Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki vásárolt már a 10forintert oldalról? fórum

Valaki vásárolt már a 10forintert oldalról? (tudásbázis kérdés)

1 2
40. madzso (válaszként erre: 39. - Kristo_f)
2013. jún. 7. 00:06
Lehet reklámnak-ráadásul ingyen reklám- hat a dolog amit írtam,de ez a való igazság!
39. kristo_f (válaszként erre: 38. - Madzso)
2013. jún. 4. 18:26

Kedves hallgatóink, a reklám blokkunkat hallották

Folytatjuk műsorunkat

38. madzso
2013. jún. 4. 13:12
Igen,vásároltam-azaz nyertem! Igaz azóta eltelt 2év,de igenis lehet ott nyerni.Én egy kb. 1 évig voltam ott aktív ezalatt sikerült kávéfőzőt,kávékat,mixert,kenyérsütőgépet,edénykészleteket,fényképezőgépeket,gyerekjárókát,telefont nyerni,hogy csak a nagyobbakat említsem.Mindez akkor összesen kb.70 ezrembe került,de bőven megérte és sajnálom hogy most nem tehetem meg hogy újrakezdjem pár ezres befektetéssel.Igen,lehet pár biddel is nyerni ha van nagy mázlija az embernek,de szerintem egy tizest azért illik beinvesztálni és eleinte kicsit figyelgetni a résztvevőket mielőtt elkezd az ember licitálni.Az meg hogy az üzemeltető mennyit nyer egy aukción-nyilván senki sem csinál semmit,ha nincs belőle haszon.Egy biztos,minden termék új,és garanciával rendelkező termék volt!Ha sikerül én újra megprőbálom.
2013. máj. 8. 13:54

Az ajádnék bidjeim én is elköltöttem már...

de 1 Ft licit emelkedésért elvesz 3 bid-et. (és van, ahol 3 Ft a licit emelkedés 10, vagy 15 másodpercenként) De egy bid sem 1 Ft, hanem több, a 600 bid-es 50%-os kedvezménnyel vásárolható bid csomag 4500 Ft-ba kerül, de alapból 1 bid 14-15 Ft, esetleg lecsökkenthető 10 Ft-ra egy bid értéke brutál nagy csomag vásárlása esetén...

Igaz bid-ekre is lehet licitálni, de van, hogy 5 automata is versenyben van ilyenkor...

Ki lehet számolni, hogy mennyire éri meg licitálni.

Vannak rejtélyesen alacsony Ft összegű nyerések is, de én azokat inkább a beetetés névvel illetném. Pl. 23 Ft-os pendrive, vagy még kevesebb, érdekes módon utána több száz forintba kerül egy-egy, ami pedig átszámolva annyi, mint a boltban megvéve...

Konkrét példa pendrive 201 Ft, ami 603 bid *14 Ft= 8442 Ft. De több licitáló is volt, ami (mentségükre szolgáljon látszik is a licit történetben) alapján mindig kiszámolható, hogy mennyit nyert a licit oldal az adott terméken. (és még pofátlanul ki is írta, hogy a nyertes 195 bid-et áldozott a termékre...)


Következtetés: Az alacsony forint értékek ez alapján kijelenthető, hogy csak beetetés, mert nem annyi Ft-ba kerül sosem a cucc. Az pedig hab a tortán, hogy "elvileg" bid csomagokra is lehet licitálni, de ahhoz is bid-et kell venni, vagy váltani...)

36. sünsün (válaszként erre: 35. - Búvárpók)
2013. febr. 11. 20:23

Nekem nem ez jött le. Nézd meg a lezárt liciteket, messziről bűzlik az átbaszás. Te komolyan hiszed, hogy pl. egy digitális fényképezőt 600 Ft-ért vagy egy 4000-es PayPal-t 6 Ft-ért elvitt valaki? Ennyire naiv nem lehetsz. Egyebként pedig látott vagy beszélt már valaki olyannal, aki ezen a liciten nyert valamit?

"Ilyen formán az üzemeltetőnek a megnyert árucikk értéke többszörösen visszajön, mert a licitbe tett összes licitáló bidje, vagyis pénze bent marad, nem kapja vissza akkor sem ha nem ő nyert."

Aztán mehhyi jött vissza pl. az állítólag hat forintért elvitt 4000-es PayPal-ból? Az én olvasatomban a következő történik: digitális fényképező meghirdetve. egy-két bátortalan licitáló pár száz forintot belefeccöl, robotprogram übereli, kiszáll mindenki, kiírják, hogy elkelt 600 Ft-ért. Jobb a sűrű fillér, mint a ritka forint.

2013. jan. 27. 12:09
Szerintem vannak ugyan valódi nyertesek, de a többi licitáló bukja a bidjeit, mert aki legtovább bírja biddel, vagyis pénzzel táplálni a licitet, az fog nyerni. A többinek bukta. Ilyen formán az üzemeltetőnek a megnyert árucikk értéke többszörösen visszajön, mert a licitbe tett összes licitáló bidje, vagyis pénze bent marad, nem kapja vissza akkor sem ha nem ő nyert. Nagy üzlet ez. Az üzemeltetőnek.
34. kristo_f (válaszként erre: 33. - Kisfüles)
2013. jan. 17. 16:27

Ha ennyi nem elég, olvasgass a neten róla

Ha az sem elég nyomjad bele a pénzed

Elöbb fog egy nigériai megvenni akármit tőled mint ott nyerni

2013. jan. 17. 14:35
Véleményeket szeretnék a 10 forintért.hu online piactérről.
32. kristo_f (válaszként erre: 31. - Sünsün)
2012. dec. 29. 12:11

Én beleugrok, csapj a tenyerembe

Persze a fejlesztői/befektetői oldalon, nem a licitálón

:))

2012. dec. 28. 22:48

Kedves olvtársak, leírom egy pénzkereseti ötletemet. Vigyázat, másolni tilos, levédetem.

Először is csinálnék egy weblapot, azt mindenféle kurrens műszaki cuccal televágnám, mint SS katona az ukrán parasztlányt, aztán meghirdetném, hogy lehet rájuk licitálni. A cuccokat be sem kell szerezni, nyerni úgysem fog senki, de a sok lúzernek legalább csorog a nyála. De a licitálás nem ám amolyan hagyományos módon működne, hanem haladva a korral. Kitalálnék egy virtuális pénzegységet, legyen mondjuk picula, vagy fabatka, vagy…..á, legyen bid. Ez mellesleg azért jó, mert ezt meg kellene venni, így a sok lúzer előre fizetne. Aztán beletennék egy duplacsavart a licitálási szabályba, mégpedig azt, hogy a tétet akkor is elvesztem, ha nem én nyerem a licitálást. Az alapmű ezzel kész, még csak egy kis utolsó simítás szükségeltetne. Beregelnék egy rakás virtuális felhasználót, akik generálnának egy kis virtuális forgalmat . Én csak várnék az első néhány palimadárra. ( Akik, mivel nagy az Isten állatkertje, előbb-utóbb ellepnék az oldalt, ezt már tudjuk a Provident és a devizakölcsönök óta. ) És akkor indulhatna a licitálás. A valódi kuncsaft bármennyit licitálna, én egy virtuális felhasználó neve alatt futó robotprogrammal überelném, ami kész nyereség, hiszen a szabály miatt a valódi kuncsaft a licit összegét úgyis elveszti. Néha, saját szórakozásomra hagynám nyerni akkor, ha a licitje a termék valódi értékét mondjuk 20%-al meghaladná. Ilyenkor elmennék egy műszaki boltba, megvenném, és elpostáznám neki, csak azért, hogy legyen egy jó napja, és terjessze, hogy milyen jó boltot csinált velem.

Na, ennyi az ötletem, de ezt úgysem tudnám megcsinálni, mert akkora barmot úgysem találnék, aki ebbe beleugrana.

30. dr. Keresztes Attila (válaszként erre: 29. - John smith)
2012. júl. 12. 09:56
A 10forintert.hu oldalon soha, senki nem nyer. Átverés az egész. Ami pénzt befizetsz, azt garantáltan el is bukod.
2011. okt. 20. 10:53

Utolsó rész:

Az etikus magatartás vonatkozna az üzemeltetőre is, szerintem.

4. Még egy megjegyzés a bid vásárlásokkal kapcsolatban: Mi az oka annak, hogy az angoloknak átszámolva 6Ft-ba kerül egy bid és még az ajándék kártyák(paypal) is átszámolva jóval többet mutat. Holott például egy angol alapból 10-szer többet keres egy lengyelnél, vagy egy magyarnál. Ennek a számolásnak köszönhetően, ha ugyanazt a terméket megnyeri egy angol ugyanannyi bid befektetéssel, mint mondjuk egy magyar, akkor jóval több bidet kap érte, ha átváltja(közel dupla annyit),de már eleve olcsóbban is nyeri meg. Ez így okés maguk szerint? Hol van akkor itt egyenlő esély a különböző országok között? Miért kap az egyik ország lakója csak 10 ajándék bidet, míg a jobban kereső ország lakója 15-öt?

Egyre több a negatív kritika az oldalról,egyre többen írják le nyíltan a licitek szabályozását,egyre többen tudják,hogy valami nincs rendben,egyre feltűnőbb a felhasználók lehúzása!

Kedves Üzemeltetők: Az új paypal-os aukciótípusokhoz viszont gratulálok. Valamint a nyeremény pénzre váltásához is, igaz azt még mindig nem értem, hogy számolják ki, mennyit adnak érte, és blogban sincs róla semmi. Ezek sikeres újítások voltak, meglátásom szerint.

Remélem levelemben írtakat hasznosítani tudják, megfontolják, igyekeztem felhasználói szemszögből megmutatni a helyzetet az oldalon. A levelet mind az ügyfélszolgálatoknak, mind nyilvános fórumokra eljuttatom.

Üdvözlettel: Egy régi felhasználó

2011. okt. 20. 10:51

Levél Folytatás:

2. Az elrontott rendszer. Aug.15-20-a környékén kapott új forráskódot az oldal. Mióta ez az oldalváltozat van, azóta rossz: 20110822.124510 v.11136 Az most már mindenkinek leesett,hogy direkt lett akkor elrontva a chat,hogy nem frissül magától,hadd próbálkozzon a sok új a vén rókák ellen,ne lássa mit írnak,aztán verheti a fejét a falba,mikor meglátja,közbe mennyien üzentek. Kijelentkezve a felhasználói fiókból, frissül a chat, de ha belép az ember, akkor nem.

Nem hiszem,hogy a cégnek ne lenne egy normális programozója,aki ezt a hibát 10 perc alatt ne tudná kijavítani,akkor már nem üzemelne az oldal se. Az viszont már felháborító,hogy az emberekről még azzal is lehúzzák a bideket,hogy hiába nyomnak a licitálj gombra,nem reagál rá. Ezzel bukva egy-egy automata stoppos licitbe betett bideket,ami azért mégiscsak 21 bid/nyomás. Azt pedig onnan tudom, hogy ez nem net hiba, hogy írtak nekem egy esetről, ahol ketten nyomtak egyszerre, külön gépről,külön netről , és egyikük nyomását se vette.

Mikor szándékoznak a rendszert helyre rakni??? Vagy mindenki hagyja inkább az automata stop licitet?? Ez még egy esetben se valósult meg:

Rendszerhiba vagy technikai hiba előfordulás esetén, amiről szó volt az előző pontban, ha annak megjavítása rövid idő alatt lehetséges, a Szolgáltató megszakítja az Aukciót, kijavítja az adott hibát és újraindítja az Aukciót ugyanott, ahol az a hiba előfordulása előtt tartott, miután haladéktalanul értesíti az Aukció összes résztvevőjét a jelen helyzetről és az Akció újraindítás időpontjáról.

Ráadásul mobilról is használhatatlan az oldal az új forráskód óta,szakadozik,szétesik,lefagy. Mobileszköznél belépve a felhasználói fiókban gyakorlatilag megáll a rendszer, megállnak a számlálók is, és nem látni semmilyen futó aukciónál a licitálókat. Kijelentkezve a fiókból meg igen. Liciteknél rendes számítógépről gyakran fagy le az oldal az automata működésbe lépésénél,akár egy percre is,aztán lemegy 4-5 licit mire megint mozgásba lendül. A számláló ugrásáról nem is beszélve,lemegy 0-ra,majd visszaugrik 2 másodperc-re és újra visszaszámol.

3. Fiók letiltások. Mikor még az oldal meg az ügyfélszolgálat normálisan működött, akkor egy-egy fiók ellenőrzés úgy zajlott,hogy kapott az ember egy mail-t,hogy van egy hete,hogy beküldje a papírjait ellenőrzés céljából,ha nem küldte ideiglenesen letiltották a fiók használatát. Ez teljesen korrekt volt. Most ez úgy néz ki,hogy letiltják,mondvacsinált indokkal,de leginkább,ha mert nyerni egy terméket,és utána két hétig ülnek a papírokon,nem csinálva semmit,de leginkább sablonos automata választ visszaküldve,amire megint a felhasználó írhat,hogy miről beszélnek. Persze két hétig, vagy három nem tud licitálni,kiesik a napi forgalomból, nem halad a bid gyűjtéssel. Lecsúszik az egyébként is ritka lehetősségekről is,hogy terméket nyerjen,stb.. Igazából ez nagyon átlátszóan semmi más, csak direkt hátráltatás.

Nem mondom,biztos találnak olyat,akinél nincs minden rendben,de az eljárás módja,ha már annyit emlegetik az etikát az üzletszabályzatban,talán mégse ez lenne. Ráadásul egyre többet hallani és mindig vén rókáktól,sose kezdőtől. Régen (alig két hónapja is) még az ügyfélszolgálat max egy napon belül válaszolt, személyre szóló választ kapott az ember,ma meg úgy bánnak mindenkivel,mintha ellenség lenne. Márpedig azt ne felejtsük el,itt a pénzt a felhasználók hozzák!!!! Letiltják az embert,mert bonuszra nyomott rokona aukcióján,akivel igazából semmi nem is köti össze??? Akkor be kell szüntetni a bonuszt, ki tudja azt figyelni a tengernyi nyomás között volt e rokon, sógor, koma ,jó barát!?

Ezzel mi a célja az üzemeltetőnek?? A régieket akarják kitúrni? Mert a nyári szabadságolásnak már vége van, ez már nem kifogás! Mikor lesz a régi az ÜGYFÉLSZOLGÁLAT? ( halkan megjegyzem,facebook-ról van idejük leszedni a kritikás bejegyzéseket,szabadságolások alatt is,csak válaszolni nincs)

2011. okt. 20. 10:49

Nyílt levél a Welmory üzemeltetőihez!!!


Kedves Üzemeltetők!

Miután az elmúlt 1-2 hónapban csak panaszt hallani, olvasni, és nagyon sokan panaszos kérdésekkel keresnek meg, feltenném azokat a kérdéseket, ami mindenkit érdekel, de választ soha nem kapnak rá.

1.Kezdjük talán a bid csomagok helyzetével. Az elmúlt időben és nagy bővítgetésben annyian lettünk, hogy a 9 országra 6 Bid-csomag nagyon kevés. Én nagyon jól tudom, hogy most ez nagy kaszálás az üzemeltetőnek,de kérdem én,ha már bidet se lehet nyerni,ki fog ezen az oldalon tartósan megmaradni? Persze jön itt a sok új most még,de láttam olyat, aki 1700 bid elköltése után nyert 500-at,volt, aki 3000 bid elköltése után.

Egyiket se látom az óta se. Mindegyiknek leesett , hogy ez így veszteséges. A régieknek szintén teli a hócipőjük az egésszel, bár fizetik naponta a bid-csomagot,amin lehet épp nyert 4 bidet,de az is lehet bukott, előrébb mégse jutnak,sőt sokan fogynak!!! Márpedig ezen az oldalon a Bid, a minden,ha bid nincs, nem licitálnak termékre,míg naponta a bid-csomag megvédéséért küzdenek,nem tudnak a termékekre koncentrálni stb….

Ráadásul ez a sok vesztes,csak a negatív reklámot szüli,tartós bevétele egyikből se lesz az oldalnak.

Mikor szándékoznak az üzemeltetők a helyzeten változtatni, vagy normalizálni, vagy akarnak e egyáltalán?????

2011. júl. 26. 14:14
Főleg ideje,mert akár órákig ott kell ülni,és licitálgatni.
25. Fáradt* (válaszként erre: 24. - Salabakter)
2011. júl. 26. 13:45

Elolvasgattam a szabályokat..pont ezért kérdezem!

Látom a licitálásra tett ajánlat veszik.Jó móka lehet annak akinek van pénze és ideje.

2011. júl. 26. 13:41
Majd megtudod!Regisztrálj:)
2011. júl. 26. 13:37

Nyertél már licitet a 10forint.hu aukción?

Szeretném tudni mi ebben a poén.!

2010. júl. 9. 07:47
Nem vásárolok a Neten semmit, bizalmatlan vagyok.
2010. júl. 9. 07:20
naigen
2010. júl. 9. 07:20
viszont aki eddig esetleg hezitált - mert hihetetlen jónak gondolta a dolgot - talán bogarat sikerült telepíteni a fülébe, hogy azért talán mégsem
19. J.B.
2010. júl. 8. 22:37
Na igen. Lényegében majdnem az, amit írtam. Annak éri meg, aki üzemelteti, senki másnak. Namennyünkaludni....
2010. júl. 8. 09:18

sőt van még máshol is

[link]

2010. júl. 8. 09:16

A belépéshez regisztrált felhasználónak kell lenned. - ez igaz

találtam egy idevágót

16. J.B. (válaszként erre: 15. - F303be5590)
2010. júl. 7. 21:22
Most ez mi?
2010. júl. 6. 14:39
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
14. J.B.
2010. jún. 26. 18:58

Persze, olcsó. Kinek?

Fel kell tölteni az egyenlegedet (sok forint)

Elkezdesz licitálni, elfogynak a pontjaid vagy mik.

Anyázol, feltöltöd az egyenleged (sok forint).

Persze közben megy a licit. Például valamit megvesz valaki húdeolcsón 2000 forintért, ami boltban 10000 Ft.

Mennyibe kerül ez a szolgáltatónak?

A licitnél egy pont vagy "bid" vagy mi ér egy forint pluszt. Viszont amikor megveszed, mintha többe kerülne nem? minimum 5-10 forintba.

Tehát:

Ott van a 10000 forint értékű árú. Elmegy emberke, megveszi, kirakja a weboldalra. Eddig 10000 Ft minusz.

Delikvensek ráharapnak, elkezdenek licitálni. Természetesen az ELŐRE megvásárolt pontjaikból, ami 1 pont = 5 forint áron vettek meg. Legyen 50 licitáló, mind vett 10 pontot. 10x50=500 pont, ez 5 forintjával 2500 Ft bevétel. Elkezdődik a licit, forintonként ugrik, elviszi a "boldog" nyertes 2000 Ft-ért. 2000 forintnyi licithez megvásároltak 2000 pontot: 2000x5=10000 Ft bevétel. Persze minden delikjvens több pontot vett, vagy folyamatosan feltölti az egyenlegét, tehát nem csak ezt a 2000 forintnyi licitpontot vették meg, hanem szerény átlaggal számolva 3-5-ször ennyit. Persze, aki megnyerte, az még kifizeti a vételárat is, amivel leütötte.

Lehet számolgatni.

Kinek éri ez meg?

Ki kaszál rajta a legtöbbet?

Tényleg olyan olcsó, mint ahogy kinéz?

Én vagyok a hülye, hogy nem nekem jutott eszembe? :-)

2010. jún. 26. 16:33
hát nem csak olyan csábító:)
2010. jún. 26. 16:16
őszintén: szükséged van valamire?? :D
2010. jún. 26. 16:14

Hát ez nekem nem tetszik:/

Szerintem maradok a jól bevált licites oldalon:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook