Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valakinek tapasztalata román férfiakkal? fórum

Valakinek tapasztalata román férfiakkal? (beszélgetős fórum)


2019. aug. 10. 03:35
Túl akaratos és nem éppen szégyenlős, de nekik ez a természetes viszont sokat hazudik, de úgy vissza tudja magát hizelegni mint aki meg tanulta hogy mit mondj amit hallani akar a nő 🤷 oke magyar férfiak is ilyenek, de mikor azt kérdezi mennyi idő alatt és hogy kapná meg az állampolgárságot az el szomorit.. Kedvelem jó vele beszélgetni, de félek is mint aki be akarja magát biztosítani egy hét után gyerek, egyből össze költözés, rossz lenne nélküle de vele is úgy érzem.
16. Lydian
2019. júl. 15. 22:27

Általánosságok


A románok jó oldalai: nyíltabbak barátkozóbbak, mint a magyarok; inkább gondolkodnak közösségben, mint a magyarok;

nem individualisták (mint a nyugat európaiak általában, így észre sem veszik, hogy megsérthetik az ember interperszonális terét, ami náluk nem annyira merev fogalom);ha baráttá válnak szívüket adják de azt nagyon!;latinos érzelmes, néha túlfűtötten érzelmesek, a legtöbbje mélyen vallásos.


A románok rossz oldalai: kevesebbet dolgoznak mint a magyarok; többet hazudnak lopnak és késnek = megbízhatatlanabbak mint a magyarok; nagyon szélsőséges esetben esetleg árulókká is válhatnak;


De hangsúlyozom, mindezek CSAK ÁLTALÁNOSSÁGOK (!!!)

Mert minden csak EGYEDFÜGGŐ.

15. 763d08c499 (válaszként erre: 14. - Epresturmix)
2019. júl. 13. 14:44
Köszi a tanácsot.:)
14. Epresturmix (válaszként erre: 11. - 763d08c499)
2019. júl. 13. 14:00
Igénytelen, öntörvényű társaság. Ne állj le velük, ha jót akarsz!!!
13. l.luiselotte (válaszként erre: 12. - L.luiselotte)
2019. júl. 12. 08:41

az egyik, aki halálos közűti balesetet okozott, bárki bármit kérdezett tőle, mindenre azt válaszolta hogy " dóze se sincs " Engem cseztettek, hogy hassak rá, hogy mondjon mást is.

Különben eljött hozzánk is, a családom " imádta ".

2019. júl. 12. 08:31

ügyvéd koromban volt néhányhoz szerencsém. Többségében erőszakos durvalelkű ffiak voltak, a magyarok ill a nyugati férfiak sokkal simulékonyabbak. ( persze mi büntetőügyben kerültünk kapcsolatba )

nekem külsőleg sem jöttek be, az erőteljes testalkatú fekete fiúk nem az esetem

11. 763d08c499 (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2019. júl. 12. 08:23
Annyira gáz? Baj van velük?
2019. júl. 11. 17:49
Nem volt, nem is lesz!!!!
9. 04424e865e (válaszként erre: 1. - Katisegely)
2019. júl. 1. 22:43
Nem tudom, hogy alapjában milyenek a román srácok, de ez, ha meglátja a helyesírásodat, tuti, hogy nagyon gyors lesz és úgy otthagy, mint Szent Pál az oláhokat.
2019. júl. 1. 22:18
Jót vagy semmit. Inkább nem írok semmit.
2019. júl. 1. 19:41
Rengeteg elágazás lehet akár román, akár ottani magyar. Mennyi ideje ismered? Tetszik? Mennyire közeledik hozzád, mennyire engeded, stb. Lehet tisztességes és lehet hogy később derül ki, mit is akar tőled. Addig zsákbamacska.
6. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - Katisegely)
2019. júl. 1. 19:17
Megismerted??? Dehogy! Nem kérdeznél, ha megismerted volna :D
2019. júl. 1. 19:11

Szerintem majdnem mindegy milyen nemzetisegu, lehet ilyen is olyan is... nem lehet alltalanositani.

Azert este megkerdezem a parom amikor engem megismert O is ezen agyalt milyenek a roman lanyok?....

Hidd el mindenhol vannak jok es rosszak is, ismerd meg aztan dontsd el te milyen, mi nyilvan nem mondhatjuk meg neked...

4. 763d08c499 (válaszként erre: 1. - Katisegely)
2019. júl. 1. 11:55
Ismerek több román férfit és nőt is. Nem jobbak, de nem is rosszabbak mint más. :)
2019. júl. 1. 11:40
Rossz fogalmaztál... Találkoztál vele,esetleg szeretnéd megismerni.
2. papája (válaszként erre: 1. - Katisegely)
2019. júl. 1. 11:32

Ezek szerint még nem mondhatod, hogy megismerted, mert nem tudod, hogy milyen.

Majd, ha tényleg megismered, akkor tudni fogod, hogy milyen.

Lehet ő is bármilyen, mint mindannyiunk. Általánosítani fölösleges, mert az csak annyit ér, hogy neki is van keze-lába, tud beszélni stb...

Amennyiben vonzó, úgy adj időt az ismerkedésre, beszélgess vele sokat és majd meglátod van-e jövőtök.

2019. júl. 1. 11:00
Meg ismertem egy Román fiút, de nem igazán tudom milyenek..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook