Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki volt hasonló szituban? fórum

Valaki volt hasonló szituban? (beszélgetős fórum)


1 2 3
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Birebora)
2021. dec. 3. 14:02
Szerencsére sem lakcim sem semmi olyan indót nem adok ki magamrol. Tapasztalat. Elég messze van. Én vidéken. Ő Pesti.
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Orsi1971)
2021. dec. 3. 13:59
Bocsánat. Nem társkereső oldal volt. A gyakori kérdések.hu.-n Szintén fórumoldal.
57. 37e1ff8723 (válaszként erre: 44. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 3. 13:57
Szerintem is imponáló. Nem dumcsizunk hónapokig olyannal, akinek nem élvezzük a társaságát.
56. 37e1ff8723 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 13:54
Erről van szó. Te ismered, mi nem. Úgy rázd le, ahogy jónak látod. És ezentúl mellőzd a bájcsevegést, ha nem akarsz tőlük semmit.
55. 37e1ff8723 (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 13:49
Ühüm, írogattunk idősebb férfiakkal. Barátságról szó sem volt. 😄 Legalábbis hosszú távon. Én nem áltatom magam azzal, hogy barátkoznak velem.
54. birebora (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 13:41

Figyu!


Lehetsz indulatos, meg, hogy mi vagyunk a hülyék, de hidd el egy ilyen emberrel határozottan és őszintén kell beszélni. Ő többet akar mint te, magányos, beléd szeretett. Veled és a kislányoddal új családra talált, és ettől te most megfosztod, pedig de jó veletek - gondolja ő. Ilyen van, meg volt és lesz is. Vagy lezárod kőkeményen vagy még húzod kicsit reményt adva neki és kinlódtok mindketten. Jön a karácsony, az ünnepek, az új év, a szeretet stb. Nem akarod megbántani? Pedig megfogod mert nem azt akarod amit ő, nem úgy szereted, ahogy ő. Az egyik fél mindig szarul jár egy ilyen érzelmi viszonyban. Főleg ez a fószer szerintem ideggyenge is ha sir minden szaron. Kell ez neked?

Én azt tenném, amit irtam is, azt mondanám, hogy megismerkedtem egy férfival.

Hol lakik? Mármint távolságra remélem messze vagytok egymástól és nem tudja a cimed. Mert ha igen, akár még bachatod is. Utánam járkált pasi évekig, tök ijesztő volt. Hidd el, valamilyen szintem beteg.

2021. dec. 3. 13:39

Erőszakos, és ragad mint a pióca. Elsírja magát, ha megmondod neki = érzelmi zsarolás.

Most csak apróságokat vesz, később majd még abba is beleszól, hogy mit vegyél fel, hogyan öltözz, csak oda mehetsz, ahova engedi, számonkéri rajtad az időt, hol voltál, merre, kivel, jönnek a féltékenységi jelenetek... és ha kiosztod, akkor ismét csak elsírja magát... birtokolni akar!

Kész, zárd le, minden lehetőséget, ajtót, ablakot csukj be előtte. Ha most gyenge vagy végképp szakítani vele, körbefon, gúzsbaköt, később sokkal nehezebb lesz.

52. Orsi1971 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 13:31
Akkor miért regisztráltál társkeresőre? Senkinek sem jó egyedül. Úgy érzem, te magad sem tudod mit szeretnél. Először tegyél rendet magadban. Fiatal vagy, ne akard egyedül leélni az életedet!
51. birebora (válaszként erre: 49. - Amaunet)
2021. dec. 3. 13:31
Egyetértek.
50. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 13:27

Teljesen mindegy milyen korú valaki, emberből van.

A fiatal is tudja venni a lapot az idősebb is.

Fordítva is így működik, a fiatal is lehet erőszakos és az idős is ki akarhat sajátínai, mert gondolja, majd kilóra megvesz, megvehet. Ezek az emberek nagyon is jól tudnak manipulálni, aki sírva is fakad, az meg pszichésem tuti defektes. Főleg, ahogy leírod, lecarja mit szeretnél.

49. Amaunet (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 13:24

Az infóktól is jó lesz "elzárni". Érdeklődésre csak igen, nem, Köszönöm, jól! a válasz.

Tudom, hogy barátnak gondolod, de ha ő ezen a baráti határon túllép, akkor fel kell húzni a kerítést.


Emailben beszámolnék neki arról, hogy most itt voltam, ott voltam a barátaimmal, csakhogy észre vegye magát.

Le kell koptatni!

48. Scherlock (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 13:20

Lezárod, és pont.


Ezt kábé magadtól is tudtad...

47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 3. 13:19
Nem ugyanilyen. Hasonlo. Pl hogy ilyen kor-arány..
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 3. 13:18
Én neki is leírtam. Amit itt nektek. Csak egyből támad. Ő ilyen. Az összes válasz hsz-omban el lehet olvasni ....
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Amaunet)
2021. dec. 3. 13:17
Igen. Félrekell tenni kicsit nekem is ezt a túl érzékenységet. Mert én azt is szem előtt tartottam eddig..neki milyen lesz. És ha valami baja lesz? Stb stb..
44. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 13:16

Ua. helyzetben nem lehetett senki, mindenkinél egyedi esetek vannak, erre konkrét megoldást a mennyei tudna adni neked.

De, szinte minden nőnek voltak szerintem az életében olyan férfiak, akik barátként léptek az életükbe. 98%-ban azért barátkoznak az emberek, mert szimpatikusak egymásnak, ha azok, akkor érzelmek is kialakulnak. Ahogy nálad is kialakultak a pasi iránt, ha bevallod, ha tagadod, hiszen a 2 szép szeméért nem szenvednél, agozinálnál, hogy most mi is legyen???

Leépítenéd, ahogy teszik ezt többen, akiknek nem tetszik a másik viselkedése.

Azt mondod, nem akarod megbántani, miközben itt a háta mögött panaszkodsz, hogy nem ilyen lovat akartál.

Valahol imponáló ez mégiscsak a számodra.

2021. dec. 3. 13:15
Az nem bunkóság, hogy ha valaki átlépi az általad lefektetett szabályokat, akkor megkéred hogy vegyen vissza, vagy akár megszakítod vele a kapcsolatot. Az hogy eltűrsz tőle olyasmit, ami neked kellemetlen, azért hogy ő ne érezze magát rosszul, nem kedvesség, hanem butaság. Állj ki magadért.
42. Amaunet (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 13:15

53 éves magányos ember, akinek veled eljött a lehetőség arra, hogy ne maradjon idős korára egyedül. Ráadásul egy jóval fiatalabb, önálló nő személyében és gyermek is van már.


Én simán lecserélném a telefonszámomat. Emailt írogathat, de azokkal hetente egyszer foglalkoznék.

Egy barátnak nem kell a nap minden órájában rendelkezésre állni.


Szabadulj meg ettől a "baráttól", mert hosszútávon ez nem fog változni!

2021. dec. 3. 13:13
Jogos az, hogy le kell rázni. Ő nem fog rád soha barátként tekinteni, mert szerelmes. Megmondod neki, hogy vége, mert túl sokat akarsz.
2021. dec. 3. 13:13
Tudom hogy mit akarok. Én már megpróbáltam szép csendbe eltünni. Nem ment. Előtte szólni hogy nem leszek. Én csak bunkó nem akarok lenni vele. Miért legyek bántó? Oké..lehet okozok rosszat ezzel. De ne bántsam hogy csá. Nem egy gyilkosról van szó aki üt ver. Ez egy érzelmi nézeteltérés.
39. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 13:13
Ez nem normális viselkedés egy kvázi idegentől. Én biztos, hogy nem engedném be jobban az életembe. Sőt, menekülnék.
38. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 13:10
Sir? Nagyon érzékeny. Mond, hogy találtál mást és te nem érzed azt amit ő. Mindig a legtisztább út az őszinteség.
2021. dec. 3. 13:10

De ha volt is valaki, azzal nem leszel előrébb. Mindenki volt olyan helyzetben szerintem, hogy valaki úgy viselkedett ahogy neki nem tetszett, írjuk is a legtöbben, hogy erre az a megoldás, hogy megmondod neki hogy nem tetszik, ha nem érdekli akkor meg lapát.


Nekem az jön le, hogy te sem igazán tudod, mit akarsz.

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - 37e1ff8723)
2021. dec. 3. 13:08
Az a baj hogy nem tanácsot ad 10/7ember. Csak köpködi a marhaságot. Volt valaki hasonló helyzetben? Ez egy tapasztalati...kérdés.Sok ember elakad egy összetett mondat értelmezését követöen.
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - 37e1ff8723)
2021. dec. 3. 13:06
Hidd el. Ismerem. Egy mondtából leszüröm hogy bal lábbal kelt e fel vagy jókedve van. Ha küld egy képet levágom róla a nézéséből felbaszta e valaki vagy nem. Ennyire ismerem. Az első találkozás majd fél éve volt. Ezt írtam le maga a fórumnyitáskor. Úgy írtam hogy értsétek..mi ...mikor..hogyan alakult.
34. 37e1ff8723 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 13:04
És abból, hogy nem mászott rád, azt szűrted le, hogy csak barátkozik? 😄 Ha ilyen jól ismered, nem értem, miért tőlünk kérsz tanácsot, hogyan rázd le. Mi nem ismerjük. (Hihetetlen, hogy ennyi idősen meg sem fordult a fejedben, hogy egy ötvenes férfi nem csak barátkozik veled.)
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Syria)
2021. dec. 3. 13:03
Sajnos alapjában is kérdés. Hogy mit várhatnék igen. És a szakmám a szerelés. Sajnos a mühely. Egyedülállóként hatalmas kiadás lenne. Nem tehettem még meg,azt se hogy elálljak akár más mellé mühelybe. A kislányom ugye ovis. Hol jár oviba hol nem. Nem tolerálják. És gyesen vagyok vele. Tartós beteg tejallergiával.
32. syria (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 13:00

Én nem sajnálnám megszakítani vele minden kapcsolatot, ugyanis ez egy erőszakos alak, aki nem ért a szóból. (Még szép, hogy az első félórás találkozó alkalmával nem esett neked!!!) Gondolj bele! Ha ennyi mindent tesz akaratod ellenére így, egy laza kapcsolatban, mit fog csinálni, ha közelebb engeded magadhoz?

Az autószerelő műhelybe soha nem téved be egy korban hozzád illő, szimpatikus, független férfi?

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Orsi1971)
2021. dec. 3. 12:58
Igen. Ebbe lehet valami. Engem 2 gyerekkel hagytak magamra. Az első a fiam volt. Meghalt. Súlyos agyvérzések..és 5évig élt. A kislányom 4 éves. Én sokat kaptam pofont. Elég. Nem akarok esélyt se adni új kapcsolatnak. Ez igy jó nekem. Ketten a lánnyal. Ezt is kijelentettem az elején.
30. Orsi1971 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 12:56

Az erőszakosságnak több formája van. Ez a férfi nem fizikálisan erőszakos.

10 perces találkozás után, neten beszélgetve biztosan nem nyíltam volna meg ennyire. Látatlanban mindenki azt mond magáról, amit akar. A férfi is. A jellem viszont megismerhető.

Úgy gondolom,hogy ő végig többet akart, csak kivárt. Nem barátságként tekintett a kapcsolatotokra, csak nem ezt mondta.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook