Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valakivel történt már transzfert? fórum

Valakivel történt már transzfert? (beszélgetős fórum)


1 2
32. Guruljka (válaszként erre: 17. - Viva70)
2017. júl. 9. 14:43

Én sem... pedig én még tanultam is nyelvészetet.


A transzfer átvitelt jelent elvileg. A szó végi -t nélkül.

2015. ápr. 8. 11:00
Közben törölte magát a barinő, én kb. a hozzászólások feléig azt hittem, hogy ő a barát és férfi:)
30. 31bc25d879 (válaszként erre: 21. - 0f332c4ec9)
2015. ápr. 8. 10:59
Erre nekem is kikerekedett a szemem:)
29. d41005143d (válaszként erre: 2. - Tavasz007)
2015. ápr. 8. 10:28
en sem tudom mit jelent ez a szo.
2015. márc. 22. 20:15

minden rendben volt kettejuk kozott. Sokan irigyeltek is oket.

En mar vsak vegso ketsegbe esesben irok ide, hogy aki tud iyen esetrol mennyi ido mig lezajlik a betegben? mert hajlandoak vagyunk turelmesnek is lenni

27. viva70
2015. márc. 22. 19:01
Majd kiderül mi, hogy alakul a későbbiek folyamán... Csak egy fellángolás van-e a doki iránt, vagy több is van mögötte... Lesz-e viszonzás a doki részéről vagy sem... Bár, attól még a gyereket nem kellene eltaszítania magától a barátnődnek. Valószínűleg össze van most zavarodva kissé.
26. b00d33e65c (válaszként erre: 25. - Badbc977c0)
2015. márc. 22. 18:54

És a baleset előtt nem volt gond a házasságukkal?

Mert lehet,hogy a dokiban megtalálta akit keresett!

Mondjuk attól még ott a gyereke,akit nem kéne ellökni,de attól,hogy doki még szeretheti.

2015. márc. 22. 18:27
es mellette allunk mindenben, nem varjuk el hogy oruljon meg fozzon mosson takaritson, meglatogatjuk minden nap feltvatva de teljesen eltaszit mindenkit maga korul csak a dokit nem es ez nem normalis dolog..
2015. márc. 22. 18:24
en amiatt aggodom hogy teljesen egyertelmu hogy odavan a dokiert..de a 3 eves kisgyermeknek hianyzik a legjobban, es a latogatasi ido kozben behivta. adokit es elviccelodtek a gyereket meg nem fogta a kezebe meg se kerdezte hogy van
2015. márc. 22. 18:22

a ferje az unokatesom -.-" de ez teljesen mondegy, nem akarom elvenni tole..


igen aggodunk az arca miatt, es megertjuk, de amit irtok hogy nem akarja hogy a gyermek igy lassa meg a parja.. hat ez nem zavarta :/ szerintem a kavezgatas meg az smsezgetes a sebesszel nem az orvos beteg kapcsolatba tartozik.

22. b00d33e65c (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
2015. márc. 22. 18:13
Sok házasságot tettek már tönkre barátnők...
2015. márc. 22. 18:11
Autóbalesetezett,transzfert...mi van itt???!!
20. michelle.r (válaszként erre: 18. - B00d33e65c)
2015. márc. 22. 18:08
Ilyen mélyre csak nem süllyed egy barátnő? ;)
19. michelle.r (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2015. márc. 22. 18:00
Úgy értem, ő van betojva, azért viselkedik így.
18. b00d33e65c (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2015. márc. 22. 17:38

Igazad van!

De mi van akkor ha azért említette meg a pasinak,hogy így hátha nagyobb esélye lesz nála...


Inkább a csajszit értsétek már meg!!

Tükörbe sem szívesen néz,gondolom utálja önmagát is,akkor hogy várjátok el tőle hogy kiugorjon a betegágyából örömében??

17. viva70
2015. márc. 22. 17:17
Ilyen kifejezésről nem is hallottam még... Hiába guglizom, nem leszek okosabb...:XD
16. michelle.r (válaszként erre: 12. - Badbc977c0)
2015. márc. 22. 16:43

A pasinak mondod, hogy a párja érdekes viselkedik a dokival? Hmm, nekik sem kell ellenség, ha te vagy a barátjuk :))))


Az meg sem fordul a fejetekben, hogy be vagy tojva, hogy az arca így marad? Elcsúfítva, tele hegekkel. A sebészben látja a megmentőjét. Az pedig, hogy nem akarja, hogy a párja, a gyereke így lássa, eléggé érthető.

15. 33d15ad6ba (válaszként erre: 14. - Badbc977c0)
2015. márc. 22. 15:47

És szerinted örül neki, hogy a privát dolgait elmondod egy internetes fórumon?


Illetve, szerinted mert x vagy y itt azt írja amit, majd a barátnődnek is azt kellene tennie?


Személy szerint úgy gondolom ilyen dolgokba jobb nem belefolyni, még akkor sem, ha tényleg egy barátnőről van szó.

14. badbc977c0 (válaszként erre: 13. - Tavasz007)
2015. márc. 22. 15:42
hova? ide? En azert irtam ide, mert szeretnek neki segiteni hidd el sok a dolga es a gondja is most neki mikor tehetem vigyazok a kisfiura hogy legyen nemi szabad ideje vagy bemenjen Ancsihoz :/
2015. márc. 22. 15:39
miért nem ő ír?
12. badbc977c0 (válaszként erre: 11. - 5056d3921a)
2015. márc. 22. 15:02
elegge kivan.. akarmit csinal semmi nem jo a bnomnek. pedig kitart melette a kisgyereknek is mindent megad, megis barmit csinal csak rossz a csajszinak..en probaltam szolni neki hogy erdekesen viselkedik a dokival, de azt mondta nekem hogy o mar az elejen kiszurta es nagyon felti a kapcsoltaukat tanacstalan szegeny
11. 5056d3921a (válaszként erre: 10. - Badbc977c0)
2015. márc. 22. 13:43

...értem, és a barátnőd párja hogy reagál minderre. Lehet előbb kettejüknek kellene egymást rendbe tenni.


(a transzfertet meg eleve nem is értettem, ha magyarul is le lehet írni!!??????)

10. badbc977c0 (válaszként erre: 9. - Remoni)
2015. márc. 22. 13:24
úgy értettem hogy a párja és a 3 kis Bence bemennek hozzá, ő meg szinte látni sem akarja őket, elhidegült a kisgyerektől és ha az megölelné ellöki magától érzelmileg van elhidegülve tőle.. mintha nem szeretné
2015. márc. 22. 12:03

Nincs olyan szó, hogy "transzert". Transzfer van, "t" nélkül. Átvitelt, áthelyeztést jelent. Nem hallotam még így használni, de gondolom az indulatátvitelről van szó. Orvos-beteg viszonylatban jelenthet olyan érzelmeket a beteg részéről, amik tévesen szerelemnek értelmez. Nagyon gyakran előfordul, létezik pozitív és negatív indulatátvitel is. A negatív nyilván ennek az ellenkezője, amikor a beteg utálatot, gyűlöletet érez az orvos iránt. Az orvosképzés része az orvosi pszichológia, ennek során az orvos megtanulja helyesen kezelni ezeket a helyzeteket. Nem kell félteni a barátnődet, az orvos biztosan a helyén fogja kezelni ezeket az érzelmeit, amik teljesen természetesek. Ti se piszkáljátok ezzel, amikor meggyógyul, akkor ez is el fog múlni.

Ha jól értem kórházban van. Miért várná el ebben a helyzetben bárki is tőle, hogy a gyerekével és a férjével törődjön? Nem fordítva kellene? Ne okozz neki felesleges lelkiismeretfurdalást. Az ő dolga most a gyógyulás, semmi más.

8. badbc977c0 (válaszként erre: 7. - Globus)
2015. márc. 22. 11:08
lehet, de ha bartnom felepul akkor ujra maga ala esik..mar mist sem torodik a kisgyerekkel es a parjaval. :( probaltam beszelni a bnommel de nem tetszett neki a dolog. A masik forumot olvasgattam, de nincs tobb szo a transzfertrol. a foruminditot pedog meg akartam keresni, de mar nincs fent
2015. márc. 22. 11:02
Csak erre a szitura jellemző, normálisnak mondható reakció. Barátnőd most speciális figyelmességre szorul, és ezt éppen az orvostól kapja meg. Utcán, szórakozóhelyen, élet egyéb területein valószínűleg észre sem vennék egymást.
6. badbc977c0 (válaszként erre: 5. - Globus)
2015. márc. 22. 10:52
nem rólam van szó és nem nőgyógyász, keresgéltem a transzfertről és a google kidobdta a fórumot, ott olvastam amit kiidéztem ide a szövegből. A barátnőm autóbalesetezett, majdnem amputálni kellett a lábát, de szerencsére nem. viszont az arca nagyon heges maradt, amitől ki van borulva (ertheto) Ott a korhazban ahol apoljak van egy orvos aki mindig benez hozza, tartja benne a lelket. Nem nogyogyasz, sebesz. Es amit a masik forumokban olvastam a nogyogyaszrol kicsit ezt vettem eszre a baratnomon is :( aggodok erte..csaladja van es a dokinak is.
2015. márc. 22. 10:47

Nem rólad van szó véletlenül?

Egy korábbi hsz-ben igencsak szuperlatívuszokban beszélsz a nődokiról. Alapesetben e téma nem a fergeteges élmények közé tartozik.

2015. márc. 22. 10:44

"Nagyon gyakori, hogy egy páciens belezúg a dokijába, vagy az ápolónőbe. A nőknél gyakori a nőgyógyászba belezúgás. "


így tudnám leírni a transzfertet. A barátnőmről lenne szó, aki most elég nagy traumát él meg es en ugy vettem eszire kisse transzfertje van a dokija irant :( de vele errol nem lehet beszelni..

2015. márc. 22. 10:43
Mit jelent ez esetben a transzfer????
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook