Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valaki utazott már az Air Berlinnel? Milyen szolgáltatások járnak a repülőjegy mellé? fórum

Valaki utazott már az Air Berlinnel? Milyen szolgáltatások járnak a repülőjegy mellé? (tudásbázis kérdés)


7. bd8fe3b02a (válaszként erre: 6. - Emagdi)
2013. jan. 21. 13:09
Az egyik baratnom nemreg utazott a TAP Portugal legitarsasaggal,szinten a tengerentulra.Sajnaltuk,hogy Lisszabonban mennyit kell varniuk.Azt mondta,nagyon jo volt,mert este odaertek,es taxi vitte a szallodaba,reggel kiados bufe reggeli volt,es reggeli utan szinten taxi vitte ki oket a repuloterre.
2013. jan. 21. 10:50

csodálkoznék, ha benne lenne a repjegy árában a hotel :)

azt akkor szokták fizetni, ha a légitársaság hibájából lekésed a csatlakozást és csak másnap vagy jóval későbbi járattal tudsz továbbmenni.


de kérdezd meg közvetlenül őket, az a legbiztosabb:)

5. Miramax (válaszként erre: 2. - Bd8fe3b02a)
2013. jan. 21. 09:11
Utaztam már az Air Berlinnel, de erről a részéről nem tudok. Viszont pár hete a Turkish Airlines-szal én is átszállással utaztam, és mivel 15 órát kellett várakoznom, a légitársaság biztosított transzfert, és ingyenes szállodai szobát. Nekünk a Hotel Desk-et kellett keresnünk. Nem tudom, hogy az Air Berlin-nél létezik-e ilyen szolgáltatás, de ha igen, annak ingyenesnek kell lennie, amennyiben velük utazol a tengerentúlra is, hiszen a menetrendjüket nem Tr alakítod, és nagyon is nem Te tehetsz róla, ha miattuk ennyit kell várakoznod. Viszont ha másik légitársasággal mész tovább, akkor tuti, hogy nem biztosítanak semmit. Számolj majd be!! Ezt a szolgáltatást egyik légitársaság sem teszi ki a honlapjára nagybetűkkel, mi is csak véletlenül értesültünk róla.
4. 5239d91094 (válaszként erre: 2. - Bd8fe3b02a)
2013. jan. 21. 09:06

Biztosan nincs benne a jegy árában! Akkor sem szállásolnak el, ha mondjuk sztrájkolnak és saját hibájuk miatt nem indulnak.

Arról nem az Air Berlin tehet, hogy olyan utat foglaltál, ahol sokat kell várni az átszállásra.

2013. jan. 21. 07:48

Szerintem hívd fel őket! Sajnos csak Németországban van székhelyük, de sok nyelven beszélnek (német, angol, spanyol,...).

Mi most hétvégén utaztunk velünk, viszont csak rövidebb távon (Bécs-Mallorca), úgyhogy ebben nincs tapasztalatom.

De nekünk 4,5 órát késett a gépünk a havazás miatt, de egy üdítőt sem kaptak a gyerekek...

2013. jan. 21. 02:09
Megvettuk a repulojegyeket,de nem kerdeztuk meg,a kovetkezoket.Este indulna a gep Feri hegyrol,masfel ora mulva ernenk Berlinbe.Masnap reggel indulnank,a tengeren tulra.Azt hallottuk,hogy mivel sokat kell az atszallasra varni,igy ingyenes a taxi,szalloda,stb.Tehat a repulojegy araban benne vannak ezek a szolgaltatasok.
2013. jan. 21. 02:07
Valaki utazott mar az Air Berlinnel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook