Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valami egészen új a konyhámban fórum

Valami egészen új a konyhámban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Valami egészen új a konyhámban

2010. aug. 26. 10:27

Én is vettem egy kerámia kést, mert nagyon sok jót írtak róla.

Nekem nem jött be, alig egy hónapja használom, az élessége jócskán megkopott, és nem ajánlják a hagyományos késélezést.

Azt gondolom magamról, hogy vigyázok a dolgaimra, ennek ellenére már kettő pici csorbulás látható a késen. Szerintem nem éri meg az árát.

8. Franc22 (válaszként erre: 4. - 43287dec91)
2009. ápr. 28. 09:39

én is rendelkezem ezekkel, és nem rég kaptam a páromtól egy séf kést. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Pár napja nem találom a kenyér szelőmet, és el veszettnek érzem magam nélküle:(. Ha nem lesz meg, akkor beszerzek egy újat helyette.

Utána nézek ezeknek a kerámia késeknek.

Van még egy wisthof késem, drága volt, de az éle mint a borotva. A fagyos húst is úgy viszi mint a paradicsomot. Meg vagyok vele elégedve.

2009. márc. 30. 11:04

Sziasztok!

Én hallottam már a kerámia késekről és utána is olvastam a www.keramiakes.hu-n, ajánlom nektek is, olvassátok el. Drága kések, bár biztosan jók, de én sajnálnék ennyi pénzt kiadni egy késért, és ha kapnék egyet, biztosan nem töltenék több időt a konyhában egy kés miatt. Bocs, ha valakinek ezzel a véleményemmel belegázoltam a lelkivilágába.

2009. márc. 20. 14:24
Nagyon tetszett a cikked! Én sem hallottam még erről a késről. Felkeltetted az érdeklődésem :-)
2009. márc. 18. 19:36
érdekes, még nem is hallottam ilyenről!
4. 43287dec91 (válaszként erre: 2. - 64669b9c48)
2009. márc. 17. 14:22
Nekem is Friskasom van és én sem adnám semmiért. 2 van, egy kis hámozó, meg egy nagy kenyérszeletelő. Imádom őket, nagyon jók...
2009. márc. 17. 14:02

Hol lehet kapni ilyen kerámia kést és mibe kerül?

Felvilágosítást előre is kösz.

2009. márc. 17. 11:13

Jó ez a cikk. Én is hallottam sokat a kések dicséretéről, nem hittem el. Sok kést vettem már, készleteket. Aztán igaz nem kerámiát, de Friskast. Van kettő darab. Hát mit ne mondjak, ha nem tudnám mennyi pénzt költöttem a késeimre, kidobnám mindet azonnal, csak ez a kettő maradna meg.

A főzés előkészítése töredéke, mint régen, mikor csak nyiszáltam a húst, zöldséget. Majd éleztem, és reszeltem megint. Ördögi kör.

Ezekkel a késekkel felvágom, elmosom, elrakom. És kész!

Tényleg megéri egy jó késért többet adni, összeségében amit költöttem eddig, lehetne egy jó kis Friskas készletem :)

1. puba
2009. márc. 17. 11:03
Egy különleges ajándék színesítette meg a konyhában töltött időmet. Mindenkinek ajánlom, aki nem ragadt le a gyorséttermeknél és valamit is ad arra, miből és hogyan készíti el szeretteinek az asztalra kerülő vasárnapi ebédet. Fontosnak tartom mivel, és főleg mennyi idő alatt készítem el a finom falatokat.

Ugrás a teljes írásra: Valami egészen új a konyhámban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook