Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás előtt gyermek látogatása fórum

Válás előtt gyermek látogatása (beszélgetős fórum)


2011. aug. 28. 13:59
Joga van látni a babát. Én a helyébe bemennék a gyámhivatalba és szólnék, hogy a "kedves" anyuka mit csinál. Szerintem ott tanácsot is kérhet, hogy mi tehet törvényesen.
2011. aug. 27. 18:17

Meg pofozta a bátyám és tökön rúgta,de a tesóm nem szólt semmit mert előre félt hogy a nő majd nem engedi látni a babát és ez lett a vége...

Lusta felkelni éjszaka megetetni a gyereket meg a tesóm fürdeti meg eteti(most már nem)a picit.Szörnyű lusta nő nem főz nem mos nem takarít!

Ez most nem túlzás!

10. szilisári (válaszként erre: 8. - Szuzi87)
2011. aug. 27. 18:10
Akkor vegkepp nem ertem, hogy miert csinalja ezt...
2011. aug. 27. 18:08
Hat hetfon rogton keressen meg egy ugyvedet. Ha nagyon paraszt a no, en megprobalnam majd el is perelni a gyereket, nehogy egy ennyire ostoba kornyezetben nojon fel. Rettenetes, tenyleg.
2011. aug. 27. 18:04
Nem csalta meg a feleségét és már többször is próbálták helyre hozni,de ha nincs szerelem akkor nincs mit tenni!
2011. aug. 27. 17:53
Nem lehet rájuk hatni mert az egész család meg van háborodva!
6. rivaroccsi (válaszként erre: 5. - Szuzi87)
2011. aug. 27. 17:50
Igen valahogy sejtettem,h ez állhat a háttérben:bántani a másikat,mert az egyik is bántott...Jó lenne ha tudnátok hatni a sogórnődre,meg a családjára (ami persze sokszor nem könnyű feladat)!Kitartást!
2011. aug. 27. 17:48
Ja az rettenetes anya.Köszi a választ!Sógornőm az aki nem engedi a láthatást!Ki van akadva a nőce!A tesóm meg csak szomorkodik,de annyiszor megpróbálták már ezt a házasságot helyre hozni,de nem ment!A nő meg csak bántani akarja a bátyám ezzel.Csak nem tudom hogy ilyenkor joga van e hogy ő igen is megnézze a fiát?!
4. mona180 (válaszként erre: 1. - Szuzi87)
2011. aug. 27. 17:45

szia sajnos a nők hajlamosak ilyen esetben elfelejteni azt hogy az apának jogai vannak amint megvan a válás a bíróság által megszabott láthatást kell betartani mindkét félnek

hogy konkrétabb legye3k az apának joga van a gyerekét látni és az anyának kötelessége a gyermek láthatását biztosítani ha máshol ne akkora saját lakásán mivel pici gyerekről van szó

az apa köteles a megszabott gyermektartást adott időre az anyának megfizetni


szóval ez sokszor nem úgy van ahogy a nők azt elképzelik hogy neki jár a gyerektartás de mivel kicsi a gyerek az apja nem láthatja

2011. aug. 27. 17:45

Én nem voltam még ilyen cipőben egyik oldalon sem....sem elvált anya,sem elvált felesé,sem elvált szülök gyermeke....

de jó lenne szerintem ha a személyes vitákat ne a gyerek szívja meg...lehet rosszban 2 ember,de a gyereknek szüksége van az anyjára is meg az apájára is...

esetleg ha még nem volt válás higgadtan le lehetne ülni beszélgetni mi hiányzott,mi volt túl sok vagy túl kevés a kapcsolatban,h az egyik fél lelépett...talán még helyrehozható...

Egy ismerősöm mondta egyszer:az apa akkor tesz a legtöbbet a gyermekéért ha szereti a gyereke édesanyját...s talán (ezt már én mondom)az anyának is meg kéne próbálni megszerettetni újra magát...ill. ahogy Jimmy énekelte: egy jó asszony mindent megbocsájt,de gondolom ez oda-vissza érvényes!!!Sok sikert,h család legyetek!!!

2. szilisári (válaszként erre: 1. - Szuzi87)
2011. aug. 27. 17:44
Persze, hogy bármikor láthatja, ha a nevén van a gyerek és még nem történt semmi, akkor az közös felügyeleti jog. Nem mellesleg ez egy borzasztó rossz politika, tudom, hogy nehéz ilyenkor lenyelni a békát, been there, done that, de attól, hogy az ő kapcsolatuk tönkrement, az anya ugyanúgy az anyja a gyereknek, az apja meg ugyanúgy az apja, úgyhogy amennyiben ismerős a hölgy, akkor sürgősen tessék úgy leteremteni, amennyire csak lehet. Legyen már ennyire fontos egy anyának a gyereke, hogy ne válassza már el az apjától, aki ilyet tesz, az szerintem rettenetes anya.
2011. aug. 27. 17:36

Aki jártas ebben az kérem segítsen!

Adott 1 házaspár akik pár hete szétköltöztek!Válni akarnak,de van egy 4 hónapos kisfiuk az édesapa látogatni akarja,de az anyuka nem engedi!A ház közös és az apuka költözött el!Jogos hogy nem engedi látni az édesapának a babát?Vagy minden joga megvan ahhoz hogy megnézze amikor akarj?!Válópert még nem indították el.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook