni nem kezdett. Ezert van a homlokomon egy varrat helye. Nehogy elfelejtsem az ex-pasim.


Faszan manipulalta a jelenlegi a rendoroket. Es itt lesz meg 2 honapig, mert ebben egyeztunk meg az ugynokseg elott is hivatalosan a szerzodesben.


En most nem sem szolalhatok egy szot sem, mert en voltam a vadlott. De ez a bicska nem biztos, hogy segit neki.


Ma ahogy visszatertem, egy betores jelzot mutogatott, hogy azonnal megyek a birosagra, ha o ugy akarja, es elolvastam a leirasat. Ez egy betores biztosito mozgas detector, es semmilyen dokimentaciojw nincs arrol, hogy a rendorseg hagyta volna itt. Raadasnak, olyan idopontot mondott az atadashoz, ami a kihallgatasom elott volt, es semmilyen feljegyzes nem volt errol.

A megtevesztes is buncsekelmeny ilyen teren.

66. c85d1d200b (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 13. 15:53

Akkor most megis Labra tudsz allni?


Ez nagyon zavaros.


Es egyebkent is a lakasban vagy,nem kidobva, csak frlsz ettol?

65. c85d1d200b (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 13. 15:48
Miert nem?
64. c85d1d200b (válaszként erre: 34. - Levendula_01)
2022. máj. 13. 15:44

En tegnap igazoktam vissza a szerzodes modositast, miszerint en maradok a lakasban a felmondasi ido utan. Delutan a kedves exem letartoztattatott kohokt vadakkal, es egy napig a rendorsegen voltam miatta. Nem tudtam munkaba allni. Orulne, ha elvesztem a melom, mert o epp utalja a sajatjat, es tegnap kitalalta, hogy ugyis visszakoktozik a hazajaba.


Vannak kocsogok. Foleg hazudosak. De tudnod kell, ki tud segiteni.


Egyik naprol a masikat nem lehet senkit kiszorni az utcara. Ha ilyen tortent, menj a rendorsegre, es ott elmondjak az osszes segitsegi lehetoseget

63. c85d1d200b (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 13. 15:32
Igy egyszeruen nem dobhat ki. Kerj rendori segitseget! Szar lesz ott maradni, de ha nincs mas, ez van, Amit nem talalsz munkat, es uj lakohelyet.
62. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 13. 15:29
Szerintem pasizz be.
61. papája (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 13. 07:00

Sajnáltatod magad, de miért. Van előtted számítógép, tudod használni. Keress lehetőséget, már írtuk, ki segíthet. Írj nekik, kérj így segítséget, ha egyáltalán ez a célod....

Amennyiben csak panaszkodni akarsz, arra is van lehetőség, hívd telefonon a lelki segítő szolgálatot.

Találd ki mit akarsz és vedd kezedbe az életedet - VÉGRE !!!

Eddig a férjedre támaszkodtál mindenben, gondolom ebből lett elege és tett ki az utcára.

Hívd fel a Családsegítőt, vagy a jegyzőt és tegyél végre valamit magadért...

60. Bichi (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 23:59
És eddig mire vártál 10 évig?
2022. máj. 12. 19:51
No jó! Majd eldönti FI, hogy bemegy-e a kórházba, vagy mit tegyen. Sajnálom, én csak a mentőt látom pillanatnyilag legjobb megoldásnak. És ahogy a többiek is írták, családsegítő, szeretet szolgálat, hasonlók.
58. Napsugár8 (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 19:48
De ha a lakásban megcsinálsz mindent, akkor miért írtad az előbb, hogy lábra sem tudsz állni, mert a lábaid...
57. Napsugár8 (válaszként erre: 55. - Libikóka)
2022. máj. 12. 19:46

Kitalálni, csak szándékosan lehet ilyet, de akkor az nem beteg, csak hülye. Már bocsi!

Aki a valós helyzetét látja ilyennek, az a beteg! A kérdés ez esetben az, miért hagyta, miért engedte, hogy idáig süllyedjen. És még most sem a mentőket hívja, hogy vigyék be, mert öngyilkossági gondolatai vannak, de a lábai miatt megmozdulni sem tud, hanem itt társalog velünk, és az idő telik.

56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Globus)
2022. máj. 12. 19:44

Az elején még kimozdultam. Mint egy normális ember. Aztán elkezdtek sokasodni a pánikrohamok, sokszor a bolt közepén ájultam el. Egyre jobban kezdtem félni a rohamoktól, míg végül ki sem mozdultam már. Erre jött még több fizikai és mentális egészségügyi gond.

A lakásban nem volt problémám, folyamatosan gondoskodtam a férjemről minden létező energiámmal.

55. libikóka (válaszként erre: 54. - Napsugár8)
2022. máj. 12. 19:39
Ha netán valaki ilyennel szórakozik az beteg.
54. Napsugár8 (válaszként erre: 52. - Bless the child)
2022. máj. 12. 19:36

Talán, mert így megmozgatja a saját agytekervényeit, hogy minél kerekebb és minél hihetőbb történet legyen. Másrészt jót szórakozik azon, hogy mi, többiek kitesszük szívünket, lelkünket, hogy segítsünk, hogy használható megoldásokat mondjunk. Ő igyekszik mindig olyan választ kitalálni, miért is nem jó.

És mindezt ráadásul anonim, tehát meglehet, hogy egyébként egy teljesen más beállítottságú hoxa-tag, aki régóta itt van közöttünk, és totál más személyiség... Ki tudja?

2022. máj. 12. 19:32

FI. legalább annyit tegyél meg magadért, hogy elmész orvoshoz és leszázalékoltatod magad.

Ellátást nem fogsz kapni, mert ahhoz munkaviszony is kellene, de a minimális 29.000 Ft-ot megkapod. A TB-d ingyen lesz és kaphatsz egyéb támogatást is.


hogy élsz-e a lehetőséggel, az ,ár a te dolgod. De ne csodálkozz, hogy nincs ember,aki melletted, veled akarna élni! Nem vagy hülye, itt szépen le tudsz írni dolgokat, akkor cselekedni is képes vagy.

Vagy megvárod még gyámság alá helyeztet valaki és bedugnak nyálcsorgatós betegek közé? Jó lenne az neked, ilyen életre vágysz? Vagy összekapod magad és megpróbálsz élni, ha nem megy még mindig kiléphetsz az életből. Viszont az élethez kell az akarat is, ha valagi egy vegetáló élőlénnyel akar élni, az inkább növényt vesz, és nem egy magáért semmit tenni nem akaró emberrel, akit, mint egy csecsemőt ki kell, hogy szolgáljon.

Tudom nem fog tetszeni, amit írtam, de ilyen az élet, nem mindig az jut, amit szeretnénk, ha nem vagyunk olyan szerencsések, hogy aranykanállal a szánkban születtünk, akkor bizony, magad uram, ha szolgád nincs!!!! Tenni kell a jobbért, ha tetszik, ha nem.

52. Bless the child (válaszként erre: 50. - Napsugár8)
2022. máj. 12. 19:29
Soha nem értettem, hogy ha ez kitalált történet, mi a cél?
51. globus (válaszként erre: 45. - Napsugár8)
2022. máj. 12. 19:28

Edesanyja beteg, nem a párja.

Ha nem keverem valakivel, megszaporodtak az analóg fórumok...

50. Napsugár8 (válaszként erre: 47. - Bless the child)
2022. máj. 12. 19:26
Nekem is kezd ilyen fajta gyanúm lenni. De azt mondom, inkább legyen kitalált, mint valóságos.
49. globus (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 19:26
Tényleg nem bántani akarlak, csak józan ésszel nem értem, ha idáig volt tb-d, miért nem vettél igénybe ellátást? Most, hogy nem leszel biztosított, sokkal nehezebb.
48. Napsugár8 (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 19:25
Elolvastam én többször is. Az elmúlt 10 év alatt párod kiszolgált, nem tettél otthon semmit, és most, amikor már valóban teljesen leépültél fizikailag, és már őnála is tele lett a hócipő, nem tűri tovább a semmit-tevésedet.
2022. máj. 12. 19:20
Eléggé hihetetlen történet
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Napsugár8)
2022. máj. 12. 19:18
Szerintem olvasd el újra a fórumot.
45. Napsugár8 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 19:08

Ha lábra sem tudsz állni, nem érzed a lábaidat, gyalogolni sem tudsz... akkor lakáson belül hogyan mozogsz? Ki az, aki elvégzi a házi munkát: mosás, főzés, takarítás, mosogatás, egyebek?

Párod is beteg, ahogy írod, de ezek szerint ő dolgozik is, különben nem lenne pénzetek kajára, telóra, TB-re, egyebekre. Munka után ő megy bevásárolni a boltokba, és még otthon főz-mos-takarít????

Erre mit mondjak? Inkább semmit.

44. birebora (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 18:50

Bocsáss meg. Kemény leszek. Beteg vagy, ez nyilvánvaló. Orvos miért nem látott 10 éve? Mit csináltál 10 évig? Háziorvos?

Csodálkozol, hogy a férjednek elege lett? Ha nem akarsz meggyógyulni, nem fogsz. Ha nem szoritod össze a fogad és nem veszel egy nagy levegőt és kezdesz új életet, igy maradsz. Szakorvos kell. Úgy hivják, hogy pszichiáter.

Miből van pénzed, neted, telefonod, enni-, inni valód? Hogy jutottál el idáig?

43. Napsugár8 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 18:46

Ha 10 év óta nem mozogtál, nem csoda, hogy lábra sem tudsz állni. Azért erre szerintem itt közülünk senki sem gondolt.

Sürgősen hívj mentőt, majd ők bevisznek!

42. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 18:45

Nem értelek. Meg akarsz halni, de nem mered elhagyni a lakást. Ha kimész mi fog történni? Maximum, amit szeretnél. De nem fogsz meghalni, az elméd játszik veled, nem kérsz orvosi segítséget, inkább naponta halsz meg cseppet, illetve gondolod, hogy meghalsz.

Ha magadon nem, segítesz, senki nem tud segíteni rajtad.

Menj el a pszichiátriára és kérj SOS beutalót.

A Máltaiak szoktak segíteni TB ügyben, illetve a kormányhivatalban segíthetnek ott is méltányossági TB és ingyenes étkezéssel.

Bemehetsz esetleg női hajléktalan szállóra is. De az idő gondolom, addig maradj kórházban.

Mozdulj már meg, szedd össze magad, a sültgalamb ritkán repül az ember szájába,

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook