Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valakinek van gondja a hasan megmarado sok folosleges borrel fogyas utan?Es mit tesztek?(hasplasztikan kivul...) fórum

Valakinek van gondja a hasan megmarado sok folosleges borrel fogyas utan?Es mit tesztek?(hasplasztikan kivul...) (tudásbázis kérdés)


1 2
57. Lauri10 (válaszként erre: 27. - Biobodylife)
2010. ápr. 12. 20:57

Szia!

Nagyon érdekes volt számomra az amit írtál. Esetleg tudnál nekem abban segíteni, hogy bővebben kifejted azt, hogy pontosan ezeket mi(k) segítik elő kötőszövet-bőralja-kollagén) megfelelő működésüket?

Köszönettel Lauri

56. Lauri10 (válaszként erre: 54. - Lilcsó)
2010. ápr. 12. 20:42

Szia lilcsó!

Olvastam , hogy milyen problémákkal küzdesz. Lehet, hogy nálad is az lesz majd ami nálam. Én is ebben a cipőben jártam. Ha továbbra sem sikerül leadnod akkor lehet hogy a hasizmod vált szét a szüléstől. Azért ne ijedj meg! Nem biztos, hogy az én tanácsom a mérvadó.Üdv lauri

55. lilcsó (válaszként erre: 51. - Mel81)
2009. okt. 27. 10:38
Szia! Én voltam LPG gépen de semmi hatás én az ultrahangosat hallottam,hogy jó na meg a masszázst a problémás területre.Én 30 ezret öltem ebbe a hülyeségbe.Másra is eltudtam volna költeni.Remélem segítettem.Lilcsó1
2009. okt. 27. 10:32
Sziasztok!Lassan három hónapja szültem mivel nem volt tejem nem szoptattam sajnos.A hasam most pont akkora mint mikor 3-4 hónapos terhes voltam.Sajnos 26 kg sikerült felszednem pedig előtte 50-54 kg nem voltam több.Eddig 13kg sikerült leadnom de látom,hogy a hasam megfog ereszkedni,de ez még semmi.Szétrepedt a hasam,és a csípőm két oldala.Nem tudom egyáltalán lemegy-e hasam vagy,hogy mikorra áll vissza ha még van rá esély.A súlyom stagnál úgy egy hónapja nem fogyok semmit pedig diétázom és elkezdtem tornázni is.Kérlek benneteket akinek van tapasztalata vagy egy jó módszere írjátok meg.Minden tanácsot szívesen veszek.Köszönöm.Lilcsó1
2009. márc. 11. 20:46
Ma érkezett meg a hullahoppkarikám,elsőre 300-at simán megcsináltam,pedig legutóbb az oviban csináltam:)Remélem lesz eredménye, a felüléseknél jobb...
52. vviki2
2009. febr. 23. 16:35
Vákumosról hallottam, hogy jó. Tapasztalatom nincs.
51. mel81
2009. febr. 23. 16:32

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy van-e vkinek tapasztalata az alakformáló kezelésekről? Nálunk vákuumosat és elektromosat (ezt nem tudom mit takar pontosan) csinálnak. Sokan írják, hogy használ, feszesíti a szülés után megmaradt bőrt.

Elég drága, ezért meggondolom, hogy belevágjak-e.

50. vviki2 (válaszként erre: 49. - 64669b9c48)
2009. febr. 23. 10:31
Nem értem... Én derékkal hajtom és kész... Bár ezzel az 1kg-os mágikussal könnyebb, mint a súlytalan simával.
2009. febr. 22. 16:39
Olvasom a hullahoppozást többször megemlítitek. Régen úgy olvastam, hogy közben pörgött a karika. De amióta igazán szükségem lenne rá, azóta nem megy. A hasam teljesen elnyeli a lendületet (vagy hogyis írjam). Ti hogy csináljátok?
48. vviki2
2009. febr. 20. 19:17

Első 2 gyermekem után nem volt gondom, bár...ha jobban belegondolok a fiam születése után makacsul megmaradt egy kis pocim, de tornáról, diétáról hallani sem akartam, mert nem akartam, hogy a tejci rovására menjen. Szerencsés alkat vagyok, így is lementek a kilók, kicsi poci maradt. Aztán jött a 3. babó. Kislányom 3 hónapos múlt amikor megérlelődött bennem az elhatározás, hogy igeni lefogyasztom a pocakom és visszaszerzem a feszes, izmos lábaimat... (Hozzáteszem, nem híztam sokat a terhesség alatt, de amit felszedtem az hasra, derékra jött. A lábaim közben ellöttyedtek, a cellulitisről nem is beszélve!)

Azóta elkezdtem hullahoppozni egy "magichoop" nevezetű karikával (nagyon szupi) és szépen megy le a hasam. (4hét-4cm) Fittness Slim zsírégető gélt használok pár napja, emellé feszesítő tusfürdőt és testáplót. A karikázás mellett a LegMagic edzést csinálom a LegTrainer-emmel, s már 5 napi használat után szebb a lábam tőle! Biztos sokat jelent a kitartás, nem szabad feladni! Ennek ellenére lehet, hogy megmarad a lógó bőr a hasamon, mert elég lazák a kötőszöveteim....majd meglátjuk. Mindenesetre folytatom a tornát, mert a szépségért (akárki akármit mond) igenis meg kell szenvedni!!!

És a torna nem ment a tejtermelés rovására, a kislányom továbbra is csak szopizik, s elég neki a tejci!


Tibeti jógacuccost megnézem...;-))

2009. febr. 20. 18:36
Ja és az ára sem vészes,800-1000Ft között van,lényeg hohy minden nap minimum egyszer jó alaposan be kell kenni az érintett területet,ha valaki még a befóliázást is vállalja egy héten egyszer és úgy tornázik,tuti a hatás,legalábbis nekem nagyon bevált,pedig nagyon durván nézett ki a hasam!!Egy próbát megér,ha vkinek sikerélménye van írjon!!!
46. djeanett (válaszként erre: 35. - 15ed6b0320)
2009. febr. 20. 18:33
Én a fitness figure nevű krémet használom,testradíros tusfürdő után alaposan bekenem,nekem ez 100%os!!!
2009. febr. 20. 08:18

"Fórum - 5 tibeti jógagyakorlat. Aki csinálja, ide!"


Erről írtam.

Érdemes időt fordítani rá.

2009. febr. 20. 08:12

Nézzetek be a tibeti jóga topikba.

Én két terhesség után vagyok "manöken" alak.


Napi 15 percet érdemes ráfordítani, és csak ennyit kell,

pénzbe sem kerül, fájni sem fog.

:-)

TORNA

43. 5e48d37001 (válaszként erre: 36. - Feher tulipan)
2009. febr. 20. 08:07
Én is gratulálok neked.Nagyon szép vagy,ügyes és kitartó!Remélemez az aprócska "hiba" is megoldódik így-vagy úgy.
2009. febr. 20. 08:05
Szerencsére nem annyira vészes a helyzet,most megint gőzerővel tornázok,mindjárt itt a nyár,és még reménykedek benne,hogy visszahúzódik újra.
41. 5e48d37001 (válaszként erre: 40. - Raczne-gabriella)
2009. febr. 20. 08:03

Akkor Te nagyon szerencsés vagy!Ez adottság kérdése,kinek milyen bőr adatik meg és kinek milyen a szervezete.Nekem is addig lógott a szülés után a bőr,de nekem 20 hónap kellett ahhoz,hogy visszahúzódjon és Én is tornával értem el,sajnos nekem nem 5-10 perces hullahoppal,hanem 40 perces programmal,de Én is hullahoppozok utána.Nagyon kitartó voltam,nem adtam fel,pedig a szoptatás alatt képtelen voltam fogyni,a szervezetem annyira ragszkodott a kilókhoz,hogy hihetetlen.16 hónap szoptatás után,1 hónap alatt visszafogytam,úgy ,hogy nem diétáztam úgyanúgy tornáztam,és nekem ez jelentet most problémát.

Mert a hormonváltozás miatt bekövetkezett fogyás által,újra lógós lett a bőröm.

2009. febr. 19. 21:31
Hali! Én 21Kg-ot híztam terhesség alatt.Szülés után a hasamról a bőr a szeméremdombomig lógott. Semmi különleges kencét nem használtam.Napi 5-10 percett hullahoppozok a legnagyobb karikával és zuhanyzáskor finoman "átcsipkedem a bőrt a hasamon. Most 5és fél hónap után minden olyan mint terehsség előtt.Egy próbát megér és nem is költséges. Ja és nem diétázom.
39. megryan (válaszként erre: 37. - Feher tulipan)
2009. febr. 19. 19:16
Nekem egy csaj írta, aki forgalmazott hasonló hasfeszesítő-csíkeltüntetőt, hogy kalap...-t sem érnek ezek a krémek.
38. Pegasus0629 (válaszként erre: 4. - Feher tulipan)
2009. febr. 19. 18:35
Szia! Te tényleg nagyon jól nézel ki,megnéztem a képeid:) Hatalmas gratuláció neked amiért ilyen csinosra fogytál,és szeretném megkérdezni,hogy minden nap tornáztál?Vagy hogy csináltad?
2009. febr. 19. 11:53

Mi a velemenyetek a Rejene kremrol?Ugy olvastam epp ilyen problemara valo,de kicsit sokkallom az arat.Van valakinek tapasztalata ezzel a kremmel?Megeri megvenni?


[link]

36. feher tulipan (válaszként erre: 35. - 15ed6b0320)
2009. febr. 17. 21:02
Hat igen,a gond valojaban nem a logo bor,hanem az hogy rancos,es ez a legsovanyabb embernek is ilyen rancos,ha ilyen tipusu a bore...
35. 15ed6b0320 (válaszként erre: 33. - Djeanett)
2009. febr. 17. 16:55

Engem is érdekelne egy jó krém!Légyszi írj,ha tudsz olyat,amire érdemes kiadni pénzt.

Én 30 kilót híztam a terhességnél,vissza is ment,csak hát ott maradt a bőr.Állva nem vészes,de ha lehajolok vagy négykézláb állok:DD,akkor zavaró kicsit.

2009. febr. 17. 16:39
Tudsz te ilyen kremet?En meg nem hallottam hogy egy krem teljesen eltuntetne...tul szep hogy igaz lenne..ha tudsz irjal legyszives:)
2009. febr. 17. 14:24

A ráncos

bőrön egy megfelelő krém csodákat tesz:)

32. feher tulipan (válaszként erre: 31. - Djeanett)
2009. febr. 17. 13:53
En is egy eve tornaszom,haj nincs a hasamon,csak a bor olyan mint egy oreg ember bore,rancos.ezen a torna nem segit
2009. febr. 17. 13:47
Nekem mondom,a fóliázás és a torna meghozta gyümölcsét,pedig az ikrekkel 19kg-ot híztam,szóval van min dolgozni.Amúgy szerintem egy minimális "plöttyedtség"belefér:)
30. 9303141eea (válaszként erre: 5. - Katácskák)
2009. febr. 17. 12:12
NEKEM IS ALAPBÓL VAN KIS HÁJACSKA A HASAMON, MÉG CSAK EGY 9 ÉVES LÁNYOM VAN,SZERETNÉNK MÉG BABÁT,NEM TUDOM MI LESZ. NEM HÚZÓDIK VISSZA, HA FOGYSZ IS, TORNÁSZOL,MINDIG KICSI PLÖTTYEDT MARAD. BARÁTNŐM SOVÁNY,TORNÁSZIK, FUT, 3 GYERMEKE VAN, IKREI IS VANNAK. NEKI IS KICSIT MEGMARADT A PLÖTTYEDTSÉG.
2009. febr. 17. 11:10
Szerintem nagyon sokan küzdünk ezzel,csak van akinek kevésbé vészes és magától szépen visszahúzódik a bőr,van akinek keményen kell tornázni,kenegetni hogy egy kicsit javuljon a helyzet.Én most szültem meg ikerlánykáimat,de előtte is szültem már kettőt,akkor szépen visszahúzodott a bőr a hasamon,de rásegítettem fóliatekercseléssel,2-szer egy héten így tornáztam,ami szerintem nem sok idő és tényleg gyönyörű lett.Most egy kicsit rosszabb a helyzet,hatalmas volt a hasam,így már most elkezdtem tornázni,meg bőrradíros tusfürdő és alaposan bekenem.Ez nekem segít.A plasztikát nem merném bevállalni,sajnos ismerek olyan embert akinek később gondjai voltak a műtéttől,de nem akarok elriasztani senkit ettől sem,szerintem egy kis edzéssel és testápolással egészen jó eredmények érhetők el.:)
2009. febr. 17. 10:09

Nekem is lóg a hasam, ami igáz nyáron kényelmetlen főleg. Nem azért mert mi lesz ha meglátják, úgysem járok strandra :) de amikor meleg van ... Szóval az esetünkben jobban kell vigyázni.


Nekem azt mondta egy masszőr, hogy sokat lehet javítani a bőr állagán, ha rendszeresen eljárok hozzá. Ami jó lenne, de amikor egy csomag pelenka megvétele is gondot okoz, akkor, marad a lógó has.


Előzőekben olvastam, hogy ingyenes a műtét. Erről én annyit tudok, hogy csak abban az esetben, ha a tested elnem fogadása annyira kihat az életedre, hogy az már a környezetednek, és neked is árt. Pszihésen betegszel meg. Orvos igazolja, hogy emiatt vagy depressziós, pánik beteg vagy egyéb lelki bajod ettől van, és ezáltal élhetetlenné válik az életed. (Remélem érthetően írtam)

Hogy most is így van-e, azt nem tudom, annyi a változás mindenben, hogy ennek utánna kell nézni.

Ahogy olvastalak titeket, egyikőtök sem esik ebbe a kategóriába, és azt kell mondanom szerencsére. :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook